Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Kırklareli Hürriyet Kiralık Daire

(10 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
800 TL
SEKİZ KASIM MAHALLİSİNDE DOĞAL GAZLI  3 + 1 KİRALIK DAİRE
Pin8 Kasım, Lüleburgaz
800 TL
Daire
120m²
3 + 1
4gün önce
950 TL
Lüleburgaz Siteler'de Kiralık Daire
Hakan Kahramanoğlu
PinSiteler, Lüleburgaz
950 TL
Daire
80m²
2 + 1
5gün önce
1.500 TL
LÜLEBURGAZ SEVGİ MAH.DE YÜKSEK GİRİŞ KAT EŞYALI KİRALIK DAİRE
PinSevgi, Lüleburgaz
1.500 TL
Daire
105m²
3 + 1
6.10.2018
1.000 TL
Lüleburgaz Kurtuluş'da Kiralık Daire
PinKurtuluş, Lüleburgaz
1.000 TL
Daire
130m²
3 + 1
6gün önce
1.600 TL
SİTELER MAHALLESİNDE EŞYALI KİRALIK DAİRE!
PinSiteler, Lüleburgaz
1.600 TL
Daire
125m²
2 + 1
28.9.2018
1.000 TL
Lüleburgaz Siteler'de Kiralık Daire
PinSiteler, Lüleburgaz
1.000 TL
Daire
120m²
2 + 1
26.9.2018
Aradığın evi
bulamadın mı?
Sen yorulma! Aradığın evi bulmanda biz yardımcı olalım
BİLGİLERİNİ 
BIRAK
1.100 TL
8 KASIMDA KİRALIK DAİRE!
İbrahim Osmanpazarı

8 Kasım, Lüleburgaz

Pin8 Kasım, Lüleburgaz
1.100 TL
Daire
140m²
3 + 1
20.9.2018
1.500 TL
KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ DA BEKARA UYGUN EŞYALI KİRALIK DAİRE
İsmail Tahiroğlu
PinHürriyet, Lüleburgaz
1.500 TL
Daire
130m²
3 + 1
2gün önce
1.500 TL
Lüleburgaz Hürriyet'te Kiralık Daire
Hakan Kahramanoğlu
PinHürriyet, Lüleburgaz
1.500 TL
Daire
125m²
2 + 1
5gün önce
1.500 TL
EŞYALI KİRALIK DAİRE (YALÇINLAR SİTESİ)
Ceyhun Tangül
PinYıldız, Lüleburgaz
1.500 TL
Daire
140m²
3 + 1
3.10.2018

Kiralık daire
Kiralık bir ev arıyorsanız, geniş fiyat skalasına sahip kiralık daire seçeneklerine göz atarak kriterleriniz doğrultusunda kendiniz için en doğru konutu bulabilirsiniz.

Kiralık daire aramaya başladığınızda yapmanız gereken ilk şey koşullarınızı belirlemektir. Öncelikle bütçenize uygun bir ücret aralığı belirlemelisiniz. Sonrasında bir evden beklentinizin ne olduğuna karar vermelisiniz. Çocuklu bir aile iseniz 3+1 veya 4+1 kiralık daireler sizin için daha uygun olacaktır. Bekâr veya öğrenci iseniz 2+1, 1+1 veya stüdyo daireler hem masrafınızı kısacaktır, hem de evin işleri ile tek başınıza ilgilenmenizi kolaylaştıracaktır. Ev döşemek veya taşımak ile uğraşmak istemiyorsanız mobilyalı/eşyalı kiralık daire seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Eğer eşyalarınızı taşıyacaksanız o zaman eşyalarınızın sığabilmesi için evin ve odaların büyüklüğüne dikkat etmelisiniz. Olmazsa olmaz dediğiniz unsurları iyi belirleyin. Kriterlerinize karar verdikten sonra kendinize uygun bir yol haritası çıkartıp, seçeneklerinizi bu yönde daraltarak kıyaslama yapabilirsiniz. Bu kıyaslama sonrasında kiralayacağınız evi bulduğunuzda, kira sözleşmesi imzalamadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç husus daha bulunmaktadır.

Ev kiralarken dikkat etmeniz gereken noktalar
Eviniz iş yerine mi yakın olmalı, çocuğunuzun okuluna mı yoksa sosyal yaşantının hareketli olduğu bir bölgede mi olmalı? Hangi semtte olacağına karar verdikten sonra bulduğunuz seçenekleri değerlendirirken mutlaka evin çevresini de araştırın. Market, manav, kasap, sağlık merkezi gibi yerlerin mesafesi, çocuklu bir aileyseniz çevrenin güvenliği ve parkların yeri önem kazanacaktır. Eğer fırsatınız varsa komşularınızla tanışın, apartman görevlisi veya yöneticiden hem apartman hem de çevresi hakkında bilgi alın. Özellikle evcil hayvanınız varsa, kanunlar yasaklamasa da bu konuda ılımlı olmayan apartman sakinleri evcil hayvanınızı birçok problemin merkezi haline getirebilir. Ulaşım koşullarını değerlendirin. Kiralık daire, işinize, okulunuza aradığınız yakınlıkta olabilir, fakat toplu taşıma kullanacaksınız, bu araçların güzergâhlarını da gözden geçirerek evinizi kiralamanız faydalı olacaktır. Kira sözleşmesi imzalayacağınız kişinin kiralık daire sahibinin kendisi veya vekalet verdiği kişi olmalıdır. Mümkünse tapu kayıtlarından hem evin sahibini, hem de evin kayıtlardaki ev olup olmadığını teyit edin. Evi gezerken çok detaylı inceleme yapın, özellikle duvarlarda rutubet izlerine ve küflenmelere dikkat edin. Aksi takdirde kiralık daire sağlığınızı tehdit edecek seviyeye gelebilir. Ev gezerken mutlaka fotoğraf çekin ve acele karar vermeyin. Fotoğrafları sonrasında ayrıntılı incelerken, gezerken fark etmediğiniz detayları fark edeceksiniz. Özellikle deprem bölgesinde kiralık daire arıyorsanız evi kiralamadan önce depreme dayanıklılığını sorgulayın. Evlerde ve apartmanda yangın söndürme sistemi, yangın merdiveni, gaz alarm sisteminin işlevselliğini kontrol edin.

Ev kiralamak için en doğru zaman nedir?
Kiralık evler araştırılırken en önemli konu evin konumudur. Eğer çok tercih edilen bir muhitte kiralık daire arıyorsanız, yılın her ayı kiralık ev ilanlarına göz gezdirmelisiniz. Kiralık ev piyasasının en canlı olduğu zamanlar mart ve eylül arasındaki zaman dilimidir. Bu dönem seçenekler de artacağından, kriterlerinize uygun bir ev bulma şansınız artacaktır. Üniversitelerin açılması ile birlikte öğrencilerin ve yeni evlenecek olan çiftlerin ev arayışları kiralık daire talebini artırmaktadır. Arz taleple birlikte fiyatlar da biraz yüksek olabilir bu dönemlerde. Eğer fiyat konusunda daha makul bir kiralık daire arıyorsanız, piyasanın daha durgun olduğu sonbahar ve kış aylarını tercih edebilirsiniz.

 

SEN YORULMA,
EVİNİ BİZ BULALIM

Bilgilerini bırak, evini zingat.com bulsun!
100%
Güvenli
Doğru ve
Tam Bilgi
Hızlı
Geri Dönüş
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım