Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İzmir Yalı Kiralık Daire

(6 sonuç bulundu.)
Galeri Harita

İzmir Yalı kiralık daire
İzmir Yalı kiralık daire seçeneklerini inceleyerek aradığınız özelliklerde ve bütçenize uygun daireleri değerlendirebilirsiniz.

İzmir, İstanbul ve Ankara’dan sonra üçüncü büyük kent ve aynı zamanda ticaret şehri olarak anılan bir liman kentidir. İzmir’in Karşıyaka ilçe sınırları içerisinde bir semt olan Yalı en eski yerleşim yerlerinden bir tanesidir. İzmir Yalı kiralık daire açısından da yerleşimin 100 yıllık bir geçmişi olması nedeniyle avantajlıdır. Yalı adından da anlaşılacağı üzere denize kıyısı olan bir bölgeyken artan nüfus ve yapılan binalar nedeniyle deniz kıyısındaki bölgelerin yeni binalarla dolması sebebiyle deniz kıyısından içeride bir semt olarak varlığını sürdürmektedir. Fakat denize olan kıyısına yeni binaların yapılması İzmir Yalı kiralık daire sayısında artış olmasını sağlamış ve yeni binalarda kiralık evler daire arayanların ilgisini çekmiştir.
İzmir gelişmiş ve göç alan bir şehir olması sebebiyle her semtinde olduğu gibi Yalı’da da yaşayan belli bir kesim olmamakla birlikte kozmopolit bir yaşam sürdürülmektedir. İzmir Yalı kiralık ev seçenekleri de bu kozmopolit ortamdan payını alarak her kesime hitap eden kiralık daire portföyüne sahiptir. Yeni yapılan ve son dönem kentsel dönüşüm kapsamında yenilenen binalar kiralık ev ihtiyacı olanlar için cazip seçenekler sunmaktadır. İzmir Yalı kiralık daire alternatifleri, yalnızca yeni binalarla değil uygun fiyatlı eski yerleşimden kalan iki ve üç katlı binalarla da ilgi çekmektedir. 1+1, 2+1, 3+1 ve daha fazla oda sayısı olan ve dubleks kiralık daireler Yalı bölgesinde mevcuttur. Hem bütçeye uygunluk hem de dairelerin çeşitliliği açısından İzmir Yalı kiralık ev seçenekleri ile dikkat çeken bir bölgedir.

Neden İzmir Yalı’dan daire kiralamalısınız?
Bu semtte hem lüks daireler rahatlıkla bulunabilir hem de daha düşük kiralı dairelere kolayca ulaşılabilir. İzmir Yalı kiralık daire seçeneklerini değerlendirme nedenlerinizden bir diğeri de semtin gayet nezih bir semt olmasıdır. Yalı bölgesi yaşam standartları ve eğitim seviyesi ile yaşanılabilir nezih bölgelerden bir tanesidir. Semtte okulların ve AVM’nin bulunması genç nüfusun yoğunluğunu artırmaktadır. Sosyal hayatın aktif olduğu semt yaz, kış hareketlidir. İzmir çevre yolunun çevrelediği semtte ulaşım sorunu yoktur. Semtin tam olarak ortasından İZBAN hattı geçmekte bununla birlikte toplu taşıma olarak kara yolu ve denizyolu taşımacılığı ile ulaşım kesintisiz sağlanmaktadır. 24 saat mevcut olan bu toplu taşımalar gece yarısından sonra da her saat başı Yalı semti dahil olmak üzere İzmir’in her bölgesine hizmet vermektedir. Bu avantajları düşünülerek yoğun iş temposunda ulaşım sorunu yaşamak istemeyenler için de Yalı’da daire kiralamak ideal bir seçenektir.
Yalı özellikle lüks daire arayanlar için ise sosyal olanakları içerisinde bulunduran sitelerde kiralık daire olanağı sunmaktadır. Yalı semti içerisinde yer alan son teknoloji ile dizayn edilmiş akıllı ev sistemlerinin mevcut olduğu, spor salonları, havuz ve diğer sosyal aktivitelerin yer aldığı siteler ile aradığınız yaşam standardına uygun kiralık daireyi sizlere sunabilir. Yalı okul, hastane, sosyal aktiviteler ve alışveriş alanlarının olduğu merkezi bir semttir aynı zamanda. Yalı semti her geçen gün yaşam standartlarının arttığı gelişen bir semttir. Bu semtte yaşayan kesimin sosyal ve ekonomik statüsünün üst sınıf olması uygun fiyatta kiralık daire seçeneklerinin olmasına engel olmamıştır.

İzmir Yalı'da daire kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
İzmir Yalı kiralık daire seçeneklerini değerlendirirken yaşam standardınıza uygun 1+1, 2+1, 3+1 ya da daha büyük dairelerden size uygun olanın hangisi olduğuna dikkat etmelisiniz. Konforlu bir daire arayışındaysanız son teknoloji ile akıllı ev sistemlerine sahip daireleri dikkatlice incelemeniz faydalı olacaktır. Kiralık daireye karar verirken bütçenize uygunluğu da dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik olmalıdır.

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım