Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Ordu Satılık Daire

(394 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
Piyasa Bilgisi Ordu
100 m² Satış Aralığı159.056 - 265.093 TL/m²
23,26 Yıl
250.000 TL
ORDU SATILIK DAİRE CUMHURİYET MAHALLESİ 2+2
Halil Sönmez
Cumhuriyet, Altınordu
2+2
20.9.2019
125 m²
165.000 TL
DAİRE ,BUCAK MAH.
Adnan Uzunlar
Bucak, Altınordu
2+1
Bugün
95 m²
185.000 TL
DAİRE, ŞAHİNCILI MAH.
Adnan Uzunlar
Şahincili, Altınordu
3+1
Bugün
130 m²
160.000 TL
KARŞIYAKA MAHALLESİNDE SATILIK SIFIR DAİRE
Yahya Türkmen
Karşıyaka, Altınordu
2+1
Dün
100 m²
200.000 TL
DAIRE,ŞAHİNCILI MAH.
Adnan Uzunlar
Şahincili, Altınordu
3+1
Bugün
140 m²
275.000 TL
FATSA DUMLUPINAR MAH. SATILIK DUBLEX DAİRE
Nihayet Güneş
Dumlupınar, Fatsa
4+2
5Gün Önce
180 m²
173.000 TL
Satılık Daire Ordu Karşıyaka'da Bulvar üzerinde
İsmail Küçükkarahan
Karşıyaka, Altınordu
2+1
Dün
120 m²
230.000 TL
GÜRSOY GAYRİMENKUL'den SATILIK RECIDANCE DAİRE
Gürsoy Gayrimenkul
Cumhuriyet, Altınordu
1+1
7Gün Önce
67 m²
275.000 TL
BUCAK MAH 140 M2 3 KAT DAİRE
Bucak, Altınordu
3+1
6Gün Önce
140 m²
145.000 TL
GüRSOY GAYRİMENKUL'den KARŞIYAKA MAH. DE SATILIK DAİRE..!!
Gürsoy Gayrimenkul
Karşıyaka, Altınordu
2+1
7Gün Önce
85 m²

Ordu Satılık Daire Fiyatları

Ordu şehrinde satılık daire fiyatları Ünye bölgesinde 141.419 TL'den başlayarak, Altınordu taraflarında 204.099 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Ordu geneli ortalama fiyatı 218.453 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 213.465 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %5,94, son 10 yılda ise %148.5 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 23 yıl olarak görülmüştür.

Ordu Satılık Evlerin Bölge Fiyatları

Ordu şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 3 ilçeye göre bakarsak:

Ordu Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Ordu şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Ordu satılık daire
Ordu satılık daire seçeneklerini değerlendirerek bütçenize uygun bir ev satın alabilirsiniz. Satılık evler arasında detaylı araştırma yaparak kriterlerinizi karşılayacak en uygun eve kavuşabilirsiniz.
Ordu, fındık cennetlerinden birisidir. Karadeniz’in kıyısında yer alan bu şirin kent, yeşille mavinin buluştuğu güzel şehirlerimizden biri. Yoğun kent yaşamından sıkılan, emekli olup; kendini doğayla buluşturmak isteyenler için yerleşim amaçlı veya yıllık izinlerinde oksijene doymak isteyenler için de tatil amaçlı ideal bir lokasyondur.
Neden Ordu’da satılık ev almalısınız?
Ordu bir üniversiteye ev sahipliği yaparken, havalimanı ulaşım açısından avantaj sağlamaktadır. Ordu’da yatırım amacınız bulunuyorsa, üniversiteye yakın mevkileri değerlendirebilirsiniz. Özellikle eğitim almak için şehre gelen öğrencilere evinizi kiraya verebilmeniz mümkün. Üniversite çevresinde ya da ulaşım konusunda avantajlı bölgelerden satın alacağınız evi eşyalı ya da eşyasız kolaylıkla kiraya verebilirsiniz. Geniş fiyat skalasına sahip Ordu’da bütçenize uygun satılık evler bulabilirsiniz. Ekonomik açıdan düşündüğümüzde İstanbul'dan ya da büyük şehirlerden bir daire alacağımız parayla, bu şirin ve turizm potansiyeli yüksek kentten birden fazla ev alabiliriz. Bu durum kira geliri elde etmek açısından daha mantıklı olabilir.
Ordu' da satılık ev bakarken şehrin merkezinde olması önemlidir. İlçelerinde daha uygun fiyata ev bulunabilir ancak şehir merkezi insanlar açısından daha çok tercih edilmektedir. Bunun en önemli nedeni tabii ki, yaşam standartlarının daha iyi olması ve iş imkanlarının çeşitlilik göstermesidir. Ulaşım kolaylığı da merkezde bir ev sahibi olmak için ekstra avantaj sağlar.
Ordu satılık daire seçeneklerini değerlendirirken nelere dikkat etmelisiniz?
Ordu satılık daire seçeneklerine göz atarken dikkat etmeniz gereken en önemli özellik binaların sağlam yapıda olup olmadığıdır. Ülkemiz deprem kuşağında olduğu için bu sağlamlık etmeni Türkiye'nin neresinde olursa olsun, satılık ev alımında önemlilik arz etmektedir. Karadeniz ikliminin bol yağışlı ve nemli olmasından dolayı da bina dışlarına uygulanan yalıtım bu iklim özellikleriyle uygun olmalıdır. Aksi taktirde su geçiren ve nemden dökülen duvarlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Diğer önemli özellikte tabi ki binanın yeni olması. Kullanılan malzemenin son teknoloji olması, ister yatırım amaçlı ister de konaklama amaçlı düşünün evinizin değerini koruyacaktır. Bu detaylara dikkat edilmesi evinizin hızlı bir şekilde kazanca dönüşmesi için önemlidir. Bu özellikler size pahalılık hissettirse de uzun vadede kazanan siz olabilirsiniz.
Ordu’da satılık ev sahibi olmak için en uygun zaman…
Fındık üretiminin yoğun olarak yapıldığı bu kent, fındık hasatından dolayı temmuz ve ağustos aylarında ekstra bir hareketliliğe sahne olmaktadır. Bu durum fiyat açısından yükseklik arz etsede, çeşitlilik açısından avantaj olabilir. Kış ayları ise emlak sektörünün durgunluk yaşadığı dönemdir. Daha uygun seçenekler için kış aylarını değerlendirebilir; her an çıkacak yeni fırsatlar içinse ilanları sürekli gözden geçirebilirsiniz.
Sosyal açıdan Ordu…
Karadeniz'in bu şirin ilinde hem kışın hem de yazın çok çeşitli turizm faaliyetleri yapılmaktadır. Doğa yürüyüşleri, yayla turizmi, balıkçılık, kamp turizmi, kış turizmi, gökyüzü sporları insanlar tarafından başlıca tercih edilen turizm faaliyetleridir. Ayrıca şehirde 2006 yılında kurulan üniversite, öğrenci sirkülasyonu açısından şehre hareketlilik kazandırmıştır. Bu sebeple yaz aylarında yaz turizmi ve fındık tarımından dolayı kalabalık olan şehre, kışın da kış turizminin yanısıra canlılık gelmesine olanak sağlamıştır. Bu durumlar yatırım kazançlarının sadece yazın değil, kışında aynı etkide devam etmesine neden olmuştur.
Karadeniz’in bu şirin ili stresli şehir hayatından bunalan, doğa ile iç içe olmak isteyen aynı zamanda da kazancından ödün vermek istemeyen yatırımcılar için iyi bir fikir olabilir.

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım