Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Güzelbahçe Kiralık Daire

(39 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı1.286 - 2.144 TL/m²
22,76 Yıl
1.300 TL
BEYAZ EV DEN YALIDA 2+1 BAHÇELİ DAİRE
Levent Yılmaz
Yalı, Güzelbahçe
2+1
2Gün Önce
80 m²
3.200 TL
ITPDEN YALIDA KİRALIK FERAH GENİŞ 3+1 DAİRE
Nagehan Özdaryal
Yalı, Güzelbahçe
3+1
20.1.2020
180 m²
1.800 TL
DENİZ MANZARALI KİRALIK DAİRE
Arzu Dinçkal
Yalı, Güzelbahçe
3+1
16.1.2020
130 m²
2.500 TL
YALI'DA FUL DENİZ MANZARALI DAİRE
Arzu Dinçkal
Yalı, Güzelbahçe
2+1
16.1.2020
1160 m²
3.400 TL
Güzelbahçe Yalıda Denize Yakın Daire
Mehmet Savaş
Yalı, Güzelbahçe
3+1
13.1.2020
200 m²
3.400 TL
Güzelbahçe Yalıda Denize Yakın Daire
Mehmet Savaş
Yalı, Güzelbahçe
3+1
13.1.2020
200 m²
3.200 TL
ITP'DEN SİTE İÇİNDE KİRALIK 2+1 DAİRE
Nagehan Özdaryal
Maltepe, Güzelbahçe
2+1
15.1.2020
120 m²
3.300 TL
24 SAAT GÜVENLİKLİ SİTE İÇİNDE HAVUZLU SIFIR 3+1
Ümit Çetin
Mustafa Kemal Paşa, Güzelbahçe
3+1
6.1.2020
164 m²
2.750 TL
ITPDEN MERKEZİ KONUMDA KİRALIK 3+1 DAİRE
Nagehan Özdaryal
Yalı, Güzelbahçe
3+1
3.1.2020
170 m²

Güzelbahçe Kiralık Daire Fiyatları

İzmir şehrinde kiralık daire fiyatları Yalı bölgesinde 1.722 TL'den başlayarak, Yalı taraflarında 1.722 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Güzelbahçe geneli ortalama fiyatı 1.766 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 1.726 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %20,99, son 10 yılda ise %205.04 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 23 yıl olarak görülmüştür.

Güzelbahçe Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Güzelbahçe şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 1 ilçeye göre bakarsak:

Güzelbahçe Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Güzelbahçe şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 3 örnek projenin fiyat ortalaması:

Güzelbahçe kiralık daire
Eski bir tarihe sahip bir ilçe olan Güzelbahçe kiralık daire seçenekleri ile her ihtiyaca ve bütçeye uygun dairelerle karşınızda! Kiralık evler arasından size en uygun olan daireyi seçebilir, Güzelbahçe semtinin olanaklarından faydalanabilirsiniz.
Güzelbahçe, İzmir'in eski ilçeleri arasında yer alır. Kurtuluş Savaşı sırasında çok şehit verilen bir bölge olduğu için dönem valisinin ricasıyla ismi Kızılbahçe olmuştur. Ancak kızıl kelimesine itiraz edilmiş ve adı belediyenin kurulduğu sırada Güzelbahçe olarak değişmiştir. İlçenin kuzeyinde İzmir Körfezi, doğusunda Narlıdere ve Konak, güneyinde ise Menderes ve Urla vardır. İzmir'e çok yakın bir mesafededir. Bu mesafeden dolayı Güzelbahçe kiralık daire arayanların tercih ettiği bir ilçedir. Güzelbahçe kiralık daire seçeneklerini değerlendirebileceğiniz bu ilçede ilçesine Siteler, Yaka, Maltepe, Yalı, Çelebi, Atatürk, Kahramandere isimli 7 tane mahalle vardır. Güzelbahçe, nüfusu İzmir'e göre daha az olan bir bölgedir. Bu özelliğiyle sakinliğini korumakta ve nezih bir ilçe olmaktadır. Güzelbahçe'de ev arayanlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 seçeneklerini rahatlıkla bulabilirler. İlçede kiralık ev fiyatları çeşitlilik göstermektedir.
Neden Güzelbahçe kiralık daire seçeneklerini değerlendirmelisiniz?
Güzelbahçe ilçesi İzmir'e yakınlığıyla dikkat çekmektedir. Mesafe olarak büyük bir şehre yakın, bunun yanında sakin ve huzurlu, aynı zamanda deniz kıyısı olan bir bölge olması daha cazibeli hale gelmesinde önemli bir etkendir. Ulaşım olanakları incelendiğinde İzmir'in Alsancak, Konak gibi büyük ilçelerinden ve merkezinden otobüs ulaşımı olduğu göze çarpmaktadır. İlçede ilköğretim ve ortaöğretim alanında okul seçenekleri mevcuttur. Ulaşım olanakları, binaların yaşı ve durumu, sosyal hayatı da göz önüne alınarak kira fiyatları ona göre belirlenmiştir. Ayrıca ilçede ralli yarışlarının yapıldığı bir alan bulunmaktadır. Bu yarışlar dışarıdan ziyaretçi akını olmasına sebep olmaktadır. Ayrıca rallinin yanı sıra paraşütle atlama gibi etkinliklerin de yapıldığı bir bölgedir. İlçe İzmir genelinde balık lokantaları ile meşhurdur. İlçe sakinlerinin sosyal hayata katılabileceği, kendini her sokakta kendi evindeymiş gibi hissedebileceği, insanların birçoğuna selam verebileceği, sportif faaliyetlere kolayca katılım sağlanabileceği bir ilçedir Güzelbahçe.
Güzelbahçe'de okula yakın kiralık daireler nerede?
Güzelbahçe kiralık daire seçenekleri okul açısından da öne çıkar. Mektebim ve Doğa Koleji gibi kolejlerin yanında birçok yerel özel okulun da bulunduğu, ayrıca mesafe olarak birbirine yakın olduğu bir şehirleşme var. Ayrıca Maltepe Mahallesi sınırları içerisinde Maltepe Askeri Lisesi bulunmaktadır. Şu an Milli Savunma Üniversitesi Kara Harp Okulu olarak geçmektedir. Bu okulun yakınlarında size çok uygun daireler bulabilirsiniz. Vali Kazım Paşa Ortaokulu ilçenin merkezinde bulunan gözde okulları arasındadır. Ayrıca ilçede bir de bir vakfa bağlı otizm okulu bulunmaktadır. İlçe merkezi düzenli ve küçük olduğu için okulların neredeyse hepsi birbirine yakın ve evlerden ulaşımın kolay olacağı bir mesafede bulunmaktadırlar.
Güzelbahçe'de daire kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Güzelbahçe kiralık daire seçimi yaparken, her yerin birbirine yakın olduğu bir ilçede ev aradığınızı bilmelisiniz. Kiralayacağınız evin su, elektrik, gaz gibi borçlarının olmadığına emin olmalısınız. Kontratlarınızı noter huzurunda yapmak sizin için avantaj olacaktır. Ayrıca diğer avantajınız kira kontratınızda yıllık kira artış bedelinin yazılmasını sağlamaktır. Bu sizi fazla kira artışlarından koruyacaktır. Kiralarınızı elden vermek yerine banka üzerinden gönderip makbuz almanız ileride yaşayacağınız bir sorunda haklı olmanızı sağlayacaktır.

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım