İş hayatıma 1991 yılında İstanbul Sanayi Odası ihracat bölümünde ihracat uzman yardımcısı olarak başladım. Bir yılı aşkın süreyle çalıştığım bu görevden ofis hayatının monoton yapısı nedeniyle ayrıldım ve tekstil sektörüne geçiş yaptım.

1992 yılında planlama elemanı olarak başladığım Oba Tekstil firmasında azimli, planlı çalışmalarım, yaratıcılığa ve yeniliğe olan inancım sayesinde hızla yükselerek üç sene gibi kısa bir sürede şirkette Genel Müdürlük görevine yükseldim. Bu firmada 14 yıl hizmet verdim ve makineden önce insana yatırım yapılması gereğini savunup, ekip çalışmasın yararlarına ve eğitime çok önem verdim ve öncelikle yurt içi ve yurt dışında birçok başarılara imza attım.

2006 yılında bu firmadan ayrılıp aynı yıl Sarar Giyim A.Ş Fabrika Müdürü olarak Eskişehir’de çalışmaya başladım.

2009 yılında Century 21 ve 2010 yılında Realty World ofislerinde Gayrimenkul Danışmanı olarak görev aldım . 2012 yılında Ataşehir bölgesinde Nova Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık Hizmetleri ofisimi açarak emlak sektöründe sizlere hizmet vermeyi firma sahibi olarak kendime ilke edindim.

1967 İstanbul doğumlu olup, Saint Benoit Fransız Lisesini (İstanbul) ve 9 Eylül İktisadi İdari Bilimler Fakültesi iktisat bölümü bitirdim. Evli ve bir kız babasıyım. Fransızca ve İngilizce bilmekteyim.