Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Gaziemir Kiralık Daire

(94 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı1.059 - 1.765 TL/m²
20,91 Yıl
1.800 TL
İ-LİFE EMLAKTAN 3+1 KİRALIK LÜX DAİRE
İsmail Yüce
Yeşil, Gaziemir
3+1
4Gün Önce
150 m²
2.000 TL
İ-LİFE EMLAKTAN 2+1 FULL EŞYALI KİRALIK ARAKAT DAİRE
İsmail Yüce
Gazi, Gaziemir
2+1
19.11.2019
100 m²

Gaziemir Kiralık Daire Fiyatları

İzmir şehrinde kiralık daire fiyatları Zafer bölgesinde 1.022 TL'den başlayarak, Sevgi taraflarında 1.486 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Gaziemir geneli ortalama fiyatı 1.454 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 1.421 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %11,95, son 10 yılda ise %221.64 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 21 yıl olarak görülmüştür.

Gaziemir Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Gaziemir şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 3 ilçeye göre bakarsak:

Gaziemir Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Gaziemir şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 3 örnek projenin fiyat ortalaması:

Gaziemir kiralık daire
Gaziemir kiralık daire ilanları ile dilediğiniz eve kavuşmanız oldukça kolay! Kiralık daire ilanlarını inceleyin ve hayallerinizde canlandırdığınız evde yeni bir yaşama “merhaba” deyin.
İzmir’in en büyük noktasında konuşlanan Gaziemir, hızla büyüyen ve her daim farklı iş alanlarına kapı açan ilçelerin başında geliyor. İlçe; Karabağlar, Menderes ve Buca gibi diğer ilçelerle komşu bir konumda bulunuyor. İzmir’in en çok göç alan bu geniş bölgesinin ismi Gazi Umur Bey’den gelmektedir.
Gazi Umur Bey, uzun bir dönem burada hayat sürmüş ve bu durumdan dolayı şehrin adı zamanla Gaziemir haline gelmiştir. İlçe, sanayileşmeyle ve alt yapı yatırımları ile her geçen gün kalkınmaya devam ediyor. Her geçen gün artan nüfus sayısına paralel olarak kiralık daire sayısında da artış görülüyor. İlçe, gelişmeye açık olduğu için bünyesinde modern konsepte dizayn edilmiş farklı konut projeleri göze çarpıyor. Hem fiyat hem de ulaşım açısından cazip olan Gaziemir kiralık daire seçenekleri arasından tercihte bulunarak güzel bir yaşama başlangıç yapabilirsiniz.
Gaziemir’de kiralık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Sanayi ve ticaret merkezi olarak bilinen Gaziemir’de kiralık daireler bakarken kendinize göre bir yol haritası oluşturmanın büyük faydasını göreceksiniz. İyi bir araştırma yaparak ev aramaya başlamanız hem daha kontrollü ilerlemenizi hem de doğru bir seçim yapabilmenizi kolaylaştırır. zingat.com’dan her daim takip edebileceğiniz Gaziemir kiralık daire ilanları arasında beğendiğiniz evi mutlaka bire bir gözünüzle görmeyi ihmal etmeyin. Hatta ev sahibinin gerçek kişi olup olmadığını sorgulamanız da pek çok olası problemlerin önüne geçecektir. Bu konuda tapu dairesinden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Evin konumunu, iç dizaynını ve çevresinde bulunan yaşam olanakları da mutlaka sorgulayın.
Ardından yasal işlemlerini araştırmaya başlayabilirsiniz. Apartman aidatı, evdeki eksiklikler, evin teslim alma-teslim edilme konusu, kira artış bedeli, kira tutarı ve diğer apartman sakinleri birlikte kullanılabilecek ortak alanları mutlaka sözleşmede geçirmeye çalışın. Doğru ve planlı şekilde ilerlemeniz, idealinizdeki kiralık ev seçeneğine kavuşmanıza yardım ederken diğer yandan da ev satın alırken size önemli ölçüde yol gösterecektir.
Gaziemir’de üniversitelere yakın kiralık evler nerede?
Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları’nın Gaziemir ilçesinde büyük bir kampüsü bulunuyor. İlçe bünyesinde aynı zamanda Ege Üniversitesi Havacılık Kampüsü’nü görebilmeniz de mümkün. Eğer bu üniversite kurumlarında eğitim görecekseniz, Hürriyet Mahallesi çevresinde yer alan Gaziemir kiralık daire alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanı’na oldukça yakın kesimde bulunan bu kampüs çevresindeki daireler, kira fiyatı açısından da çok fazla zorlamıyor. Özellikle öğrenci kesimine uygun kira fiyatlarının yoğunluk gösterdiğini söyleyebiliriz. Bütçe kriterinizi göz önünde bulundurarak Gaziemir kiralık daire alternatifleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.
Gaziemir’de daire kiralamak için 3 neden
İzmir’in bol yeşillikli ilçelerinin başında gelen Gaziemir, her yıl sanayi ve ticaret alanında daha fazla gelişme göstererek nüfus popülasyonunu arttırıyor. İlçenin doğusunda ve kuzeyince Buca, güneyinde Menderes, kuzeybatısında ise Konak ilçeleri bulunuyor. Gelişmiş ve modern yüze sahip bu ilçelere yakın lokasyonda olması, Gaziemir’e gelişmişlik anlamında önünü açıyor. Konak-Halkapınar, Balçova-Gaziemir ve Tınaztepe-Gaziemir hatları aracılığı ile ilçeye hemen ulaşım sağlayabilmeniz mümkün. Seydibaba Türbesi ve Eski Tren İstasyonu da bölgenin gezilecek yerlerinin başında geliyor. Gaziemir, modern konsepte dizayn edilmiş konutlarıyla da kiracı çekmeyi başaran bir ilçe. Ayrıca kira fiyatlarının genel anlamda ulaşılabilir aralıklarda seyretmesi ve ilçenin Adnan Menderes Havalimanı’na yakın oluşu da yine kiralık daire arayışında öne çıkabilecek etkenlerden.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım