Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Nilüfer Kiralık Dükkan / Mağaza

(116 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı889 - 1.481 TL/m²
16,93 Yıl
3.750 TL
NILTIM ZER 3 PLAZA KİRALİK İSYERİ
Güngör Kaya
Alaaddinbey, Nilüfer
9.10.2019
350 m²
33.000 TL
İDENOVA'dan FSM Bulvarı'nda Kiralık İşyeri
Murat Beyazıtlı
İhsaniye, Nilüfer
8.10.2019
700 m²

Bursa / Nilüfer Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Nilüfer kiralık daire fiyat artışı %530,81 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde Bursa kiralık fiyat artışı %382,93 oldu.

2018 yılında Nilüfer ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 1.090,00 TL iken, bu yıl için Nilüfer kiralık ev ortalama fiyatı 1.108,00 TL oldu.

Nilüfer ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %1,65 artış gösterdi.

Nilüfer kiralık dükkan/mağaza
Nilüfer kiralık dükkan/mağaza seçeneklerini inceleyerek kullanım amacınıza ve bütçenize uygun kiralık mağazalar bulmanız oldukça kolay…

Nilüfer, 1987 yılında Bursa'nın büyük şehir olması ile birlikte üç merkez ilçeden bir tanesi olmuştur. Adını Orhangazi'nin eşi Nilüfer Hatun’dan alan ilçe Bursa'nın batısında bulunmaktadır. Batı bölgesine doğru gelişmekte olan Bursa için kent planlaması ve çevresel şartları ile Bursa'nın yaşam standartlarını yükselttiği bir ilçe konumuna gelmiştir. Nilüfer 2016 yılında Avrupa Konseyi tarafından verilen Avrupa Diplomasını alarak yaşam standartları yüksek ilçelerden bir tanesi olduğunu da belgelemiştir. Nilüfer kiralık dükkan/mağaza ihtiyacınızı karşılayabilecek birçok seçeneğe sahip bir ilçedir. Yeni ve gelişen bir ilçe olması kiralık mağaza ihtiyaçları için en uygun kriterlere sahip mekanları bulundurmasını da sağlamaktadır.
Nilüfer kiralık dükkan/mağaza seçenekleri yeni yapılanmaların oluşumu ile artmış aynı zamanda nüfus artış hızının fazla olduğu bir ilçe olması nedeniyle talebin de yoğun olduğu bir bölge oluşmuştur. Yeni ve gelişmiş, yaşam standartlarının yüksek olduğu, nüfusun yoğunlaştığı bir bölge işletmeciler içinde ciddi bir kazanç sağlayacağı için kiralık dükkanlar Nilüfer ilçesinde çok fazla tercih edilmektedir. İlçe yalnızca yeni ve gelişmişliği ile değil Osmanlı ve Bizans dönemine ait tarihi dönemlerden izler taşıdığı için de ön plana çıkmaktadır. Çeşitli kilise, cami, hamam, manastır, çeşme gibi yapıtlara ev sahipliği yapan ilçe işletmecilere her yönüyle cazip gelmektedir.


Nilüfer’de dükkan/mağaza kiralamak için 3 neden
Yüksek yaşam standartlarına sahip Nilüfer kiralık dükkan/mağaza seçenekleri, ekonomik olarak bölgenin dinamiklerini yansıtıyor. İlçe büyük sanayi kuruluşu ve pek çok iş merkezine ev sahibi yapıyor. Bu toplu iş merkezleri, dükkan ve mağazalar ilçenin gelişmişliğini bir kat daha arttırırken insanların ihtiyaçlarını da gidermeleri için uğradıkları alışveriş alanlarına dönüştürüyor. Bu alanlardaki kiralık dükkanlar ve mağaza seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Nilüfer doğal güzelliklere, tescilli anıt ağaçlara, Gölyazı Adalar bölgesi ile birçok yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği yerlere ev sahipliği yapıyor. Kiralık dükkanlar ve mağazalar bu bölgeler için değerlendirilebilir ve ciddi anlamda yaz kış ziyaret edilen bu alanlarda işletmeniz istediğiniz kazancı sağlayabilir. İş yerinizin amacına uygun olarak seçeceğiniz konumda ve özellikte kiralık dükkan bulmak zor olmayacaktır. Nilüfer ilçesi birçok seçenek ve kriterde kiralık dükkan bulmanız için ideal bir bölgedir. Nilüfer kiralık dükkan/mağaza seçeneklerini değerlendirmeniz için üçüncü ve belki de en önemli neden ise; Bursa'nın iki üniversitesinden en büyüğü olan ve ciddi bir alana konumlandırılan Uludağ Üniversitesi'nin ilçe sınırlarında yer almasıdır. İlçe, üniversite ve çevresinde gelişen bir yaşam alanına sahiptir. Bu yaşam alanında nüfusun çoğunluğu öğrencilerden oluşur. Üniversitelerin, bulunduğu bölgelerin gelişmişlik seviyesini belirli ölçüde arttırdığı düşünüldüğünden Nilüfer ilçesi içinde gelişmişlik seviyesini olumlu yönde etkiler. Kiralık dükkan seçeneğinizi üniversite ve çevresinde değerlendirmeniz işletmenize avantaj sağlayabilir. Hem bütçenize uygun hem de iş amacınıza hitap edecek birçok seçeneği bulabileceğiniz ilçe işletmeniz için ciddi müşteri potansiyeline sahiptir.

Nilüfer'de kiralık dükkan ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Nilüfer kiralık dükkan/mağaza seçeneklerini değerlendirirken dikkat etmeniz gereken unsurlardan bir tanesi ulaşım hatlarına ve toplu taşıma alanlarına olan uzaklığıdır. Kiralık mağazalar arasında karar verirken, yapacağınız işin gereksinimlerini iyi analiz etmelisiniz. Potansiyel müşterileriniz kimler, hedef kitlenizin bulunduğu yerler nelereler; tespit edip o noktada açmalısınız işletmenizi. Nezih bir ilçe olan ve yaşam standartları yüksek insanların tercih ettiği bir alanda olması açısından kiralık mağaza tercihinizi yaparken bakımlı olanları tercih etmeniz önemlidir. Kiralık dükkan ararken kira sözleşmesi konusunda titiz davranmalı ve muhatabınızın direkt dükkan sahibi olduğunu unutmamalısınız. Her ayrıntıyı düşünerek her iki tarafında mağdur olmaması adına kira sözleşmesini düzenlemelisiniz.

 

 

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım