Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Sarıçam Kiralık Daire

(203 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı438 - 730 TL
18,67 Yıl
1.000 TL
SARIÇAM OSMANGAZİ BALCALI TOKİ EŞYALI KOMBİLİ 2+1 KİRALIK DAİRE
Adana Tatar Gayrimenkul Emlak Ofisi
Osmangazi, Sarıçam
2+1
3.9.2019
140 m²
650 TL
2+1 AÇIK MUTFAK KAÇMAZ FIRSAT DAİRE!!
Funda Küçüker
Çarkıpare, Sarıçam
2+1
Bugün
100 m²
1.000 TL
1+1 KİRALIK EŞYALI DAİRE
Emrah Göktaş
Gültepe, Sarıçam
1+1
Bugün
80 m²
500 TL
1+1 KİRALIK DAİRE
Emrah Göktaş
Osmangazi, Sarıçam
1+1
Bugün
80 m²
900 TL
1+1 EŞYALI ÖĞRENCİYE BEKARA KİRALIK DAİRE
Emrah Göktaş
Çarkıpare, Sarıçam
1+1
Bugün
80 m²
600 TL
2+1 AÇIK MUTFAK KAÇÇMAZ FIRSAT DAİRE!!
Funda Küçüker
Çarkıpare, Sarıçam
2+1
3gün önce
100 m²
750 TL
Sarıçam Yeşiltepe'de3+1k.mutfak  Kiralık Daire
Ar-Ge Gayrimenkul
Yeşiltepe, Sarıçam
3+1
10.9.2019
165 m²
Etiketli İlanlar

Sarıçam Kiralık Daire Fiyatları

Standart bir 3+1 dairenin Sarıçam geneli ortalama fiyatı 598 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 584 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %0,53, son 10 yılda ise %83.28 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 19 yıl olarak görülmüştür.

Sarıçam Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Sarıçam şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 3 örnek projenin fiyat ortalaması:

Sarıçam kiralık daire
Sarıçam kiralık daire seçeneklerini ayrıntılı şekilde inceleyerek bütçenize ve ihtiyacınıza uygun eve kolayca ulaşabilirsiniz.

Sarıçam, Adana ilinin merkez ilçelerinden birisidir ve Türkiye’nin en büyük merkez ilçeleri arasında yer alır. İlçe; İmamoğlu, Yüreğir, Karaisalı, Çukurova, Seyhan ve Çatalan barajı ile komşu konumadır. Sarıçam kiralık daire arayanlar için oldukça fazla ve çeşitli seçenekler barındırır. Büyüklüklerine göre; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, dublex, tripleks türde daireler bulabilirsiniz. Sarıçam ilçesi, kara, hava, demiryolu gibi 3 farklı ulaşım hatlarıyla cazip bir konumda yer alır. Sarıçam büyükşehir yasasıyla birlikte 36 mahalleden oluşan geniş bir alana bölgeye dönüşmüştür. İlçenin büyüklüğü ve konumu ekonomik açıdan değerli kurum ve kuruluşlara ev sahipliği yapmasını sağlamıştır. Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi ve pek çok fabrikaya da ev sahipliği yapmaktadır. İncirlik üssünün bulunduğu İncirlik beldesi ve Çukurova Üniversitesi’nin Kampüsü de bu ilçe sınırlarında bulunmaktadır.

Neden Sarıçam’dan daire kiralamalısınız?
Kiralık daireler konusunda karar verirken kişisel ihtiyaçlar ve ekonomik durumunuzu göz önünde bulundururuz. Sarıçam kiralık daireler çeşitlilik ve fiyat durumu açısından pek çok farklı seçeneği barındırır. Bu açıdan farklı seçeneklere sahip olmanız, kira fiyatlarını da etkilemekte her bütçeye uygun kiralık daire alternatiflerini artırmaktadır. Bölge emlak seçenekleri açısından hızla gelişiyor, yeni inşaat projeleri neredeyse ilçenin tamamındaki tüm mahallerde yükseliyor. Ekonomik açıdan bölgede yer alan sanayi siteleri, fabrikalar, özel ve kamu kurum ve kuruluşlarının çokluğu iş imkanı açısından da bölgeyi cazip hale getiriyor. Çocuk sahibi aileler için ise bölgede yer alan ilk, orta ve lise düzeyindeki okullar ile Çukurova Üniversitesi Merkez Kampüsü’nün ilçe sınırları içinde bulunması da önemli bir avantaj olarak değerlendirilebilir.

Sarıçam kiralık daire seçenekleri ilçeden geçen D-400 karayolu, TEM Otoyolu ve Adana’yı İç Anadolu’ya ve batı illerine bağlayan demiryolu nedeniyle ulaşım açısından avantaj sağlar. Adana Şakirpaşa Havalimanı’nı da bölgenin ulaşım açısından tercih edilmesinde etkili olabilir.

Sarıçam’da kiralık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Sarıçam kiralık daire ararken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. İlçe oldukça geniş bir alana yayıldığı için işiniz, çocuklarınızın okul durumu, şehirlerarası yolculuk yapma durumunuz, havalimanını ne sıklıkla kullanacağınız, üniversiteye yakın olmanın avantajları gibi pek çok farklı durumu göz önünde bulundurmalısınız. İlçenin, üniversiteye yakın mahallesi Balcalı’dır ve burada ev kiraları ortalama düzeyde seyretmektedir. Aynı zamanda Yeni Şehir Hastanesi de bu bölgede yer alır. Bu bölgede kiralık ev fiyatları da her bütçeye uygun seçenekler sunar ancak lüks sınıfında değerlendirilebilecek pek çok daireyi de bu bölgede bulabilirsiniz. Sofular bölgesi aynı zamanda Şakirpaşa Havalimanı’na da oldukça yakın bir konumda yer alır.
İlçenin, Çarkıpare Mahallesi ise lüks dairelerin yer aldığı ve fiyatların ilçe ortalamasının üzerine çıktığı bölgeler arasında; konforlu yaşam düşleyenleri ağırlıyor. Çukurova üniversitesi Kampüsü ve Koza Arena Stadyumu’nun bölgeye yakın olması semtteki kiralık ev fiyatlarının orta ve üstü seviyeye çıkmasını etkileyen sebepler arasında gösterilebilir.
Yıldırım Beyazıt Mahallesi ve çevresindeki bölgede ev kiralarının daha uygun ve makul düzeylerde olduğu söylenebilir, bölge Adana Çevre Yolu’na komşu konumdadır.
Sarıçam kiralık daire seçeneklerinin bir kısmı yıllık şekilde kiraya verilmektedir. Aylık olarak da kiralayabileceğiniz daire seçenekleri bulunmaktadır. Bölgenin yazları oldukça sıcak olacağını göz önünde bulundurmalısınız. Kiralayacağınız dairenin ferah bir balkonu olması yazın özellikle akşamüstlerinde nefes alabileceğiniz bir alan sağlayacaktır.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım