Hakkımızda
BİZ KİMİZ ?

* 2006 yılından beri faaliyet gösteren işyerimiz genç ve deneyimli kadrosu, sağlam alt yapısı, sıcak aile ortamı,10 yıllık iş güvencemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

* Biz KURAL EMLAK İNŞAAT Oto Alim Satimi ve kiralama önce güven ve hizmeti ön planda tutuyoruz.

* Siz müşterimizin, bize olan güven duyguları ve memnuniyetleri bizim için önemlidir. Talepleriniz doğrultusunda size hizmet vermekten gurur duyarız.

* Uzman ekibimizle sizlerin ihtiyaçlarına yönelik hedeflerineze ve bütcenizce uygun hertürlü garimenkul ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefleyiyoruz.HİZMETLERİMİZ

* Gayrimenkul Alım-Satımı yapılır.

* Tapu Takibi işlemleri yapılır.

* Kat intifakı - Kat mülkiyeti işlemleri yapılır.

* İntikal taksim işlemleri yapılır.

* Gayrimenkul Kiralama işlemleri yapılır.

* Kredi işlemlerinde yardımcı olunur.ÇALIŞANLARIMIZ

Murat KURAL: 1978 doğumlu olup, genç, güvenilir, işinde başarılı, hedefleri doğrultusunda ilerleyebilen; 3 yıl başka bir firma altında ortaklık, 13 yılda resmi olarak Emlak Müşavirliği ve Gayrimenkul Daşmanlığı ve aynı zamanda 2 oncesi Salihli Emlak Komusyoncuları ve Müşavirleri Meslek Derneği (SEMDER) MUHASİP ÜYELİĞİı görevini ve bir çok konumda yer aldım.

Mustafa YAVUZ ;1970 doğumlu olup, genç, güvenilir, işinde başarılı, hedefleri doğrultusunda ilerleyebilen; 3 yıl başka bir firma altında ortaklık, 3 yılda resmi olarak Emlak Müşavirliği ve Gayrimenkul Danışmanlığı olarak çalışmatayım.