Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Adapazarı Kiralık Daire

(124 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı569 - 949 TL
20,38 Yıl
900 TL
SAKARYA-BULVAR YAKINI-KIZ MESLEK LİSESİ YANI KİRALIK DAİRE
Şaban Bayrak- Emre Bayrak
Tığcılar, Adapazarı
2+1
Bugün
80 m²
850 TL
ÇARŞI MERKEZDE KİRALIK DAİRE
Sinan Sakarya
Semerciler, Adapazarı
1+1
3gün önce
70 m²
800 TL
Adapazarı Çukurahmediye'de Kiralık Daire
Cemil Demirci
Çukurahmediye, Adapazarı
3+1
5gün önce
110 m²
875 TL
100 M2 2+1 DAİRE
Atila Emanet
Yağcılar, Adapazarı
2+1
4gün önce
100 m²
750 TL
ŞEKER MAHALLE KİPA CİVARI BAHÇE KAT
Atila Emanet
Şeker, Adapazarı
2+1
4gün önce
110 m²
550 TL
SAKARYA  ADAPAZARI CAMİLİ1  ACİLL KİRALIK DAİRE
15 Temmuz Camili, Adapazarı
2+1
6gün önce
100 m²
1.200 TL
Adapazarı Eski Stad Arkası Kiralık Daire
Murat Bilcan
Şeker, Adapazarı
3+1
5gün önce
135 m²
1.000 TL
YENİCAMİ YAKINI-SAKARYA CADDESİ- 2+1 KİRALIK SIFIR DAİRE
Şaban Bayrak- Emre Bayrak
Yenigün, Adapazarı
2+1
10.9.2019
65 m²
1.150 TL
ESKİ STAD YAKINI 3+1 DAİRE
Servet Kutlu
Şeker, Adapazarı
3+1
13.9.2019
120 m²
1.000 TL
SAKARYA/MERKEZ- DEPREM MÜZESİ YAKINI KİRALIK DAİRE
Şaban Bayrak- Emre Bayrak
Orta, Adapazarı
3+1
10.9.2019
145 m²
850 TL
Adapazarı Şeker'de Kiralık Daire
Murat Bilcan
Şeker, Adapazarı
2+1
9.9.2019
120 m²
Etiketli İlanlar

Adapazarı Kiralık Daire Fiyatları

Sakarya şehrinde kiralık daire fiyatları 15 Temmuz Camili bölgesinde 599 TL'den başlayarak, Orta taraflarında 811 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Adapazarı geneli ortalama fiyatı 775 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 758 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %3,55, son 10 yılda ise %53.67 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 20 yıl olarak görülmüştür.

Adapazarı Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Adapazarı şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 1 ilçeye göre bakarsak:

Zorlu bir süreç olan Adapazarı kiralık daire arayışını kolaylaştırın
Hayatımız boyunca, hiç bitmeyen ihtiyaçlarımız için çalışır dururuz. Birini tamamladık dediğimiz anda yeni bir ihtiyaç ortaya çıkar. Asıl ihtiyaçlarımız olan beslenme, barınma, sağlık giderek pahalılaşan gereksinimler haline geldi. Özellikle de barınma ihtiyacımızı karşılayan evler. Her geçen zaman da satılık ev, kiralık ev fiyatları değerleniyor. İyi bir yaşam sürülebilecek, ihtiyaçlarımıza cevap verecek evlere kazancımızın yarıdan fazlasını yatırıyoruz. Bu yüzden bir ailede tek kişi çalışıyor olmak büyük sıkıntılara yol açıyor. Bu durumun getirdiği zorunluluk olarak insanlar daha çok iş imkânı olan, aile bireylerinin rahat iş bulabileceği şehirlerde yaşamaya yöneliyor. İstanbul, Antalya, Kocaeli, Gebze, Adapazarı gibi iş olanağı fazla yerler göç almaya devam ediyor. Hal böyle olunca orada kalacak ev arama süreci de başlıyor. Adapazarı kiralık daire bulabilmek için insanlar bir yandan iş diğer yandan ev telaşına giriyor. “Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat.com, bu sıkıntılar içinde işinizi kolaylaştıracak ve size yardımcı olacaktır. Bu site sayesinde oturduğunuz yerden her an, nerde olursanız olun anında istediğiniz kriterlerde istediğiniz bütçede kiralık daireyi zaman kaybetmeden bulabiliyorsunuz. Hayatınızı kolaylaştıran Zingat.com, yorucu ve stresli bu süreçte size rahat bir nefes alma fırsatı yaratıyor. İstediğiniz Adapazarı kiralık daire ararken seçici olmalısınız. Taşınmak oldukça zor ve maddi açıdan da külfetli bir süreç. Size güzel gösterilen bir eve taşındıktan sonra başlayan sorunlar epey canınızı sıkacaktır. Bitmeyen sorunlar, bu sorunlar karşısında muhatap bulamamak gibi sorunlarla karşılaşmamak için de ince eleyip sık dokumalısınız. Bir kiralık eve taşındıktan sonra o evden tekrar taşınmak ve tekrar aynı yorucu sürece girmek kimsenin isteyeceği bir durum değil.
Adapazarı kiralık daire ararken taşındıktan sorun çıkarmayacak bir daire bulmanın tüyoları
Oturacağınız kiralık dairenin konumunu iyi seçmelisiniz. Bulunduğu çevre size uygun mu, yaşam tarzına uygun mu, işyerinize uygun mu, çocuklarınızın okulu için kolaylık sağlıyor mu, sizin ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek mi gibi sorulara olumlu cevaplar alabilmelisiniz. Komşuluk ilişkileri sizin için önemliyle apartmanı kolaçan etmeli, evi kiralamadan önce orada oturanlarla tanışmalısınız. Adapazarı kiralık daire rutubet alıyor mu, evde bakım ve onarım isteyecek sorunlar var mı kontrol etmelisiniz. Tesisat sorunu var mı ya da kullanırken sorun çıkarır mı kontrol etmelisiniz. Ayrıca evin güneş alması, aydınlık ve ferah olması yaşam kalitenize olumlu katkı sağlayacaktır. Eve ait dolaplar kullanılabilir durumda olmalı. Çürümüş, yerinden çıkmış dolapları olmamalı. Ya da evi kiralamak için tamir edilmesini talep etmelisiniz. Siz taşındıktan sonra onarım yapılacağı sözlerine prim vermemelisiniz. Adapazarı kiralık daire sağlamlık raporu olup olmadığını kontrol edin. Binanın depreme dayanıklı olması hayatınız için alacağınız pozitif bir önlem olacaktır. Kiralık daireyi tutmaya karar verdiyseniz geçmişe ait fatura borcu olup olmadığını kontrol edin. Eğer borç varsa ev sahibinden faturaları miktarlarını sıfırlamasını talep edebilirsiniz. Adapazarı kiralık daire yan giderleri var mı araştırın. Yönetim planı bu giderleri öğrenmenize yardımcı olacaktır. Orada yaşamaya başlamanız aidat, bakım gibi düzenli alınan masrafları kabul etmiş olmanız anlamına gelir. Kira için bütçeniz doğru belirleyin ve yan giderleri de hesaba katmayı unutmayın. Rahat bir kiracılık yaşamak istiyorsanız ev sahibi ve akrabaları ile aynı binada ev kiralamamak faydanıza olacaktır. Ev sahibi ile kira sözleşmesi yapmayı atlamayın. Kira sözleşmenizde Adapazarı kiralık daire için yaptığınız tüm giderleri rakamlarıyla yazdırın. Kira bedelini, kiranın hangi tarihte ödeneceğini ve yıllık kira artış oranlarını da kira sözleşmesinde yazdırın.

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım