Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Kastamonu Merkez Kiralık Daire

(145 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı457 - 761 TL/m²
25,93 Yıl
700 TL
tosya yolu elit kentte temiz kiralık 3+1
Mert Yılmaz
Mehmet Akif Ersoy, Merkez
3+1
Bugün
130 m²
1.350 TL
AKKENT TE KİRALIK 3+1 DAİRE
Ak Danışmanlık Gayrimenkul
Kuzeykent, Merkez
3+1
7Gün Önce
155 m²
1.300 TL
AKKENT TE KİRALIK 3+1 G BLOK 8.KAT
Ak Danışmanlık Gayrimenkul
Kuzeykent, Merkez
3+1
7Gün Önce
155 m²
500 TL
HUZURKENT TE 2+1 KAPALI OTOPARKLI KİRALIK DAİRE
Ak Danışmanlık Gayrimenkul
Kuzeykent, Merkez
2+1
7Gün Önce
110 m²
1.700 TL
Akkent Sitesinde Kiralık 4+1
Ak Danışmanlık Gayrimenkul
Kuzeykent, Merkez
4+1
9.10.2019
195 m²
1.250 TL
ÜNLÜ EMLAKTAN KARAMUKLAR REZİDANSTA FUL EŞYALI KİRALIK 2+1 DAİRE
Ünlü Emlak Ofisi / Adem Kocamanoğlu
Kuzeykent, Merkez
2+1
9.10.2019
65 m²
925 TL
ÜNLÜ EMLAKTAN DAĞKAY REZİDANSTA KİRALIK 1+1EŞYALI MANZARALIDAİRE
Ünlü Emlak Ofisi / Adem Kocamanoğlu
İnönü, Merkez
1+1
9.10.2019
65 m²
550 TL
SOYDAN EMLAK'TAN ÖZ AKKAYA BARAN SİTESİNDE 2+1 KİRALIK DAİRE
Soydan Emlak & Gayrimenkul
Mehmet Akif Ersoy, Merkez
2+1
9.10.2019
105 m²
700 TL
Kastamonu Merkez Mehmet Akif Ersoy'da Kiralık Daire
Taşkın Çetin Dinler
Mehmet Akif Ersoy, Merkez
2+1
8.10.2019
100 m²
800 TL
Kastamonu Merkez Kuzeykent'te Kiralık Daire
Taşkın Çetin Dinler
Kuzeykent, Merkez
3+1
8.10.2019
125 m²
500 TL
Kastamonu Merkez Candaroğulları'da Kiralık Daire
Taşkın Çetin Dinler
Candaroğulları, Merkez
2+1
8.10.2019
90 m²
700 TL
Kastamonu Merkez Cebrail'de Kiralık Daire
Taşkın Çetin Dinler
Cebrail, Merkez
2+1
10.10.2019
100 m²
350 TL
Kastamonu Merkez İnönü'de Kiralık Daire
Taşkın Çetin Dinler
İnönü, Merkez
2+1
8.10.2019
90 m²

Kastamonu Merkez Kiralık Daire Fiyatları

Standart bir 3+1 dairenin Kastamonu Merkez geneli ortalama fiyatı 618 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 604 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %0,36, son 10 yılda ise %45.35 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 26 yıl olarak görülmüştür.

Kastamonu Merkez Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Kastamonu Merkez şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 1 örnek projenin fiyat ortalaması:

Kastamonu merkez kiralık daire
Yemyeşil ve tipik bir Karadeniz şehri olan Kastamonu Merkez kiralık daire seçenekleri ile size farklı alternatifler sunuyor. Kiralık daireler arasında küçük bir araştırma ile ailenize ve kendinize en uygun evi bulabilirsiniz.

Kastamonu ili Türkiye’nin kuzey kıyısında, Karadeniz Bölgesi’nde, Küre Dağları’nın güneyinde, Ilgaz Dağları’nın ise kuzeyinde yer almaktadır. Doğusunda Sinop’a, Güney doğusunda Çorum’a, güneyinde Çankırı’ya, batısında Bartın ve Karabük illerine komşudur. Kastamonu ili sahil kenarındaki illerimizden biri olmakla birlikte, Kastamonu Merkez kiralık daire arayışı içerisinde olanlar iç kesimde yaşayacaklarını göz önünde bulundurmalıdır. Kastamonu Merkez'in iç kesimde yer almasından dolayı, merkezde genel olarak karasal iklim hakimdir.
Kastamonu doğal güzellikleri ile hem yaz, hem de kış turizmi için tercih edilen bölgeler arasında yer almaktadır. Ilgaz Dağları’nda kışın kaymak isteyenler için çok güzel tesisler hizmet verirken, Pınarbaşı ilçesinde bulunan Ilıca Şelalesi, Taşköprü ilçesinde bulunan Zımbıllı Tepe Höyüğü, İnebolu ilçesinde bulunan tarihi yerler ve Cide ilçesinin doğal güzellikleri görülmesi gereken yerler arasındadır. Ancak Kastamonu Merkez kiralık daire seçenekleri ikamet etmek için daha uygundur. Evliyalar şehri Kastamonu kültürel açıdan da zengindir. Antik çağdan ve Türk-İslâm döneminden kalma bir çok tarihi esere ev sahipliği yapmaktadır. Ülkemizde açılan ilk Kent Tarihi Müzesi de yine Kastamonu Merkez'de bulunmaktadır.
Kastamonu Merkez’de 1+0, 1+1, 2+2 ve 3+1 kiralık evler bulmak mümkündür. Kastamonu Merkez ilçesinde 6-10 yaş arası uygun fiyatlı kiralık evler bulabileceğiniz gibi, yeni bina tercihi olanlar 0-5 yaş arasında kiralık daireler de bulabilecektir. Kastamonu Merkez'deki dar yollar zaman zaman trafik akışını engelleyerek şehir içinde park sorununa yol açabilmektedir. Evinize geldiğinizde park etme derdi ile uğraşmak istemiyorsanız, otoparklı yeni yapılar sizin için daha uygun olacaktır. Aynı zamanda yeni yapılan kiralık daireler doğalgaz sistemine göre inşa edildiği için, kış soğuğu ile meşhur olan Kastamonu Merkez’in eski merkezi sistemde kömür yakılan binalarına göre size yakıt tasarrufu sağlayacaktır

Kastamonu Merkez’in ulaşım avantajları nelerdir?
Kastamonu ilçelerinin çoğunluğu merkeze uzaktır. Yaşam alanlarının Merkez’de yoğunlaşması sebebiyle de Kastamonu Merkez kiralık daire seçenekleri en çok, ulaşım konusunda avantaj sağlamaktadır. Kastamonu’da havalimanı bulunmakla birlikte, Merkez’e 10 km. uzaklıktadır. Havalimanına ise Cumhuriyet Meydanı Müftülük Binası önünden kalkan dolmuşlarla 20 dakikalık bir yolculuk sonrası rahatlıkla varabilirsiniz. Otobüs ile şehirler arası ulaşım sağlamak isteyenler için ise Kastamonu Otogar, Merkez’e 7 km. uzaklıkta bir çok otobüs firması ile her gün hizmet vermektedir. Şehir içi ulaşım ise özel halk otobüsleri veya belediyeye ait otobüslerle sağlanabilmektedir. Fakat otobüs hatlarının çok gelişmemiş olması sebebi ile her yere kolaylıkla ulaşım sağlayamayabilirsiniz. Bu sebeple kiralık dairenizi tutmadan önce çevrenizdeki ulaşım olanaklarını araştırmalısınız.

Kastamonu Merkez’de okullara yakın kiralık daireler nerelerde?
Çocuklarının okula gidiş gelişlerinin hem kısa hem de güvenilir olmasını isteyen aileler, evlerinin yakınında bulunan okulları tercih etmektedir. Kastamonu Merkez kiralık daire seçeneklerini değerlendirirken okul ile ev arasındaki mesafenin kısa olmasını isteyen aileler için ilkokul ve ortaokulları incelediğimizde; Kuzeykent Mahallesi’nde Kuzeykent İlkokulu, Özel Firdevs Saka İlkokulu, Toki İlkokulu; Esentepe Mahallesi’nde Yıldırım Beyazıt İlkokulu, Reşit Çubukçuoplu İlkokulu yer almaktadır. Lise çağında olan gençler için ise giriş puanları en yüksek olan; Kastamonu Merkez kiralık daire seçeneklerine yakın en başarılı liselere göz atacak olursak; Kuzeykent Mahallesi'nde Kastamonu Fen Lisesi, Kastamonu Göl Anadolu Lisesi ve 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi; Cebrail Mahallesi'nde Abdurrahmanpaşa Lisesi; İsmailbey Mahallesi'nde Mustafa Kaya Anadolu Lisesi bulunmaktadır.

 

 

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım