Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Bandırma Kiralık Daire

(76 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı632 - 1.053 TL/m²
20,02 Yıl
850 TL
ÇAKIR EMLAK'TAN KİRALIK DAİRE
Meral Çakır
İhsaniye, Bandırma
2+1
Dün
100 m²
900 TL
Bandırma İstiklal Caddesinde Kiralık 3+1 Daire
Hakkı Bitikli
Günaydın, Bandırma
3+1
4Gün Önce
125 m²
1.000 TL
ÇAKIR EMLAK'TAN KİRALIK DAİRE
Meral Çakır
600 Evler, Bandırma
3+1
6Gün Önce
120 m²
1.000 TL
SIFIR KİRALIK DAİRE
Meral Çakır
İhsaniye, Bandırma
3+1
6Gün Önce
120 m²
650 TL
ÇAKIR EMLAK'TAN KİRALIK DAİRE
Meral Çakır
100. Yıl, Bandırma
2+1
7.2.2020
90 m²
850 TL
ÇAKIR EMLAK'TAN KİRALIK DAİRE
Meral Çakır
İhsaniye, Bandırma
2+1
4.2.2020
110 m²
950 TL
ÇAKIR EMLAK'TAN KİRALIK DAİRE
Meral Çakır
Paşakonak, Bandırma
3+1
4.2.2020
120 m²
750 TL
BANDIRMA 17 EYLÜL DE AVM YAKININDA KİRALIK DAİRE
Recep Erdem Emekli Ziraatçi ( Agricultural Technician )
17 Eylül, Bandırma
2+1
4.2.2020
95 m²
650 TL
ÇAKIR EMLAK'TAN KİRALIK DAİRE
Meral Çakır
17 Eylül, Bandırma
2+1
4.2.2020
120 m²
1.300 TL
BANDIRMA PAŞAKONAK HAMİTKAPLAN KİRALIK DAİRE
Recep Erdem Emekli Ziraatçi ( Agricultural Technician )
Paşakonak, Bandırma
3+1
2.2.2020
130 m²
1.400 TL
3+1 ARA KAT EŞYALI KİRALIK DAİRE
Sami Çakıcı
Hacı Yusuf, Bandırma
3+1
1.2.2020
140 m²
900 TL
Bandırma Levent'te Kiralık Daire
Mutlu Çakır
Levent, Bandırma
2+1
31.1.2020
90 m²

Bandırma Kiralık Daire Fiyatları

Balıkesir şehrinde kiralık daire fiyatları Sunullah bölgesinde 794 TL'den başlayarak, Hacı Yusuf taraflarında 928 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Bandırma geneli ortalama fiyatı 859 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 840 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %6,20, son 10 yılda ise %77.43 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 20 yıl olarak görülmüştür.

Bandırma Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Bandırma şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 3 ilçeye göre bakarsak:

Bandırma kiralık daire bulmaya yardımcı bilgiler
Kiracı olarak kaldığımız dairede istediğimiz tadilatı, tasarımı yapamayız. Yaşadığımız evde aklımıza gelen istediğimiz değişikliği de yapamayız. Ama kiralık daire ararken istediğimiz özelliklere sahip yeri bulabiliriz. Taşınmak ve beraberinde gelen süreç oldukça yorucu ve zordur. Bu nedenle Bandırma kiralık daire ararken baştan doğru bir karar vermek gerekir. Kiralık daire ararken iyi bir seçim yapabilmek adına Zingat.com sitesinden Bandırma kiralık daire arayabilirsiniz. Böylece aradığınız özellikteki kiralık daireye daha çabuk ve kolay ulaşırsınız. Zingat.com sitesinin sağladığı bu avantaj kiralık daire arama sürecinden korkmanıza gerek kalmadığını gösteriyor. Kiralık daire seçimizde şunlara dikkat etmelisiniz;
- Kiralayacağınız dairenin bakım, onarım gibi tadilat masraflarının olmaması gerekir. Kiralık dairenin bakımlı ve yaşamaya uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Yer döşemeleri, dolapları, mutfak tezgâhı, su ve elektrik tesisatı sağlam olmalı. Ayrıca yaşamak istediğiniz evin küf, mantar gibi rutubet sorunları olmamasına dikkat etmelisiniz. Hem sağlık hem de maddi açıdan olumsuzluk yaratacak seçeneklerden uzak durmalısınız.
- Beğendiğiniz Bandırma kiralık dairede ısı yalıtımı olmasına dikkat etmelisiniz. Isı yalıtımı sayesinde kiralık dairede ısı kaybı önlenmiş olur. Bu durumda da faturalarınız daha az gelir ve tasarruf yapma imkânınız artar. Isı yalıtımı ayrıca kiralık dairede oluşabilecek rutubet sorunlarının önüne geçer. Daha sağlıklı bir ev ortamı sağlar.
- Kiralık dairede ses yalıtımı da çok faydalı olacak bir özelliktir. Özellikle küçük çocuğunuz varsa. Ses izolasyonu sayesinde bir kattan diğer kata ses, gürültü gitmez. Böylece komşuluk ilişkilerinizde sorun yaratabilecek sesler, ortadan kalkmış olur.
- Kiralık daire bakarken cephesine de dikkat etmelisiniz. Çünkü güneş ışığı alan kiralık daire daha iyi olacaktır. Güneş ışığı sayesinde hem aydınlık olacak hem de daha çabuk ısınacaktır.
- Kiralayacağınız Bandırma kiralık daire yeni yapılmışsa deprem yönetmeliğine uygunluğunu ve bina yapım malzemelerinin kalitesini araştırmalısınız. Yıllanmış yapılardan kiralayacağınız dairenin de depreme dayanıklı olduğunu araştırmalısınız.
- Kiralık daire bakarken aylık ödenecek yan giderleri de araştırmalısınız. Aylık aidat, bakım giderleri, ortak giderler var mı diye bakmalı varsa miktarlarını öğrenmelisiniz. Ödemek istemeyeceğiniz aidat giderleri ile karşılaşmamak adına baştan araştırmanız faydanıza olacaktır.
- Kiralamak istediğiniz daireni konumu stratejik bir yerde olmalı. Şöyle ki size avantaj sağlamalı. Kiralık daire iş yerinize, çocuğunuzun okuluna, markete, alışveriş merkezlerine, hastaneye, toplu taşıma araçlarına ya da duraklarına yakın mesafede olmalı. Böylece ihtiyaç duyulan yerlere ulaşımınız daha kolay olacaktır.
- Baktığınız kiralık dairelerin ödeyebileceğiniz kiralarının olmasına dikkat etmelisiniz. Maddi durumunuza uygun ilanları seçmeli ve buralara bakmalısınız.
- Kiralık daire seçiminde ara katları tercih etmelisiniz. Böylece ısınma konusunda daha avantajlı olursunuz. Çatı katları genellikle yazları fazla ısınır, bodrum katları kışın fazla soğuk olur. Bu yüzden en rahat olan ara katlardır.
- Kiralık daire ararken depozito, kapora gibi bedeller isteniyorsa bütçenizi zorlayıp zorlamayacağına bakmalısınız. Seçimlerinizi de bu yönde yapmalısınız.
- Aradığınız Bandırma kiralık daireyi bulduğunuzda mülk sahibi ile kira sözleşmesi yaparak, karşılıklı haklarınızı güvenceye almalısınız.
- Bu sözleşme üzerinde genel hükümler dışında, kiralık daire için yaptığınız harcamalar, ödediğiniz tutarlar ve yıllık kira artış oranınızı açıklamaları ve rakamsal değerleriyle yazdırmalısınız. Ödediğiniz depozito, kapora, peşinat mutlaka yazılmalı. Ayrıca kira artış oranını baştan belirlemeniz faydanıza olacaktır.
- Kiralık daireyi teslim aldığınız şartları, eksik varsa bunları sözleşmeye ekletmelisiniz. Yine kiralık daireden çıkarken yapmanız gerekenleri yazdırmalısınız. Sonradan çıkan boya, kombi bakımı gibi konular sorun haline dönüşebiliyor.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım