Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Niğde Merkez Kiralık Dükkan / Mağaza

(10 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı341 - 568 TL
21,54 Yıl
9.000 TL
A.AKYÜZ DEN YEŞİL BURÇ YOLU ÜZERİ DÖRT AYAK CAMİİ KARŞISI DÜKKAN
PinYenice, Merkez
9.000 TL
Dükkan / Mağaza
5.1.2019
1.500 TL
A.AKYÜZDEN ÇIRAKLIK OKULU KARŞISI 270 m² DÜKKAN
PinBurhan, Merkez
1.500 TL
Dükkan / Mağaza
5.1.2019
5.000 TL
A.AKYÜZDEN ESKİ FERTEK YOLUNDA 180m²+180m² DÜKKAN
PinAşağı Kayabaşı, Merkez
5.000 TL
Dükkan / Mağaza
5.1.2019
5.000 TL
YURT EMLAK'TAN ESKİ FERTEK YOLUNDA 270 M2 KİRALIK DÜKKAN
PinAşağı Kayabaşı, Merkez
5.000 TL
Dükkan / Mağaza
23.12.2018
7.950 TL
!! HİSAR EMLAKTAN YENİCE MAH. ANAYOL ÜZERİ 1200 m² DÜKKAN !!
PinYenice, Merkez
7.950 TL
Dükkan / Mağaza
4.1.2019
2.700 TL
!! HİSAR EMLAKTAN ATAPLAZA YANINDA 110m² KÖŞE BAŞI DÜKKAN!!
PinŞahinali, Merkez
2.700 TL
Dükkan / Mağaza
3.1.2019
2.500 TL
A.AKYÜZ'DEN REKTÖRLÜK YAKINI 187 M² SIFIR AYDINLIK DEPOLU DÜKKAN
PinAşağı Kayabaşı, Merkez
2.500 TL
Dükkan / Mağaza
3.1.2019
21.000 TL
A.AKYÜZ'DEN HASTANLER KARŞISINDA 50+50 100 M² KİRALIK DÜKKAN
PinKumluca, Merkez
21.000 TL
Dükkan / Mağaza
3.1.2019
1.500 TL
A. AKYÜZ' DEN,KEMAL AYDOĞAN YAKINI NET 100 M2 ÇİFT CEPHE DÜKKAN
PinAşağı Kayabaşı, Merkez
1.500 TL
Dükkan / Mağaza
3.1.2019
3.500 TL
A.AKYÜZDEN BOR YOLUNDA 250 M2 KÖŞE DÜKKAN
PinAşağı Kayabaşı, Merkez
3.500 TL
Dükkan / Mağaza
3.1.2019

Niğde / Niğde Merkez Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Niğde Merkez kiralık daire fiyat artışı %40,12 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde Niğde kiralık fiyat artışı %40,12 oldu.

2018 yılında Niğde Merkez ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 432,00 TL iken, bu yıl için Niğde Merkez kiralık ev ortalama fiyatı 459,00 TL oldu.

Niğde Merkez ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %6,25 artış gösterdi.


Niğde merkez kiralık dükkan/mağaza
Niğde Merkez kiralık dükkan/mağaza seçenekleri ihtiyacınız doğrultusunda sizlere zengin içerik sunmaktadır. Bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun kiralık mağazalar için ilanlara bakmanız yeterli.


Sakin bir yaşamın sürdüğü Niğde İç Anadolu'nun güneyinde yer alır. Üç tarafı Toros Dağları ile çevrili iken, batısında Konya Ovası, kuzeyinde Kayseri bulunur. Coğrafi özelliklerinin getirisi olarak ekonomi tarım üzerine yoğunlaşmıştır. Buna rağmen 1980'den sonra sanayiye dayalı ekonomi de gelişmeye başlamış ve insanlara çalışmak için yeni iş kolları ortaya çıkmıştır. İç Anadolu'da bulunması yönüyle Kayseri, Konya ve Adana'ya yakındır. Daha çok kırsal yerleşim mevcut iken, son zamanlarda yaşanan sanayi, ulaşım ve kültürel hizmetlerin artış göstermesi kentsel yaşamı da hareketlendirmiştir. Bunun sonucunda yeni projeler üretecek girişimciler için de uygun ortam oluşmuştur. İnşaat sektörünün de gelişmesiyle çehresi de değişmeğe başlayan Niğde’de iş kolunuza uygun kullanışlı kiralık dükkanlar bulabilirsiniz.


Neden Niğde merkezde mağaza/dükkan kiralamalısınız ?
Gelişmekte olan bir il olan Niğde'de şehirleşme her geçen gün artmaya devam ediyor. Yeni ve modern binalar sayesinde geniş ve kullanışlı kiralık mağazalar bulmak oldukça kolay. Niğde Merkez kiralık dükkan/mağaza arayan girişimciler açısından gelişmekte bir şehir olması ve yeni yapılanmanın ortaya çıkmasından dolayı önem arz eder.
Konya-Adana demiryolu da Niğde'nin güneyinden teğet geçer. Bunun sonucunda birçok insan Niğde merkezden geçer, konaklar; şehir ekonomik ve sosyal-kültürel dinamizmi sağlamış olur. Kent merkezi genç nüfus yoğunluğuna sahiptir. Bunun sebebi ise Ömer Halisdemir Üniversitesi'ne ev sahipliği yapıyor olmasıdır. Niğde merkezinin batısında yerleşkesi bulunan üniversite, etrafını ekonomik ve sosyal olarak kalkındırmıştır. Her yıl şehre gelen binlerce öğrencinin ihtiyacını karşılamak isteyen girişimciler Niğde merkez kiralık mağaza/dükkan seçeneklerini değerlendirebilir. Birçok kültürel ve turistik mekan sayesinde insanların uğrak yeri olmuştur. Turizm sektörü de buna bağlı olarak gelişmiştir. Gümüşler Manastırı, Tyana Su Kemerleri, Niğde kalesi bunların başlıcaları olarak sayılabilir.


Niğde merkezde nerede mağaza/dükkan kiralamalısınız?
Üniversite'nin yerleşkelerine, hastaneye ve lise-orta okullara yakın olan lokasyonlar ön plana çıkar. Aşağı Kayabaşı Mahallesi geniş ve tam şehir merkezinde olduğu için tercih edilebilir. Ayrıca Üniversite Rektörlüğü, üniversite yerleşkeleri ve turistik mekanları da içinde yer alıyor. Yenice Mahallesi ise valilik binasına, belediye binasına ve adliyeye yakın olduğu için dikkat çekiyor. Dr. Sami Yağız ve Adana Caddeleri şehir merkezinde olması yönüyle ön plana çıkıyor. Atatürk Bulvarı boyunca sıralanan öğrenci yurtları, lunapark ve benzeri yapılar da kiralık mağaza seçeneklerinin olduğu caddedir. Bütçenize ve projenize uygun Niğde Merkez kiralık dükkan/mağaza seçeneklerine her lokasyonda ulaşabilmeniz mümkündür.


Niğde merkezde mağaza/dükkan kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar
Niğde Merkez kiralık mağaza/dükkan alternatifleri arasından seçim yaparken bazı kriterlere dikkat etmeniz yararlı olacaktır. Kiralık mağaza/dükkanların fiyatlarına bakarak karşılaştırma yapmanız avantaj sağlayacaktır. Dükkanın bulunduğu binayı incelemelisiniz. Bu noktada bina yaşı ön plana çıkmaktadır. Bütçeniz doğrultusunda iş kolunuza en uygun konumdan dükkan kiralamalısınız. Bunun için hedef kitlenizi doğru belirlemeniz gerekir. Kiralayacağınız yerden beklentilerinizi saptamalı ve yapacağınız işin gereksinimlerini analiz etmelisiniz. Çoğu zaman nüfusun yoğunluklu olduğu bölgeler doğru lokasyonlar olsa da kiralık dükkanların kira ve depozito bedelleri bütçenizin üst limitine çıkabilir. Tüm bu unsurları göz önünde bulundurmalı, Niğde Merkez kiralık dükkan/mağaza seçimi yaparken pek çok parametreyi değerlendirmelisiniz. Gerekli adımlar sıralı bir şekilde izlendiğinde işinize ve kendinize en uygun kiralık dükkan veya mağazayı kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun yanında yükleme-boşaltma yapmak için uygun yerin olmasına da dikkat etmelisiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun kiralık dükkanı bulduğunuzda dükkan sahibi ile kira sözleşmesi yapılmalı, ödenilen depozito ise noter huzurunda kayıt altına alınmalıdır. Kayıt altına alınan tüm şartlar geleceğe dair planlarınızın aksamaması adına önem arz etmektedir.
Niğde merkez kiralık mağaza/dükkan seçenekleri projenize, bütçenize ve arzunuza cevap verebilecek yeterliliğe sahiptir.

 

 

 

SEN YORULMA,
EVİNİ BİZ BULALIM

Bilgilerini bırak, evini zingat.com bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım