• Aramayı Kaydet
  • HaritaListe
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Çorum Satılık Daire İlanları:

488 Adet İlan Bulundu.
  • Tümü
  • Liste
  • Galeri
  • Harita
aradığın evi
bulamadın mı?
SİZ YORULMAYIN! Aradığınız evi bulmanıza biz yardımcı olalım
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
Ahmet Ceyhan
185.000 TL
Daire
135m²
3 + 1
Bugün
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
Ahmet Ceyhan
195.000 TL
Daire
125m²
3 + 1
Dün
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:995473 Merkez, Ulukavak
1 /17 ÖZGÜREVLER-İKBAL CİVARI SATILIK SIFIR DAİRE KÜYÜKOĞLU EMLAK'TAN
Mustafa Küyükoğlu
145.000 TL
Daire
120m²
3 + 1
2gün önce
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:995527 Merkez, Üçtutlar
1 /16 TAVUKLUK AHÇILAR'DA 4+1 175m² KÜYÜKOĞLU EMLAK'TAN LÜKS DAİRE
Mustafa Küyükoğlu
375.000 TL
Daire
175m²
4 + 1
2gün önce
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:993673 Merkez, Üçtutlar
1 /20 STAD SOKAK'TA SATILIK DUBLEKS DAİRE ÇORUM KÜYÜKOĞLU EMLAK'TAN
Mustafa Küyükoğlu
470.000 TL
Daire
320m²
5 + 2
3gün önce
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:993835 Merkez, Ulukavak
1 /19 MAVRAL SOKAK PAZARTESİ PAZARI CİVARI ÇORUM KÜYÜKOĞLU EMLAK 4+1
Mustafa Küyükoğlu
245.000 TL
Daire
170m²
4 + 1
3gün önce
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:993578 Merkez, Üçtutlar
1 /20 TAVUKLUK'TA 180m² 4+1 LÜKS DAİRE KÜYÜKOĞLU EMLAK'TAN SATILIK
Mustafa Küyükoğlu
275.000 TL
Daire
185m²
4 + 1
3gün önce
Zingat Enerji ile öne çıkan ilan
İlan No:993508 Merkez, Üçtutlar
1 /14 TAVUKLUK'TA 170m² 4+1 LÜKS DAİRE KÜYÜKOĞLU EMLAK'TAN SATILIK
Mustafa Küyükoğlu
370.000 TL
Daire
170m²
4 + 1
3gün önce

Çorum Kiralık Daire


Karadeniz Bölgesi’nin iç orta bölümünde yer alan Çorum ili, aynı isimli merkez ilçeye sahiptir. Türkmen halkın oluşturduğu şehir; Amasya, Yozgat, Çankırı, Sinop, Samsun ve Kırıkkale ile komşudur. Çorum her ne kadar Çorum leblebisi ile meşhur olan ilde toprak ve makine imalatı sanayisi gelişmiştir. Merkez dâhil olmak üzere on üç ilçeden oluşan şehir, yaklaşık üç yüz bin kişilik nüfusa sahiptir. Çorum kiralık daire sayısıyla nüfusa yetecek kadar geniş seçeneklere sahiptir. Öyle ki dışarıdan aldığı göç, mevcut nüfus artışı, ev değişikliği yapmak isteyen kişilerin varlığı, şehre atanan memurlar, öğrenciler Çorum kiralık daire ilanlarında çok sayıda ev ile karşılaşabiliyor. Üstelik çorum kiralık daire yapıları apartman ve site haricinde müstakil konutlar, iki – üç katlı müstakil apartmanlardan oluşuyor. Konaklama seçeneğinin çeşitlilik göstermesi ekonomik gelir seviyesi çeşitliliğine sahip toplumun işini kolaylaştırıyor. 


Çorum kiralık daire ilanlarında kiraya verilen evler, her yaşam türüne uygun ev seçenekleriyle dolu. İnsanlar mevcut evlerinden daha modern ve lüks bir yaşama adım atmak istediklerinde zorluk yaşamıyor. Şehirdeki düzenli kentleşme kapsamında yapılan yenilikçi ve dayanıklı modern yapılar Çorum halkına daha kaliteli ve standardı yüksek bir yaşamın kapılarını aralıyor. Elbette Çorum kiralık daire haricinde yatırım yapmak isteyenler için satılık evler de mevcut. Çoğu yatırımcı ev alarak kiraya veriyor ve gayrimenkul geliri elde ediyor. 


Çorum, düşük gelir sahibi işçilerden öğrenciler, öğretmenlerden memurlara kadar her gelir seviyesine uygun evlerin bulunabileceği ekonomik bir şehir özelliği gösteriyor. Gayrimenkul ararken çok zorlanmayan, yatırım yaparken birçok seçenekle karşılaşan insanlar Çorum’un her geçen gün yenilenmesi sebebiyle gönül rahatlığı ile yatırım yapabiliyor. Çorum kiralık daire özelliklerine bakıldığında çok güzel detayların olduğu fark edilir. Yaşam merkezi adını alan binalarda üst seviye güvenlik sistemi, güvenlik görevlisi, şifreli giriş, çift asansör, ferah odalar, kiler – giyinme odası gibi ek bölümler, çocuk oyun parkı, spor sahası, açık – kapalı havuz, açık – kapalı otopark, mini alışveriş merkezi, butikler, kuaför, geniş bir bahçe gibi lüks detaylar yer alır. 


İnsanların trafiğe karışmadan, evinden uzaklaşmadan tek bir noktadan tüm işlerini halletmesini hedefleyen, daha çok yoğun tempoda yaşayan insanların hayatını kolaylaştırmak adına dizayn edilen akıllı ev projeleri son yılların en popüler gayrimenkul trendlerinden kabul ediliyor. Böyle bir evde ailesiyle birlikte güven ve kalite içinde yaşamak isteyenler tercihini bu yönde kullanıyor. Çorum kiralık daire ilanlarında son dönemlerde bu tip evler, projeler sıklaşmıştır.  İnsanların gereksinimlerini çok iyi saptayan ve uygulayan inşaat firmaları olumlu dönüşler elde ediyor. Çorum kiralık daire arayışında olan gelir seviyesi yüksek insanlar, yaşam kalitelerini yükseltme veya mevcut kaliteyi korumak adına lüks projelerden ev bakıyor. Çorum ise insanların gayrimenkul alışkanlıklarındaki bu değişime ve beklentiye modern ev skalası ile karşılık veriyor. 


Çorum Kiralık Daire Piyasasına Yakından Bakış 


Çorum kiralık daire piyasası ülke genelindeki piyasa ve şehir bazında piyasa olmak üzere ikiye ayrılır. Çorum’daki mevcut dairelerin kira düzeyini öğrenmek için net rakamlar sunmak doğru olmaz. Düşük seviyelerden başlayan kiralar neredeyse sınırsız sayılabilecek şekilde üst seviyelerde seyrediyor. Çorum kiralık daire piyasası hakkında en geniş ve nihai bilgiyi internet sitemizden alabilirsiniz. Çorum’da yer alan tüm kiralık daire ilanlarının bulunduğu veri tabanımız size en net rakamları sunacaktır. Kiralık daire bulmak için akıllı cihazlarınız aracılığıyla internet sitemize istediğiniz her an bağlanabilirsiniz. 


Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım