Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Muğla Gündoğan Satılık Villa

(193 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.100.000 TL
bodrum gündoğan da satılık villa
Mahmut Doğru
Gündoğan, Bodrum
3+1
Bugün
255 m²
890.000 TL
Satılık bodrum Kızılburun mevkiinde
Mahmut Doğru
Gündoğan, Bodrum
4+1
Dün
350 m²
850.000 TL
FULL DENİZ MANZARALI TRİPLEKS VİLLA YATIRIMA UYGUNDUR
Mert Albayrak
Gündoğan, Bodrum
5+2
1.9.2019
226 m²
750.000 TL
bodrum gündoğan da satılık villa
Mahmut Doğru
Gündoğan, Bodrum
3+1
Dün
225 m²
1.675.000 TL
bodrum un incisi gündogan da satılık
Mahmut Doğru
Gündoğan, Bodrum
3+1
Dün
160 m²
1.150.000 TL
GÜNDOĞAN DENİZATI SİTESİ  4+2 TRİPLEX MÜSTAKİL VİLLA
Berk Çakarlar
Gündoğan, Bodrum
4+2
9.9.2019
250 m²
900.000 TL
Gündoğan Kızılburunda 3+1 Manzaralı Bahçe Dubleksi Villa
İlhan Bakkal
Gündoğan, Bodrum
3+1
12.9.2019
140 m²
900.000 TL
TURYAP BODRUMDAN GÜNDOĞANDA SATILIK MÜSTAKİL VİLLA
Güray Arslan
Gündoğan, Bodrum
3+1
5.9.2019
165 m²
770.000 TL
GÜNDOĞAN DENİZATI SİTESİ 3+2 SATILIK VİLLA
Berk Çakarlar
Gündoğan, Bodrum
3+2
2.9.2019
150 m²
2.500.000 TL
Bodrum Gündoğan Full Deniz Manzaralı 4+1 Bahçeli Villa
İlhan Bakkal
Gündoğan, Bodrum
4+1
28.8.2019
229 m²
2.650.000 TL
Bodrum Gündoğan'da Satılık Villa
Metin Sığırtmaç
Küçükbük, Bodrum
3+1
Dün
230 m²
1.400.000 TL
bodrum gündoğan da satılık 4+1 villa
Mahmut Doğru
Gündoğan, Bodrum
4+1
Bugün
260 m²
470.000 TL
yalıkavak da satılık yazlık
Mahmut Doğru
Gündoğan, Bodrum
3+2
Bugün
260 m²
7.410.000 TL
Bodrum Gündoğan'da Denize Sıfır Lüks villa
Metin Sığırtmaç
Gündoğan, Bodrum
6+2
Dün
450 m²

Muğla Gündoğan satılık villa

Muğla Gündoğan satılık villa seçenekleri sizin de hayallerinizi süslüyorsa, ilanlara göz atmalısınız. Kriterlerinize uygun en büyüleyici satılık villalar sizi bekliyor…

Muğla Gündoğan, Türkiye’nin popüler tatil beldelerinden Bodrum’un merkezine 25 km uzaklıkta, Yalıkavak ve Göltürk bükünün ortasında yer almaktadır. Sahili boydan boya kumsal olan, mavinin yanı sıra yeşilin de hâkim olduğu Gündoğan’ın eski ismi Rumca’da “güneşin doğuşu anlamına gelen Farilya’dır. 1961 yılında güneşin doğuşu ve batışının oluşturduğu güzel manzaralardan esinlenilerek beldeye “Gündoğan” adı verilmiştir.
M.Ö. 4 yüzyıldan itibaren yaşamın olduğu kanıtlanmış Gündoğan’da özellikle Romalılara ait tarihi eserler bulunmaktadır. Gündoğan’a deniz yoluyla yaklaşık 15 dakika uzaklıktaki Tavşan Adası’ndaki Aziz Apostol Kilisesi, Osman Kulesi, Peynir Çiçeği Mağarası, eski yel değirmenleri, su sarnıçları, camiler ve kaya mezarlıkları Gündoğan’ın tarihi zenginlikleridir.

Neden Muğla Gündoğan’da satılık villa almalısınız?
Doğası, tarihi zenginlikleri, coğrafi özellikleri ile tatilcilerin gözde tatil beldelerinden Muğla Gündoğan satılık villa bulmak için öncelikli tercih edilebilecek, farklı taleplere uygun konutların yer aldığı bir beldedir. Muğla Gündoğan’da denize çok yakın veya yeşilin içinde, tercihe göre çok büyük ya da küçük bir villa satın almak mümkündür.
Dünyada villa tatiline olan talebin artmasıyla birlikte Muğla Gündoğan satılık villa seçenekleriyle öne çıkmaktadır. Yazlık yerlerde konforlu, lüks otel sayısı her geçen yıl artış gösterse de son yıllarda villa kiralayarak tatil yapanların sayısında önemli bir atış yaşanmaktadır. Kuzey Amerika ve Avrupa ülkelerinde yaygın olan villa tatili ülkemizde de yayınlaşmaktadır. İnsanların daha rahat hareket edebildikleri, ev konforunda tatil yapabildikleri villa tatiline olan ilgileri, villaların kiralanma oranlarını da arttırmıştır. Villa tatili, özellikle kalabalık ailelerin ve balayı çiftlerinin tatil seçenekleri arasında ilk sırada yer almaktadır.
Doğal güzelliklerinin yanı sıra son yıllarda bölgede konut fiyatlarında ve kira gelirlerinde yaşanan artış dikkate alındığında Muğla Gündoğan satılık villa alternatifleri, turizmcilerin yanı sıra yatırımcıların da dikkatini çekmektedir. İster yaşamak, ister kiralamak için olsun, bölgenin doğal güzellikleri, tarihi dokusu, sıcak aynı zamanda esintili iklimi ile yurtdışından ve yurtiçinden gelen tatilcilerin bölgeye olan yoğun ilgisi Muğla Gündoğan satılık villa seçeneklerini akıllı bir yatırım aracı haline getirmektedir.

Muğla Gündoğan’da satılık villa ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Kendi içinde havuzu olan villalar öncelikli tercih edilmektedir. Bölgenin insanların tatil yapmak için geldikleri bir belde olduğu dikkate alındığında, villanın denize yürüme mesafesinde olması, bulunduğu bölgenin ulaşıma uygunluğu da her zaman yatırımcıları etkileyen ayırıcı özelliklerdir.
Özellikle Gündoğan’da yaşamak ve yatırım yapmak isteyenler için villanın hastane, okul, kafe, alışveriş merkezi ya da market gibi sosyal alanlara yakınlığı da önemlidir ve fiyatı etkileyen faktörlerdir. Gündoğan’a olan talep ile bölgedeki satılık villalar, hem şehirden kaçıp bir tatil bölgesine yerleşmeyi tercih edenler için, hem de sadece kiraya vermek ve kazanç sağlamak isteyenler için son yıllarda dikkat çeken yatırım alternatiflerinden biri haline gelmiştir.

Muğla Gündoğan satılık villa seçeneklerinin hemen tamamı deniz gören bir manzaraya sahiptir. Ancak Gündoğan’da farklı yerleşim bölgeleri, konut fiyatlarını da etkileyen farklı özellikleri ile dikkat çekmektedir. “Yukarı Mahalle” olarak anılan yer bölgenin en eski yerleşim alanıdır. Yukarı Mahalle’de yaz kış sürekli bir yaşam bulunmaktadır. Daha düz alanda kurulmuş olan evlerin arasında mandalina bahçelerinin uzandığı sahil boyunca kumsal olan “Aşağı Mahalle” son yıllarda oldukça ilgi görmektedir. Bu ilgi emlak fiyatlarında da artışa neden olmaktadır. Gündoğan’ın doğusunda yer alan, düzgün kumsalı ve sakinliği ile dikkat çeken “Küçükbük Mahallesi” de son yıllarda ilginin yoğunlaştığı ve emlak yatırımın kazançlı hale geldiği yerlerdendir.

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım