Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Yıldırım Kiralık Dükkan / Mağaza

(23 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı703 - 1.171 TL/m²
18,55 Yıl
15.000 TL
ANKARA YOLUNA CEPHE 370 m2 DUKKAN
Güngör Kaya
Erikli, Yıldırım
3Gün Önce
370 m²
12.000 TL
Yıldırım Şükraniye'de Kiralık Dükkan / Mağaza
Grand Gayrimenkul
Şükraniye, Yıldırım
5.10.2019
900 m²
7.500 TL
Ankara caddesine Kiralık Dükkan / Mağaza
Grand Gayrimenkul
Duaçınarı, Yıldırım
29.9.2019
400 m²
3.000 TL
BURSA KILIÇ'TAN TELEFERİK MERKEZDE KİRALIK TERASKAT İŞYERİ
Sevgi Bilmiş & Ahmet Kılıç
Piremir, Yıldırım
25.9.2019
190 m²
1.800 TL
Yıldırım Vatan'da Kiralık Dükkan / Mağaza
Deren Pakize Karakaya
Vatan, Yıldırım
21.9.2019
85 m²

Bursa / Yıldırım Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Yıldırım kiralık daire fiyat artışı %390,58 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde Bursa kiralık fiyat artışı %382,93 oldu.

2018 yılında Yıldırım ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 771,00 TL iken, bu yıl için Yıldırım kiralık ev ortalama fiyatı 863,00 TL oldu.

Yıldırım ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %11,93 artış gösterdi.


Yıldırım kiralık dükkân/mağaza
Yıldırım kiralık dükkân/mağaza seçeneklerine göz atarak işinize ve aradığınız kriterlere uygun birbirinden farklı kiralık dükkânlar veya kiralık mağazalar bulabilirsiniz.

Bulunduğu il olan Bursa'nın, sektör çeşitliliği bakımından zengin, nüfus bakımından ise en kalabalık ilçelerinden biri olan Yıldırım kiralık dükkân/mağaza arayışınızda sizlere büyük avantaj sağlıyor.

Neden Yıldırım dükkân/mağaza seçeneklerini değerlendirmelisiniz?
Yıldırım İlçesi'nde ulaşım şartları çok kolaydır. İlçede metro, otobüs ve dolmuşlar ile toplu ulaşım sağlanmaktadır. Ankara Caddesi üzerinde bulunan metro hattı ile şehrin hem doğu tarafına hem de batı tarafına ulaşım mümkündür. Aynı şartlar altında ilçeye ulaşımda oldukça rahattır. Yıldırım İlçesi şehrin en eski ilçeleri arasındadır. Bu sebeple ilçede nüfus ve konutların bina yaşı baz alındığında, kiralık mağaza ve kiralık dükkânlar seçeneklerinde kiraların fiyat oranları diğer ilçelere nazaran daha düşüktür. Yıldırım İlçesi sanayi bakımından oldukça gelişmiş bir bölgedir. Tekstil ve Dokuma Sanayii gelişmiştir aynı zamnda çelik ve makine fabrikaları sayısı da bölgede azımsanamayacak derecede fazladır.
İlçenin bu özelliği, farklı sektörler ve farklı iş kollarında sizlere çeşitli alternatifler sunabilir.
Yıldırım İlçesi, şehrin doğu tarafını kapsayan bir ilçedir. Şehrin batı tarafına göre ilçede kiralık mağaza ve dükkanların sayısı daha az; dolayısıyla rekabet de azdır. Bölgenin diğer tarafında bulunan mevcut alışveriş merkezi sayısının fazla olması, bölgedeki nüfusun oradaki mağazalara yönelmesine neden oluyor. İlçede yer alan nüfusa aradıkları hizmet çeşitliliğini yakınında sunmak, Yıldırım ilçesinde kiralık dükkan ve mağaza arayışında olan sizler için büyük bir avantajı beraberinde getiriyor.

Yıldırım ilçesinin olanakları nelerdir?
Yıldırım ilçesinde, birçok devlet hastanesi, özel sağlık kuruluşları, çok sayıda okul ve fabrika yer alıyor. Bu sebeple bölgenin hemen hemen her kesiminde kiralık dükkân ve mağaza bulunan caddeler mevcut. İlçede, Vişne Caddesi tekstil ve dokuma sanayi caddesi olarak biliniyor. Caddede çok sayıda tekstil ve giyim üzerine kiralık dükkân ve kiralık mağazalar bulunuyor. İlçe sınırları içerisinde yer alan ve hızlı gelişimiyle dikkat çeken Vatan ve Millet Caddesi de en işlek yerler arasında. Yıldırım kiralık dükkân/mağaza seçeneklerine göz atanların mutlaka göz attığı bölgelerden. Yeni modern yapılaşmasıyla birlikte Yıldırım'ın en gözde semti konumuna gelen Millet Caddesi'nde çok sayıda cafe, market ve giyim mağazaları bulunuyor. İlçenin eski yerleşim olması sebebiyle Yıldırım, pek çok tarihi mekânı da içerisinde barındırıyor. Hünkar Köşkü, Tofaş Anadolu Arabaları Müzesi, Yeşil Cami ve Tarihi Irgandı Çarşılı Köprüsü gibi bir çok tarihi mekân burada. Yine ilçe sınırları içinde bulunan Erikli semtinde Kaplıkaya Caddesi üzerinde Kaplıkaya Cazibe Merkezi ve Barış Manço Kültür Merkezi yer alıyor. Ayrıca kış turizminin gözdesi olan Uludağ’a, teleferik seferleri de Yıldırım İlçesi Teleferik Caddesi'nden yapılıyor. Sirkulasyonun ve yoğunluğun fazla olduğu bu bölgelerdeki Yıldırım kiralık dükkân/mağaza seçeneklerini değerlendirmeye alabilirsiniz.

Yıldırım'da kiralık dükkân/mağaza ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Yıldırım İlçesi genel itibariyle halen gelişmekte olan bir ilçedir. İlçenin bir kısmına kentsel dönüşüm gelmesiyle birlikte ilçede demografik anlamda, sosyo-kültürel anlamda ihtiyaçlar çerçevesinde değişim gösteren mahalleler ve caddeler mevcut. Bu bölgede kiralık dükkân ve kiralık mağaza ararken yeni yapılaşma ile gelişim sürecinde olan veya süreci tamamlamış bölgelerde ki en işlek caddeleri tercih edebilirsiniz. Yıldırım kiralık dükkân/mağaza arayışındaysanız öncelikle iş kolunuz açısından en doğru konumu belirlemelisiniz. Halihazırda yaptığınız ya da yapacağınız işin gereksinimlerini analiz etmelisiniz. Bu doğrultuda doğru hedef kitlenize yönelik doğru lokasyonu bulmalısınız. Sergileme olacağına sahip bir mağaza işi düşünüyorsanız, seçeceğiniz mağazanın vitrin alanına dikkat etmelisiniz. Dükkânın aydınlatma ve havalandırma koşulları da büyük önem taşır. Yıldırım kiralık dükkan/mağaza seçenekleri arasında karar vermeden dükkânın bulunduğu binayı da detaylı incelemeyi ihmal etmeyiniz.

 

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım