Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Aydın Akbük Satılık Villa

(295 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
450.000 TL
Didim Akbük'te Satılık Villa, deniz manzaralı
Erkan Ömeroğlu
Akbük, Didim
3+1
Bugün
120 m²
760.000 TL
Elit İnşaat Emlak Didim Akbükte Full Eşyalı Havuzlu Lüks Villa
Gülser Ercengiz
Akbük, Didim
4+1
5Gün Önce
260 m²
300.000 TL
Didim Akbük'te Satılık Villa
Erkan Ömeroğlu
Akbük, Didim
3+1
3.10.2019
120 m²
750.000 TL
Didim Akbük'te merkezde Satılık  5+1 Villa
Akbük, Didim
5+1
1.10.2019
230 m²
430.000 TL
Didim Akbuk'te Satilik 5+1 yazlik
Akbük, Didim
10 ve üzeri
9.10.2019
180 m²
850.000 TL
Didim Akbük'te Havuzlu Satılık Villa
Akbük, Didim
10 ve üzeri
9.10.2019
200 m²
1.050.000 TL
Turyap Didim'den Satılık Lüks Villa
Nedim Yalçın
Akbük, Didim
5+1
8.10.2019
270 m²
950.000 TL
Turyap Didim'den Satılık Lüks Villa
Nedim Yalçın
Akbük, Didim
5+1
8.10.2019
270 m²
950.000 TL
Turyap Didim'den Satılık Lüks Villa
Nedim Yalçın
Akbük, Didim
5+1
8.10.2019
270 m²

Aydın Akbük satılık villa ilanlarına bakarken nelere dikkat gerekir
Villalar son yıllarda tatil yörelerinde tercih edilen konaklama yerleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Artık insanlar otellerde, apartlarda tatilini yapmak istemiyor. Kendilerine ait evlerde keyifle tatil yapmak artık yükselişte. Tatil için tercih edilen de villalar oluyor. Villalar sadece tatil için değil sürekli yaşamak içinde kullanışlı yapılar. Bahçe, havuz gibi özellikleriyle yaşam kalitesini yükseltiyor. Aydın Akbük satılık villa ararken “Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. En güvenilir ilanlara ulaşabileceğiniz site ile satılık villa arayışınız kolaylaşacak. Deniziyle, güzel havasıyla, insanlarıyla çok seveceğiniz Aydın Akbük satılık villalardan almak için dikkatli olmalısınız. Villa özellikleri, konumu ilanlarda dikkat etmeniz gereken etkenlerdir. Satılık villa ararken başka nelere dikkat etmek gerektiğine yazımızda bir bakalım.
- Satılık villa konumunu iyi seçmelisiniz. Büyük şehirlerde villalar genellikle şehir dışlarına yapılsa da neyse ki turizmin canlı olduğu yerlerde bu durum biraz daha farklı. Bu yüzden Aydın Akbük satılık villanın konumu, markete, çarşıya, denize yakın mesafede olmalı. Ayrıca şehir içinde kullanacağınız toplu taşıma araçlarının duraklarına da yakın olmalı.
- Satılık villanın çevresi güvenilir olmalı. Hatta daha huzurlu bir hayat için site tarzında olan satılık villalardan almanız daha avantajlı olacaktır. Burada günün her saatinde güvenlik olduğu için tercihlerinizi etkileyecektir.
- Satılık villa ararken büyüklüğünün ihtiyaçlarınızı karşılıyor olması gerekir. Oda sayısı, odalarının genişliği, otoparkının olması, garajı olması, havuzu olması, bahçesi olması yaşam kalitenizi yükseltir. Buradaki özellikler fiyatı da etkileyecek unsurlardır. Bu yüzden istediğiniz özelliklerin bütçenizi aşmamasına da dikkat etmelisiniz.
- Aydın Akbük satılık villa ararken sıfır bir yapı değilse onarım ve bakım masraflarının olmamasına dikkat etmelisiniz. Yer döşemeleri, fayansları, mutfak dolapları sağlam olmalı.
- Yeni yapılmış sıfır bir satılık villa alacaksanız tüm tesisat döşenmiş olduğuna, tüm ihtiyaçların tamamlanmış olduğuna dikkat etmelisiniz. Satılık villa da eksik bir şey olmamalı. Ayrıca satılık villanın yapım malzemelerinin kalitesini araştırmalısınız.
- Aydın Akbük satılık villa yıllanmış bir yapıysa depreme dayanıklı olduğunu gösteren, yeni ise deprem yönetmeliğine uygun olduğunu göstere belgeleri araştırmalısınız.
- Satılık villanın ısı yalıtımı olmasına dikkat etmelisiniz. Isı kaybının önlenmesini sağlamasının yanı sıra küf, mantar gibi rutubet sorunlarını da engelleyen ısı yalıtımı her evin ihtiyacıdır.
- Satılık villa bakarken site içerisindeyse mutlaka ortak giderleri araştırmalısınız.
- Satılık villanın havuzu ve bahçesi bulunuyorsa bakımlı olmasına dikkat etmelisiniz. Havuzun rutin bakımlarının yapıldığına emin olmalısınız. Sağlığı olumsuz etkileyecek bir sorun olmadığına emin olmalısınız.
- Satılık villa beğendiyseniz alım işlemlerine geçmeden önce ödenmemiş fatura borçlarının ve vergi borçlarının olmadığına emin olmalısınız.
- Satılık villa üzerinde satışa engel olacak bir kısıtlama olmadığına emin olmalısınız. İpotek, haciz gibi sıkıntıların olmadığına dikkat etmelisiniz.
- Tatil amaçlı bir villa alacaksanız mutlaka güvenlik konusunda avantaj yaratacak seçimlerde bulunmalısınız. Tatillerde geleceğiniz için yılın diğer günlerinde kafanız rahat olmalı.
- Aydın Akbük satılık villa almadan önce tapu kaydını araştırmalısınız. Tapu üzerindeki bilgilerle bildiklerinizi karşılaştırmalısınız. Mülk sahibinin gerçek kişi olduğunu, satılık villa adresini karşılaştırmalısınız.
- Eğer satılık villa bahçeye sahipse, bu bahçenin tapuda da gösterildiğini emin olmalısınız. Bazı ilanlarda bahçe tapuya dahil edilmeyebiliyor.
- Ayrıca satılık villanın tapuda konut olarak geçtiğine dikkat etmelisiniz. Çünkü apart, pansiyon tarzındaki bazı turizm tesisleri şekil olarak konuta çevrilere satışa sunuluyor. Bu durumda kendinizi bir ev satın almak isterken bir işletme almakta bulabilirsiniz.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım