8.
YIL

BATI GAYRİMENKUL

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No:
0900456

Ege’nin incisi Aydın’ın yatırım ve yaşam alanı olarak en çok tercih edilen şirin İlçesi Didim’ de 2004 yılında kurulan şirketimiz inşaat , gayrimenkul alım-satım ve yatırım danışmalığı alanlarında hizmet vermektedir.

Şirketimizin amacı kaliteli hizmetten ödün vermeden,uluslararası standartlarda,doğruluk ve şeffaflık ilkesiyle hareket ederek ,Didim ve çevresindeki zengin portföyüyle müşterilerimize ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet sunmaktır.Gerek kendi projelerimiz olsun gerek satış yetkisine sahip olduğumuz projeler olsun siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde fiyat ,mevkii ve kalite açısından hep en iyisini sunmayı kendimize hedef edinmekteyiz.

Bu prensipler doğrultusunda oluşturduğumuz geniş ve her bütçeye hitap eden ürün yelpazemizle eminiz ki sizde de Didim’de karlı bir yatırım ve mutlu bir gelecek sunabiliriz.

BATI İNŞAAT EMLAK' ın portföyündeki tüm gayrimenkullerin tapu bilgileri,tapusunun üstünde satışını kısıtlayıcı bir durum olup olmadığı,iskan raporları,emlak vergisi ve belediye borçları olup olmadığı kontrol edildikten sonra portföye eklenmiştir.


Not:Gayrımenkul sahipleriyle olan anlaşmalarmızdan dolayı portföyümüzdeki her emlağı yayınlama imkanımız yoktur, bunun için aradığınız yada bekletinize uygun gayrimenkulu ilanlarımızda bulamamanız durumunda, lütfen bize e-mail yada telefon yoluyla ulaşmaktan çekinmeyin.

Saygılarımızla,

Yahya Salabaş