Lausanne, İsviçre’deki “School of Commerce and Languages” lisesinden ve İtalya’daki “Center of Hotel Management” yüksek otelcilik okulundan mezun olduktan sonra turizmde otelcilik kariyerime yurtiçi ve yurtdışında 5 yıldızlı otellerin yöneticisi olarak devam ettim. 2013 yılında Koç Holding’e bağlı Divan otellerinden emekli olduktan şahsi yeteneklerimi ve 36 yıllık sektörel deneyimlerimi paylaşmak üzere kurmuş olduğum “Progress Otel İşletme ve Danışmanlığı A.Ş ile otel sektöründe yatırım ve işletme danışmanlığı vermekteyim. 2018 yılında sahip olduğum bilgi birikimi, tecrübe ve bağlantılarımı gayrimenkul sektörüne yönlendirme düşüncesi ile Keller Williams Platin ofisine Gayrimenkul Danışmanı olarak katıldım.

Paranın satın alamadığı tek değerin zaman olduğu bilinciyle, zamanınızı en verimli şekilde kullanarak , gayrimenkullerinizi efektif çalışma stratejileri ve en doğru getiri ile el değiştirmesini ve/veya kiralanmasını sağlama hedefi ile yola çıktım. Danışmanınız olarak ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde tespit ederek, maksimum hizmeti en hızlı, en faydalı şekilde sunmak amacındayım.

Sizin ve ailenizin tüm gayrimenkul işlerinizde beni profesyonel yardımcınız olarak düşünmeniz en büyük arzum, güven ve memnuniyetiniz en önemli değerimdir.