Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Yalova Kiralık Daire

(114 sonuç bulundu.)
Galeri Harita

Piyasa Bilgisi Yalova

100 m² Kira Aralığı870 - 1.450 TL
17,9 Yıl
1.300 TL
DERE MAHALLESİNDE 2+1 5 YILLIK KİRALIK DAİRE
Varol Aytekin
Dere, Merkez
2+1
4gün önce
90 m²
1.100 TL
YALOVA MERKEZDE KİRALIK EŞYALI 1+1 DAİRE
Alper İşbeceren
Fevzi Çakmak, Merkez
1+1
2gün önce
70 m²
1.400 TL
YALOVA ÖZDEN MAHALLESİNDE EŞYALI KİRALIK 2+1 DAİRE
Alper İşbeceren
Kadıköy Bld. (Özden), Merkez
2+1
2gün önce
100 m²
1.100 TL
BAHÇELİEVLER'DE KİRALIK UYGUN DAİRE
Oğuzhan Bönce
Bahçelievler, Merkez
2+1
Bugün
110 m²
750 TL
KORU'DA ŞİRİN KOMBİLİ KİRALIK DAİRE
Handan Altınay
Koru Bld. (Cumhuriyet), Çınarcık
2+1
2gün önce
90 m²
850 TL
KORU'DA VİLLA ALTI KİRALIK DAİRE
Handan Altınay
Koru Bld. (Cumhuriyet), Çınarcık
2+1
2gün önce
90 m²
1.000 TL
KORU' EŞYALI KOMBİLİ KİRALIK DAİRE
Handan Altınay
Koru Bld. (Cumhuriyet), Çınarcık
2+1
4gün önce
105 m²
1.250 TL
TAŞLİMANDA TEMİZ KİRALIK DAİRE
Handan Altınay
Taşliman, Çınarcık
2+1
5gün önce
90 m²
650 TL
ÇINARCIK KARPUZDERE'EŞYALI KİRALIK DAİRE
Handan Altınay
Karpuzdere, Çınarcık
2+1
7gün önce
90 m²
1.250 TL
ÇINARCIK'TA MUHTEŞEM MANZARALI 2 ODA 1 SALON
Handan Altınay
Harmanlar, Çınarcık
2+1
7gün önce
100 m²
850 TL
Yalova Çınarcık Merkezde Kiralık Daire
Taşliman, Çınarcık
2+1
10.9.2019
110 m²
1.000 TL
Yalova Çınarcıkta 3+1 Eşyalı Kiralık DAİRE
Harmanlar, Çınarcık
3+1
6gün önce
120 m²
1.100 TL
3+1 KİRALIK TERS DUBLEKS DAİRE
Gülay Topçu
Çamlık, Çınarcık
3+1
7gün önce
105 m²
Etiketli İlanlar

Yalova Kiralık Daire Fiyatları

Yalova şehrinde kiralık daire fiyatları Çiftlikköy bölgesinde 839 TL'den başlayarak, Yalova Merkez taraflarında 1.139 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Yalova geneli ortalama fiyatı 1.174 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 1.146 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %10,24, son 10 yılda ise %119.46 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 18 yıl olarak görülmüştür.

Yalova Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Yalova şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 3 ilçeye göre bakarsak:

Yalova Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Yalova şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 1 örnek projenin fiyat ortalaması:

Yalova kiralık daire
Yalova'da bulunan kiralık daireler zengin seçeneklere sahip. Yalova kiralık daire seçeneklerini tüm detayları ile görmek isterseniz ilanları inceleyebilirsiniz.

Güney Marmara bölümünde yer alan Yalova'nın kuzeyinde Marmara denizi, güneyinde Bursa ve batısında ise Kocaeli bulunuyor. Samanlı Dağları’nın eteklerinde yer alan Yalova'da sahil şeridi oldukça dardır. Çınarcık, Termal, Altınova, Çiftlikköy, Armutlu ve Yalova Merkez ilçe olmak üzere 6 ilçeye sahiptir. Yemyeşil bir doğası ile görenleri kendine hayran bırakan Yalova, yaylaları, kaplıcaları, tarihi yapı ve doğal güzellikleri ile öne çıkar. Delmece Yaylası en önemli yaylaları arasında başı çeker. Küçük bir yüz ölçümüne sahip olsa da Yalova bereketli ovaları ile bilinir. Bu nedenle de antik çağlardan günümüze dek uzanan köklü bir tarihi bulunur.

Yalova'da kiralık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?
İhtiyaçlara cevap veren özelliklere sahip kiralık daire bulmak zor bir süreç olduğu için pek çok kişi bu işin kısa sürede tamamlanmasını ister. Yalova kiralık daire arayışında olanlar oldukça şanslı. Çünkü Yalova'da kiralık ev seçenekleri oldukça zengin. Tercihi Yalova merkez olanlar için buradaki kiralık evler fiyat olarak ortalamanın üzerinde. Merkez, Safran, Samanlı ve Kazım Karabekir mahalleleri ve sahil şeridinde bulunan Bahçelievler mahallesi şehir merkezinde lüks konutların bulunduğu yerler içerisinde. İlçe olarak ise en yüksek fiyatlar Termal'de bulunuyor. Yalova kiralık daire alternatiflerini değerlendirirken önceliği bütçesi olanlar bu noktalar dikkat edebilir. Kiralık daire ararken bütçeyi özellikle kış aylarında zorlayacak başka bir konu da ısı yalıtımı. Isı yalıtımı olan konutlarda hem kolay ısınma sağlanır hem de kış boyu doğalgaz faturası bütçeyi sarsmaz. Aidat giderleri de daire kiralamadan önce üzerinde düşünülmesi gereken konulardan biri. Özellikle site içinde bulunan ve 24 saat fiziki güvenliği bulunan konutların aidatlarının yüksek olduğu unutulmamalı. Aidat başlangıçta önemsiz bir konu gibi görünse de her ay yapılan bu ödemeler sizi yorabilir. Şehirde Çınarcık, Altınova ve Çiftlikköy ilçeleri ekonomik kiralık dairelerin çoğunlukta olduğu yerler için sınırlı bir bütçeye sahip olanlar bu bölgeleri tercih edebilir. Termal turizmin yaygın olduğu Yalova'da eşyalı ve sezonluk daire kiralamak da mümkün.

Yalova'da hangi daireler hızlı kiraya verilir?
Konuta olan yatırımın giderek hız kazandığı Yalova'da inşaat sektörü gelişme gösteriyor. Bu durumda ev sahiplerinin konutu kiralık olarak ilan etmeden önce gerekli tadilatları yaptırması gerekiyor. Yalova'da ev sahibi olanlar değişen şartlara ayak uydurarak kiracıların ne istediğini bildiği zaman konutu daha hızlı kiraya verebilir. Kiracılar ise eski evlerin tadilatı ile artık uğraşmak istemiyor. Kiralık dairelere masraf yapmadan ve zaman kaybetmeden yerleşmek hemen hemen her kiracının öncelikli talepleri içinde. Yalova kiralık daire seçeneklerini değerlendiren kiracılar binanın yaşına ve binanın Deprem Yönetmeliği'ne uygunluğuna bakıyor. Yalova'da 1999 yılında yaşanan depremden sonra şehir halkı konutların kalitesine bir kat daha önem veriyor. Eski binalarda ise iyileştirilme yapılıp yapılmadığına dikkat ediliyor. Kuzey Anadolu fay hattının üzerinde bulunan şehir birinci derece deprem bölgesi olması nedeniyle yeni yapılan konutların denetimi de daha sıkı tutuluyor.

Yalova'da üniversiteye yakın kiralık daireler
Çınarcık yolu üzerinde şehir merkezine yakın bir konumda bulunan Yalova Üniversitesi 2008 yılından bu zamana dek akademik düzeyde eğitim veriyor. Merkez kampüs dışında üniversitenin Armutlu, Termal ve Altınova ilçelerinde de meslek yüksek okulları mevcut. Merkez kampüste eğitim gören öğrenciler genellikle Yalova şehir merkezinde bulunan konutlara talep gösteriyor. Yalova kiralık daire fiyatlarının uygun olduğu Kazım Karabekir, Bağlarbaşı ve Bayraktepe mahalleleri öğrencilerin ilgisini çekiyor. Bunun yanı sıra Merkez Mahallesi de öğrencilerin kiralık daireler için tercih ettiği yerler arasında.

 

 

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım