Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Fatih Satılık Dükkan / Mağaza

(50 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı326.523 - 544.205 TL/m²
17,06 Yıl
1.700.000 TL
BEYAZIT KAPALI ÇARŞIDA FIRSAT DÜKKAN&MAĞAZA
İbrahim Türkoğlu
Mimar Kemalettin, Fatih
Dün
115 m²
2.250.000 TL
MERKEZİ KONUMDA 220 M2 DÜKKAN
Hakan Bilgin
Molla Fenari, Fatih
30.11.2019
220 m²
25.500.000 TL
8 YİLDA KENDİNİ AMORTİ EDEN SATILIK OKUL
Adem Topkaya
Molla Gürani, Fatih
29.11.2019
23050 m²

İstanbul / Fatih Satılık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Fatih satılık daire fiyat artışı %324,02 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde İstanbul satılık konut fiyat artışı %346,96 oldu.

2018 yılında Fatih ilçesinde satın alınan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama fiyatı 410.379,00 TL iken, bu yıl için Fatih satılık ev ortalama fiyatı 413.237,00 TL oldu.

İstanbul Fatih ilçesinde satılık dairelerin son bir yıllık ortalama metrekare fiyatları 4.132 TL'dir. Fatih ilçesinde konut fiyatları bir önceki yıla göre %0,70 azalış gösterdi.

Fatih satılık dükkan/mağaza
Fatih satılık dükkan/mağaza seçenekleri içerisinde siz de taleplerinize cevap verecek, istediğiniz gibi bir dükkana sahip olabilirsiniz. Satılık mağaza ilanlarına göz gezdirmeniz yeterli…
Fatih ilçesi her yaştan ve her gelir gurubundan kişinin bir arada bulunduğu ilçelerden biri. İstanbul'un merkez ilçeleri arasında bulunan Fatih, tarihi yarımadanın da bir kısmını içerisinde bulunduruyor. Bu özelliği de Fatih'i şehrin en gözde ilçelerinden biri haline getiriyor. Ulaşım bakımından da şanslı İstanbul ilçeninden biri olan Fatih’te kara ve raylı araçlar ile gerçekleşen ulaşımın yanında deniz ulaşımı da mümkün.
Yerleşim bakımından İstanbul'da kurulan ilk ilçelerden biri olan Fatih hala büyük ilgi görüyor. Hareketli bir sosyo-ekonomik yapısı olan ilçe, işlek caddelerinde bulunan dükkanları sayesinde farklı bütçelere sahip olan herkesin ihtiyacını karşılayabilecek nitelikte.
Fatih'te satılık/mağaza dükkan almak için 3 neden
Fatih hem tarihi açıdan hem de yerleşim bakımından sağlam bir kültüre sahip olduğu için turistler tarafından da cazibe merkezi. İlçenin ulaşım imkanları ve mevcut konum göz önüne alındığında Vatan Caddesi, Beyoğlu, Edirnekapı ya da Yenibosna gibi bölgelerde yaşayan pek çok kişi tarafından da alışveriş için tercih ediliyor. Yerli turistler kadar yabancı turistler içinde ideal bir alışveriş merkezi olan Fatih satılık dükkan/mağaza bakımından da farklı alternatifler sağlıyor.
Yeni bir iş kurmak ya da mevcut işini büyütmek isteyenler için Fatih, değerlendirilebilir seçenekler içerisinde yer alıyor. Fatih satılık dükkan/mağaza seçeneklerine bakarken; yapılacak olan işin ne olduğu da önemli. Fakat satılık dükkanlar içerisinde uygun fiyatlı olanaklar da mevcut. Mesih Paşa ve Mimar Kemalettin gibi oldukça işlek caddeler üzerinde de uygun fiyatlara sahip olan satılık mağazalar bulunuyor.
Fatih satılık dükkan/mağaza imkanlarını araştıran pek çok yatırımcı alışveriş bakımından gün boyu daha hareketli olan yerlere talep gösteriyor. Bunların başında da Laleli, Tahtakale, Sultan Ahmet, Saraç, Unkapanı, Eminönü, Beyazıt ve Aksaray geliyor. Özellikle Beyazıt'ta bulunan ve namı ülkenin dört bir yanında bilinmenin dışında yabancı turistler tarafından da bilinen Kapalı Çarşı yüksek bütçeye sahip olan yatırımcının en çok tercih ettiği merkezler içerisinde bulunuyor. Buradaki satılık dükkanların günlük cirosu pek çok semte ya da işlek caddeye nazaran daha yüksek seyirde. Fatih satılık dükkan/mağaza seçimini Kapalı Çarşı'dan yana kullanmak isteyenler de yine çarşı içerisinde çok daha fazla müşteri potansiyeline sahip Kalpakçılar Caddesi üzerinde bulunan seçenekleri değerlendirebilir..
Fatih ilçesinde iş kurmak isteyen kişiler bu çevreyi sadece mağaza olarak değil aynı zamanda cafe ya da restoran mekanları için de değerlendiriyor. Fatih satılık dükkan/mağaza seçimi yaparken iyi bir etüt çalışması ve yapılacak olan işin seçilen bölgeye uygun olup olmadığı dikkatli değerlendirilmeli.
Fatih'te yaşam nasıldır?
Fatih ilçesi içerisinde birçok kütüphanesi, kültür merkezi ve fuar alanlarının yanı sıra tarihi yapıları ile de şehrin en çok ilgi gören ilçeleri içerisinde yer alır. Marmara Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi gibi pek çok eğitim kurumunun merkez kampüslerine ve fakültelerine ev sahipliği de yapıyor. İstanbul'un en ünlü hastaneleri arasında bulunan Çapa Tıp ve Cerrah Paşa'da ilçe sınırları içerisinde hizmet veriyor.
Yedi Tepeli İstanbul'un yedi tepesi de yine Fatih'te bulunur. Tüm bunların dışında tarihi mekanları ile de İstanbul'a ilk kez gelenlerin öncelikle gezip keşfettiği ilçelerin başında geliyor. Özellikle Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultan Ahmet Cami ve Eminönü şehrin cazibe ve turistik mekanlarından ve tüm bunlar ilçe sınırlarında bulunuyor. Tüm bu özellikleri ile yatırımcıların ve iş yeri sahiplerinin her zaman kazanmasına olanak tanıyor

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım