Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Eskişehir Şirintepe Satılık Daire

(178 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
185.000 TL
FİNANS GAYRİMENKUL'DEN ASANSÖRLÜ,ANKASTRE SETLİ GENİŞ 2+1 DAİRE
Finans Gayrimenkul
Şirintepe, Tepebaşı
2+1
115 m²
137.000 TL
FİNANS GAYRİMENKUL'DEN KAÇIRILMAYACAK YATIRIMLIK 2+1 DAİRE
Finans Gayrimenkul
Şirintepe, Tepebaşı
2+1
105 m²
225.000 TL
FİNANS GAYRMENKULDEN ÜNİ.YAKINI,E.BANYOLU,ÖZEL GARAJLI 3+1 DAİRE
Finans Gayrimenkul
Şirintepe, Tepebaşı
3+1
125 m²
230.000 TL
FİNANS GAYRİMENKULDEN ÜNİVERSİTE YAKINI KAÇIRLMAYACAK 4+1 DUBLEX
Finans Gayrimenkul
Şirintepe, Tepebaşı
4+1
200 m²
223.000 TL
FİNANS GAYRİMENKUL'DEN TRAMVAY DURAĞI YAKINI 3+1 DAİRE
Finans Gayrimenkul
Şirintepe, Tepebaşı
3+1
125 m²

Eskişehir Şirintepe satılık daire
Eskişehir Şirintepe satılık daire alternatifleri değerlendirmek isteyenler için seçenekler çok geniş. Hayallerinizdeki satılık evler için ilanlara göz atmanız yeterli…
Kültürel yapısı, yaşayış şekli ve doğaya bakış açısı ile farklı bir yer olan Eskişehir'in nezih semtlerinden biri olan Şirintepe'den satılık ev seçeneklerini pek çok avantajını göz önüne alarak değerlendirebilirsiniz. Adı gibi eski bir yerleşim merkezi olmanın özelliklerini taşıyan Eskişehir'in tarihi M.Ö. 3 bin yılına kadar dayanıyor. İlk kuruluş yeri ve şekli tam belli olmayan Eskişehir'de Hititler, Frigler, Lidyalılar, Persler ve Bizans hüküm sürmüştür. 1925 yılında il olan Eskişehir, Türkiye'nin sayılı gelişmiş şehirlerinden biri olmanın gururunu yaşatıyor. Tarihi yapısı oldukça eski olan Eskişehir'in 14 adet ilçesi bulunuyor. Yunus Emre, Nasrettin Hoca gibi değerli kişilere de zamanında ev sahipliği yapan Eskişehir, termal su kaynakları ve lületaşı ile meşhurdur. Hemen her ilçesinde değerli bir etkene rastlayabilirsiniz. Bu ilçelerden biri olan Tepebaşı'nın en gözde semtlerinden biri olan Şirintepe, üniversiteye yakınlığı ile aileler tarafından rağbet görür.
Neden Eskişehir Şirintepe'de satılık daire almalısınız?
Ulaşımın hem otobüs hem de tramvay gibi araçların varlığı sayesinde son derece kolay yapıldığı Eskişehir'de bir yerden bir yere gitmek oldukça kolay. Anadolu Üniversitesi'ne yakınlığı ile bilinen Eskişehir Şirintepe satılık daire konusunda cazip fiyatlar sunuyor. Bir öğrenci semti olmanın avantajlarını sunan Eskişehir Şirintepe satılık daire seçenekleri stratejik olarak da oldukça rağbet gören bir konumda olduğu için buradan daire satın almak pek çok açıdan yatırımcısına avantaj sağlayabilir. Anadolu'yu batı, kuzey, doğu ve güney olarak birleştiren yol güzergahında bulunmasının avantajını kullanan Eskişehir Şirintepe satılık daire seçeneklerini değerlendirerek geleceğe yatırım yapabilirisiniz. Uygun fiyatlı 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 oda seçenekleri ile semtten alınan satılık evler eşyalı ve eşyasız özellikleri ile kolaylıkla kiraya verilebiliyor. Satın aldığınız daireyi özellikle okulların açılma dönemlerinde öğrencilere kiraya verebilirsiniz. Genel olarak kombi ısıtma sistemi ile ihtiyaçları karşılayan Eskişehir Şirintepe satılık daire fiyatları giriş kat, orta kat ve son katta olması gibi niteliklere göre değişiklik gösteriyor. Anadolu Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde olan semt üniversite çalışanlarının da tercihleri arasında yer alıyor. Rahat, güvenilir ve sakin bir semt olan Şirintepe satılık daire seçeneklerinde dilediğiniz gibi bir ev bulmanız mümkün.

Eskişehir Şirintepe’de hangi satılık daireler daha hızlı kiraya verilir?
Genellikle öğrencilerin tercih ettiği semtte 1+1 daireler en hızlı kiraya verilen daireler arasında. Tek yaşamak hayali ile üniversiteye gelen öğrencilerin seçimi olan satılık evler kolayca kiraya verilebildiği için hem kısa hem uzun vadede avantaj sağlayabiliyor. Çocuklarını farklı bir şehirde yalnız bırakmak istemeyen ailelerin tercihi ise 2+1 dairelerden yana oluyor. Eskişehir'in Tepebaşı ilçesine bağlı olan Şirintepe semtinde ihtiyaç duyabileceğiniz lokanta, market, sağlık ocağı ve pek çok mağaza hemen elinizin altında yer alıyor. Fiyatları makul olan satılık dairelerin kirası da uygun olduğu için öğrencilerin hızla kiralayacakları bir semt olarak öne çıkıyor.
Eskişehir Şirintepe'de satılık daire yatırımı yapmak için 3 neden
* Eskişehir’de iki adet büyük kampüs alanına sahip devlet üniversitesi bulunuyor. Hem Osmangazi Üniversitesi’ne hem de Anadolu Üniversitesi'ne olan yakınlığı ve tramvay güzergahında bulunması nedeni ile satın alacağınız daireyi kolayca kiraya verebilirsiniz.
* Eskişehir yaşam koşulları açısından yüksek bir seviyeye ulaştığı için kendiniz de ikamet etmek amaçlı Şirintepe'den daire alabilirsiniz. Pek çok opera, bale, kütüphane, AVM gibi alanlara yakınlığı ile dikkat çeken Eskişehir Şirintepe karayoluna yakın olması ile de avantaj sağlıyor.
* Fiyatların gün geçtikçe arttığı gayrimenkul sektöründe uygun fiyatlı ev bulmak oldukça zor. Fakat Eskişehir Şirintepe satılık daire fiyatları alınabilir değerlerde olduğu için ister banka kredisi ile ister peşin olarak kolay bir şekilde satın alınabiliyor.

 

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım