"Yola benimle çıkın, farkınız olsun."

Merhaba,

Kocaeli Üniversitesi İnşaat Bölümü mezunuyum. 1999 STFA da Statik bölümünde iki yıl çalıştıktan sonraki durağım Polat İnşaat Şantiye Saha Teknikeri..ve Avrupa Konutları Halkalı Projesinde Saha Teknikeri.. 2012 yılında İnşaat sektöründen ayrılma kararı alarak, Emlak Bölümlerinden belgelerimi ve eğitimimi tamamlayarak Emlak Sektörüne giriş yaptım.

7 yıldır Emlak Sektöründe müşterilerime hizmet vermekteyim.

Birçok yetişkinin hayali veya planıdır “ Bir ev sahibi olmak…”

Ben de bu hayallerinizi gerçekleştirmek için Keller Williams Türkiye Eğitim Fakültesi’nde sektörel eğitimimi BAŞARILI bir şekilde tamamlayıp hem kendimi hem de bu mesleğe yeni başlayan danışman ortaklarımın işlerini geliştirmeleri adına Keller Williams Cadde Gayrimenkul ofisinde Onaylı Eğitmenlik yapıyorum. Çünkü insanların hayatlarına dokunmayı seviyorum..

Gayrimenkulünüzü satmak veya yeni bir gayrimenkul edinmek istediğinizde sizlere 14 Aşamalı Pazarlama Planı’mı her bir mülke özenle hazırlayarak sizlere profesyonel bir hizmet sunmaya hazırım.

Gayrimenkullerin doğru fiyatı konusunda büyük bir titizlikle çalışarak, mülkleri en hızlı şekilde işleme çeviriyorum. Çünkü biliyorum ki, profesyonel bir hizmet sunabilmek için eksiksiz bir plan uygulamalıyım..

Bu nedenle ev satın almayı düşünen müşterilerime en doğru İhtiyaç Analizi yaparak onları yeni yuvalarına kavuşturuyorum.

Siz de ev almak, satmak veya kiralamak istiyorsanız; gelin hep birlikte yola çıkalım!
Hayatın koşuşturmasında güvenerek birlikte yürüyeceğiniz bir danışman arıyorsanız YOL ARKADAŞINIZ olmaya hazırım.

İstekleriniz hayalinizde kalmasın..

Başarı, tek bir amaca yönelik hareket etmeyi gerektirir.”
Saygılarımla.

YELİZ YILMAZ
Gayrimenkul Danışmanı
yeliz.yilmaz@kww.com.tr