Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Balıkesir Edremit Kiralık Daire

(76 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı650 - 1.083 TL
22,47 Yıl
1.500 TL
EDREMİT SARIKIZ DAN KİRALIK 155  M2 AKILLI EV YENİ HAMİDİYE DE
Mehmet Karakurum
Hamidiye, Edremit
3+1
5gün önce
165 m²
445 TL
Edremit Merkez Kiralık Öğrenciye bekara Eşyalı Daire.1+0
Ferit Çakı
Camivasat, Edremit
1+0
5gün önce
50 m²
2.000 TL
VİLLA YÜZME HAVUZLU KİRALİK 3+1 DEVAMLİ DAĞ VE DENİZ MANZARALI
Bahadır Özcan
Altınoluk, Edremit
3+1
5.9.2019
170 m²
550 TL
Edremit Camivasat'ta Kiralık Daire
Ferit Çakı
Camivasat, Edremit
1+1
5gün önce
60 m²
1.200 TL
ALTINOLUK MERKEZDE 4+1 DUBLEKS DENİZE YÜRÜME MESAFESİNDE
Bahadır Özcan
İskele, Edremit
4+1
31.8.2019
150 m²
1.250 TL
Edremit Merkez Kiralık Daire
Ferit Çakı
Hamidiye, Edremit
3+1
6gün önce
130 m²
1.200 TL
RB KİRALIK KADIKÖY SIFIR FULL EŞYALI DAİRE
Raziye Bayındır
Kadıköy, Edremit
2+1
Bugün
105 m²
850 TL
Edremit' Meydan Eşyalı Kiralık Daire.850 ₺
Ferit Çakı
Kapıcıbaşı, Edremit
2+1
3gün önce
100 m²
800 TL
Edremit Cumhuriyet'te Kiralık Daire
Ferit Çakı
Cumhuriyet, Edremit
2+1
7gün önce
80 m²
1.200 TL
SAHİBİNDEN KİRALIK SİTE İÇİNDE 3+1 DUBLEKS
Dönüşüm İnşaat Ltd.şti
Avcılar, Edremit
3+1
9.9.2019
150 m²
Etiketli İlanlar

Edremit Kiralık Daire Fiyatları

Balıkesir şehrinde kiralık daire fiyatları Hamidiye bölgesinde 735 TL'den başlayarak, Altınoluk taraflarında 894 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Edremit geneli ortalama fiyatı 870 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 851 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %12,89, son 10 yılda ise %96.51 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 23 yıl olarak görülmüştür.

Edremit Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Edremit şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 1 ilçeye göre bakarsak:

Edremit Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Edremit şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 1 örnek projenin fiyat ortalaması:

Balıkesir Edremit kiralık daire bulmaya yardımcı olacak bilgiler
Yaşayacağımız evi, bakımlı olmasına, yıpranmamış olmasına, kolay temizlenebilmesine, bulunduğu konuma, büyüklüğüne, sağladığı avantajlara bakarak karar vermeliyiz. Bu nedenle en doğru Balıkesir kiralık daireyi bulana kadar sabırlı olmalı ve aceleci olmamalıyız. Zingat.com bu süreçte en yakın yardımcınız olacaktır. Kiralık daire ararken işlerinizi kolaylaştıracak ve istediğiniz özelliklere sahip evi bulmanıza yardımcı olacaktır. Yapacağınız tek şey, Zingat.com sitesine giderek Balıkesir Edremit kiralık dairede olmasını istediğiniz özellikleri seçmek. Kiralık daire arayışınızda seçim yapmanıza yardımcı olacak bilgileri de şöyle sıralayabiliriz;
- Kiralık daire ararken dairenin fiyatının aile bütçenize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Sizi zorlayacak tutarda kiralardan uzak durmalısınız.
- Kiralık dairenin bulunduğu lokasyonu seçerken de size fayda sağlayacak yerlerde yer almasına dikkat etmelisiniz. Hastaneye, çarşıya, okula, işe toplu taşıma araçlarına ya da duraklarına yakın mesafedeki Balıkesir Edremit kiralık daire size daha çok avantaj sağlayabilir. Kiralık daire konum seçiminde dikkat etmeniz gereken diğer bir özellikte bulunduğu çevresinde sağlığı olumsuz etkileyen atıkları çevreye salan tesis ve sanayi bölgesi olmamasıdır. Her şeyden önce can sağlığınızı koruyacak kiralık dairelerde oturmanız faydanıza olacaktır.
- Kiralık daire araştırması yaparken bakım ve onarım gibi giderleri olmayan veya az olan yerleri seçmelisiniz. Yaşayacağınız yerin tesisatları çalışır durumda olmalı, parkeleri, döşemeleri, dolapları, kapıları sağlam olmalı. İçerisinde ailenizle birlikte rahatça yaşayabileceğiniz, rahat bir yaşam alanı sunmalı.
- Kiralık dairenin ısı yalıtımı özelliği olması da bir seçim kıstasınız olmalı. Isı yalıtımı sayesinde kiralık dairede ısı kaybı olmaz ya da en minimum kayıp olur. Böylece doğalgaz faturaları da daha az gelecektir. Ve ısı yalıtımı duvarlarda oluşabilecek küf, mantar gibi rutubet sorunlarını da engeller. Hem tasarruf sağlayan hem de konfor sağlayan bir özellik olarak ısı yalıtımlı daireleri seçmelisiniz.
- Kiralık daire ararken bulunduğu çevrenin yaşam tarzınıza, ihtiyaçlarınıza uygun yerler olduğuna emin olmalısınız. Sonucunda bundan sonra yaşayacağınız yerde mutsuz olursunuz.
- Balıkesir Edremit kiralık daire ararken cephesine dikkat etmelisiniz. Gün ışığı alan daireler daha avantajlı olacaktır. Güneş ışığı alan dairenin odaları aydınlık olur ve daha kolay ısınır.
- Kiralık daire ararken aidat gibi yan giderleri de araştırmanızda büyük fayda var. Özellikle site tarzındaki güvenlikli kiralık dairelerde kira bedeli gibi aidatlar olduğu için iyi bir araştırma yapmalısınız.
- Kiralanacak olan kiralık dairenin eskiden kalan ödenmemiş, gecikmiş faturalarının olup olmadığını araştırmalısınız. Ödenmeyen borçlar yüzünden mağduriyet yaşayabilirsiniz.
- Baktığınız Balıkesir Edremit kiralık daire için depozito veya kapora isteniyor mu araştırmalısınız. Bu bedeller için de bütçe ayırmalı ve bütçenizi aşıp aşmayacağının oto kontrolünü yapmalısınız.
- Kiralık daire tutarken mutlaka mülk sahipleri veya yasal vekilleri ile kira sözleşmesi imzalamalısınız. Kira sözleşmenizde ödemiş olduğunuz her kalemi, yaptığınız her masrafı tutarları ve açıklamalarıyla birlikte yazdırmalısınız.
- Kiralık daireyi teslim alırken ki durumunu mesela eksik bir nokta var mıydı, sizin eklediğiniz bir madde var mıydı yazdırmalısınız. Yine evden çıkarken yapılması istenen şeyleri de konuşmalı ve sözleşmeye yazdırmalısınız. Kira sözleşmesi sadece kiracıyı değil aynı zamanda mülk sahibini de koruyan bir anlaşmadır.
- Kira ödemelerinizi elden teslim etmemelisiniz. En doğru ödeme şekli her zaman bankalar aracılığıyla, ispatlı bir şekilde yapılması olacaktır.

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım