Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Muğla İçmeler Satılık Daire

(57 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.422.000 TL
LA ROCCA EMLAK - İÇMELER MAH. 3+1 HAVUZLU MÜSTAKİL VİLLA
İçmeler, Marmaris
3+1
5Gün Önce
160 m²
510.000 TL
Marmaris İçmeler'de Satılık Denize Yakın Daire Dubleks
Zeynep Karlıdağ
İçmeler, Marmaris
2+1
9.2.2020
85 m²
515.000 TL
Bayri Emlak-İçmeler'de keyifli daire
Demet Nilüfer Dapu
İçmeler, Marmaris
2+1
31.1.2020
100 m²
550.000 TL
Marmaris İçmeler'de Satılık Bahçe Katı Ve Ara Kat Daire
Demet Nilüfer Dapu
İçmeler, Marmaris
2+1
1.2.2020
90 m²
1.145.000 TL
İÇMELER'DE SATILIK SIFIR 2+1 DAİRE
Canay Gürcan
İçmeler, Marmaris
2+1
10.2.2020
113 m²
510.000 TL
Vefa'dan İçmeler'de 2+1 Satılık Sıfır Daire
Uğraş Demirağ
İçmeler, Marmaris
10 ve üzeri
4.2.2020
80 m²
510.000 TL
Bayri Emlak-Ortak havuzlu masrafsız alt dubleks
Demet Nilüfer Dapu
İçmeler, Marmaris
2+1
3Gün Önce
110 m²
600.000 TL
Marmaris İçmeler'de Satılık Daire
Ömer Serhat Çakar
İçmeler, Marmaris
3+1
Bugün
115 m²
750.000 TL
Marmaris İçmeler de 3+1 çatı dubleks 140 m2,
Necmi Özbakan
İçmeler, Marmaris
3+1
4Gün Önce
140 m²

Muğla İçmeler satılık daire

Dört mevsim doğa güzellikleri ile sizi dinlendirecek bir yerde emlak yatırımı yapmayı planlıyorsanız, Muğla İçmeler satılık daire ilanlarına göz atmalısınız. Hayallerinizi süsleyen satılık da-ireler sizi bekliyor.


Muğla'ya bağlı olan ve de Marmaris’e sadece 8 km uzaklıkta ol-masıyla bilinen İçmeler, yeşilin ve mavinin iç içe olduğu bir tatil beldesidir. Adını sahip olduğu içilebilir doğal kaynak suyundan alan İçmeler, olta balıkçılığının da yaygın şekilde devam ettiril-diği, deniz ekosistemi halen bozulmamış, Muğla'nın gözde sahil semtleri arasında yer almaktadır. Deniz turizmi ile tanınmış olan İçmeler'de çok sayıda lüks otel ve pansiyon bulunmasının yanı sıra, yine çok sayıda satılık ev ve kiralık konut da bulmak müm-kün. Marmaris civarında en çok tercih edilen konaklama bölgele-rinin başında gelen İçmeler, koy ve plajının güzelliği ve temizliği nedeniyle, burada konaklamayanların bile denize girmek için geldikleri bir semt olarak biliniyor.
Eskiden bir balıkçı köyü olan İçmeler, zamanla büyüyerek gözde bir turizm beldesi haline gelmiş. Sosyal yaşantı ve gece hayatı yönünden daha hareketli ve kalabalık olan Marmaris’e kıyasla daha sessiz bir yaşam tarzına sahip. Kış döneminde iyice azalan nüfus yoğunluğu nedeni ile sessiz bir lokasyon düşleyenlerin satı-lık daire aradığı yerler arasında bulunuyor.

Muğla İçmeler satılık daire seçeneklerini değerlendirirken nelere dikkat etmelisiniz?
Öncelikle, Muğla İçmeler satılık daire fiyatlarının, Türkiye ge-nelindeki konut fiyatlarına kıyasla daha yüksek olduğunu bilme-nizde fayda var. Özellikle, yatırım amaçlı bir ev ya da daire satın almayı planlıyor ve de kullanmadığınız zamanlarda dairenizi ki-raya vermeyi düşünüyorsanız, yatırım yapacağınız mülkün fiya-tından önce satış ya da kiralanma hızına dikkat etmeniz gereki-yor. Lokasyonu merkeze çok uzak olduğundan ya da bulundu-ğu mahallenin sosyo ekonomik ve kültürel yapısından dolayı ki-raya vermekte zorlanacağınız bir daire, ne kadar yeni ve güzel olursa olsun boş kalabileceğinden sizi maddi anlamda zora soka-bilir. Satılık evler için amortisman süresini ve bölgenin ortalama metrekare fiyatlarını öğrenmeniz önem taşır. Ancak siz sadece yazdan yaza kullanmayı değil satın aldığınız dairede yaşamayı planlıyorsanız, emlak ilanlarına yaklaşımınız daha farklı olabilir. Bu durumda Muğla İçmeler satılık daire ilanlarını gezmeye başlamadan önce satın almak istediğiniz konut için ideal konumu belirlemenizde fayda var. Ardından da, satın almak istediğiniz ev ya da daire için bütçeye de karar vermelisiniz. Daha sonra acele etmeden, yatırımınızı en az risk ve uzun vadede karlı bir şekilde tamamlamanıza elverişli olan ilanları incelemeye başlamalısınız. Eğer, emlak alım satımı konusunda tecrübeniz varsa, sahibin-den satılık ev ya da daire ilanlarını değerlendirmeyi düşünebilir-siniz.

Muğla İçmeler’de yaşam koşulları nelerdir?
Akdeniz iklimine sahip olan İçmeler’de yaz ayları son dere-ce sıcak ve nemli, kış ayları ise yağışlı ve ılık geçmekte. Özellik-le haziran ve temmuz aylarında sıcaklıklar yılın en yüksek sevi-yesine ulaşıyor. İçmeler, yazları yerli ve yabancı turistlerin akını-na uğradığı için, yaz sezonu yoğun bir nüfusa sahip. Muğla İçme-ler'e turistik amaçla gelen ziyaretçileri genellikle günlerini deniz ve plajın keyfi sürerek geçiriyor. Sosyal açıdan ihtiyaç duyulabi-leceğiniz her şey burada mevcut olduğundan, genellikle uzak me-safede bir yere gitmenize gerek kalmıyor. Son yıllarda su sporla-rının popüler hale geldiği İçmeler semtinde deniz paraşütü, muz, kano gibi sporları yapma imkanı bulunuyor. Dolayısıyla, adrena-lin ve enerji gerektiren sporlar ile ilgilenen emlak yatırımcıları da, Muğla İçmeler satılık daire ve satılık ev ilanlarını es geçmi-yor.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım