Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Mersin Tece Satılık Daire

(100 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
135.000 TL
Fiyat Düştü!! Site İçerisinde Havuzlu Eşyalı Satılık 2+1 Daire
Zeki Kılıçdoğan
Tece, Mezitli
2+1
6gün önce
100 m²
650.000 TL
ÖZKONUT GAYRİMENKUL DUBLEKS FULL YAPILI SIFIR DAİRE
Özkonut Gayrimenkul
Tece, Mezitli
4+1
27.8.2019
250 m²
310.000 TL
DENİZE YAKIN 3+1 SIFIR HAVUZLU DAİRELER
Bera Gayrimenkul
Tece, Mezitli
3+1
Bugün
180 m²
900.000 TL
PREMAR FA'DAN FULL YAPILI MUHTEŞEM MANZARALI 3+1
Fa Premar Gayrimenkul
Cumhuriyet, Mezitli
3+1
3gün önce
190 m²
225.000 TL
pozcuda satilik 3+1 daire
Güvensat Gayrimenkul
Cumhuriyet, Mezitli
3+1
6gün önce
170 m²

Mersin Tece satılık daire
Mersin Tece satılık daire seçeneklerine göz atarak, hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Satılık daireler geniş fiyat skalasında sizleri bekliyor.
Mersin, ülkemizin en güzel şehirlerinden bir tanesidir. Doğal güzellikler, sahip olduğu konumu ve ekonomik gelişmişliği ile birlikte Mersin yaşam kalitesi olarak çok şey sunmaktadır. Sahip olduğu tarihi geçmişi ile birlikte farklı kültürlere ve tarihi yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Eski dönemlerden kalma tarihi eserleri ile Mersin’de yerleşimin yüzyıllar öncesine dayandığı bilinmektedir. Günümüzde büyükşehir belediyesi tarafından yönetilmekte olan bir ildir. 13 adet ilçeye sahip olan Mersin’de merkezi ilçe olarak dört adet ilçe bulunmaktadır. Bu merkezi ilçelerden bir tanesi de Mezitli ilçesidir. Toplam olarak 2 milyona yakın nüfusu bulunan Mersin’in yaklaşık olarak yüzde onu yani iki yüz bin kişi Mezitli’de yaşamaktadır. Mezitli, Mersin merkezinin batısında bulunan bir ilçedir. Mezitli ilçesi turizm potansiyeli bakımından şehrin en güzel yerlerinden birisinde bulunmaktadır. Mezitli ilçesinin Tece semti de bu yönden şanslı alanlardan bir tanesidir. Mersin Tece satılık daire seçenekleri de bu yönü ile avantajlı emlak seçenekleri arasında yer almaktadır.
Neden Mersin Tece’de satılık daire almalısınız?
Tece, Mersin merkezine yaklaşık olarak otuz kilometre uzaklıkta bulunan bir tatil alanıdır. Özellikle güzel Akdeniz manzarasının tadını çıkartmak ve huzurlu bir tatil yapmak isteyenler için en ideal alanlardan bir tanesidir. Mersin Tece satılık daire seçenekleri bu huzur ve güzellikler ile emlak arayışında olanlara sunulmaktadır. Yakın mesafede bulunan Mersin merkezi ve Mezitli içerisinde bulunan tüm ekonomik ve sosyal olanaklardan yararlanırken Tece’nin güzelliklerini de değerlendirebilirsiniz. Satılık evler ile ilgili olarak şehrin merkezine göre çok daha güzel manzaralar sizleri beklemektedir. Yaz aylarında şehrin gürültüsünden uzak olmakla birlikte olanaklarından yararlanacak kadar yakın olmak istiyorsanız Mersin Tece satılık daire ve diğer emlak seçenekleri sizin için en ideal olacaktır.
Mersin Tece’de satılık daire alırken nelere dikkat etmelisiniz?
Mersin Tece satılı daire seçenekleri içerisinde en değerli olanları deniz manzarasına sahip olanlarıdır. Bu alanda yeni inşa edilmiş ya da inşa edilmeye devam eden projelerde deniz manzarası bulunan daireler kaçırılmayacak fırsat demektir. Satılık daireler ile ilgili olarak Tece’nin içerisinde geçen Mersin – Antalya yolu belirleyici bir unsur olarak görülmektedir. Bu yolun deniz kıyısı tarafında bulunan evler diğerlerine göre daha yüksek fiyatlar ile sunulmaktadır. Bu alanda bulunan güvenlikli ve havuzlu siteler, bu konulara önem verenler için bir seçenektir. Ancak denizin güzelliklerinden yararlanırken daha sessiz bir alan isteyenler içinse denize biraz daha uzak olan emlak seçenekleri ideal olabilir. Bu daireleri diğerlerine göre uygun fiyatlar ile satın almak mümkündür.
Mersin Tece sosyo ekonomik koşullar nasıldır?
Mersin, ülkemizin sıcak iklime sahip olan şehirlerindendir. Akdeniz’e geniş bir kıyısı bulunan şehir güzel sahilleri ile birlikte yüksek dağlık alanları ile de dikkat çekmektedir. Şehrin merkezine yakın konumda bulunan Mersin Limanı ülkemizin en büyük limanlarından bir tanesidir. Çevresindeki illerin dünyanın pek çok yeri ile yaptığı ticari işlemlerde Mersin Limanı kullanılmaktadır. Liman ile birlikte bünyesinde bulundurduğu Serbest Bölge ile şehrin kalkınmasına büyük katkı sağlanmaktadır. Şehirde her geçen gün artan ekonomik güçte bu iki etmenin yanı sıra şehrin sahip olduğu birçok sanayi işletmesi de etkili olmaktadır. Mersin’de satılık ev ve diğer emlak seçenekleri ile ilgili olarak belirleyici olan unsurlardan bir tanesi de çevresinde yetiştirilen değerli tarım ürünleridir. Muz, ceviz, kiraz ve bazı tropikal meyveler ekonomisini desteklemektedir. Mersin için önemli olan bir diğer konu sahip olduğu turizm potansiyelidir. Şehrin Akdeniz kıyısında bulunması ve çok geniş bir kıyı şeridine sahip olması bu potansiyelin yüksek olmasını sağlamaktadır. Şehrin sahip olduğu tüm bu ekonomik etkenler sosyal anlamda rahatlamasını sağlamıştır. Şehrin içerisinde bulunan sağlık ve eğitim kurumları ile diğer sosyal olanlar şehri yaşanılır alanlar içerisine yerleştirmektedir. Sahil kesimi denildiğinde akla gelen yerlerden bir tanesi de Tece semtidir. Tece, masmavi deniz ile altın sarısı kumsala sahip olan özel bir yerdir. Mersin Tece satılık daire seçenekleri özellikle bu güzellikleri, bu avantajlar ile yaşamak isteyenler için doğru seçenek olabilir.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım