Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Çengelköy Kiralık Daire

(41 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.000 TL
Üsküdar Güzeltepe'de Kiralık Daire
İsmail Bulut
Güzeltepe, Üsküdar
2+1
Bugün
100 m²
1.000 TL
Çengelköyde kiralık daire
İsmail Bulut
Güzeltepe, Üsküdar
2+1
Bugün
80 m²
1.000 TL
ÇENGELKÖYDE KİRALIK DAİRE
İsmail Bulut
Çengelköy, Üsküdar
2+1
Bugün
90 m²
1.600 TL
ÇENGELKÖY DE KİRALIK DAİRE
İsmail Bulut
Çengelköy, Üsküdar
3+1
7.9.2019
130 m²
2.200 TL
ÇENGELKÖY NATOYOLU yakın 3+1
Çengelköy, Üsküdar
3+1
30.8.2019
130 m²
2.000 TL
Üsküdar Mehmet Akif Ersoy'da Kiralık Daire
Mehmet Akif Ersoy, Üsküdar
3+1
28.8.2019
180 m²
1.600 TL
Üsküdar Mehmet Akif Ersoy'da Kiralık Daire
Mehmet Akif Ersoy, Üsküdar
3+1
28.8.2019
110 m²
1.200 TL
Üsküdar Rasathane'de Kiralık Daire
Reyhan Küpeli
Çengelköy, Üsküdar
3+1
27.8.2019
130 m²
1.300 TL
SERKAN DAN CENGELKÖYDE CADDE ÜZERİ KİRALIKLAR
Serkan Gürel
Çengelköy, Üsküdar
3+1
3gün önce
110 m²
1.400 TL
SERKAN DAN CENGELKÖYDE CADDE ÜZERİ KİRALIKLAR
Serkan Gürel
Çengelköy, Üsküdar
3+1
3gün önce
110 m²
Etiketli İlanlar

İstanbul Çengelköy kiralık daire

Geleneksel Boğaziçi yaşam kültürüne tanıklık etmiş bir semt olan İstanbul Çengelköy kiralık daire seçenekleri ile size birçok alternatif sunuyor. İçlerinden bir tanesini seçebilir, buram buram tarih kokan bu İstanbul semtinde, keyifle yaşayabilirsiniz.
İstanbul’un Üsküdar ilçesinde yer alan Çengelköy semti, Anadolu yakasında Vaniköy ile Beylerbeyi arasında konumlanmış tarihi bir Boğaziçi köyüdür. Eski yıllarda Çengelköy, yüksek gelir seviyesine sahip İstanbulluların ve çoğunlukla da Rumların yaşadığı, yalıları ile ünlü lüks bir semtti. Bu güzide semtte hala boğaz yaşam kültürünün izlerini gözlemlemek mümkündür. Osmanlı dönemindeyken taze sebze ve meyve yetiştiriciliği de yapılan Çenelköy’ün salatalığı meşhurdur. Aya Yorgi Rum kilisesi, Abdullah Ağa Yalısı ve Sadullah Paşa Yalısı ile ihtişamlı bir görünüm sunmaya devam eder. Birçok film ve dizi film çekimine sahne olmuş tarihi bir semttir. Günümüzde daha mütevazı bir kitlenin yaşadığı Çengelköy, eski İstanbulluların yaşam alanı olmayı sürdürür.


Çengelköy’de kiralık evlerin nitelikleri
Çengelköy, Boğaziçi’nde nispeten daha ekonomik fiyatlarla daire kiralayabileceğiniz ayrıcalıklı bir semttir. Anca uygun fiyatlı kiralık daire arayanlarn Çengelköy sırtlarını değerlendirmeleri yerinde olacaktır. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 özellikli daireleri, uygun fiyatlarla kiralama olanağınız mevcut. Merkezi lokasyona sahip İstanbul Çengelköy kiralık daire seçenekleri, binanın konumu, yaşı ve iç özellikleri dikkate alınarak fiyatlandırılır. Çengelköy sırtlarında konumlanan, markalı büyük projelerin kiralık ev fiyatları bu mahallelerin de kira fiyat ortalamasını artırır. Kapalı ve açık otoparkı, yüzme havuzu, sosyal alanları, çocuk oyun parkları, basketbol sahası gibi spor alanları ve güvenlik hizmetleri olan projelerden ev bakabileceğiniz gibi, tek katlı müstakil ya da apartman dairesi seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Semt merkezinde ve iskeleye yakın konumda bulunan, bina yaşı eski fakat içleri yenilenmiş kiralık daireler de ulaşılabilir fiyatlarla kiralanmakta. Aynı lokasyonda yer alıp yeni bina özelliği taşıyan kiralık evler ise yüksek fiyatlarla kiralanmakta. Çengelköy’de yaşamaya karar verdiyseniz, bütçenize uygun ve içinize sinecek bir kiralık daire bulabilirsiniz.


Neden İstanbul Çengelköy kiralık daire seçeneklerini değerlendirmelisiniz?
Anadolu yakasının bir boğaz semtinde yaşamak isteyenler ve iş yerleri de bu yakada olanlar için Çengelköy, iyi bir tercih olabilir. Vapur iskelesi ve pek çok ulaşım aracıyla size kolay bir ulaşım ağı da sunar. Karşı yakaya geçmenizi sağlayacak köprüye yakınlığı ise bir diğer ayrıcalığıdır. Çelgelköy size keyiflerle dolu bir boğaz yaşamı vadeder. Otantik konumu, tepelere doğru daralan tarihi mekânlarla bezeli sokakları, eski konakların yer aldığı Havuzbaşı Yokuşu, şifalı suları olan Aya Pandaleymun Ayazması ile size bambaşka bir İstanbul yaşamı sunar. Böyle bir yaşam içinde olmak istiyorsanız İstanbul Çelgelköy kiralık daire ilanlarına göz atabilirsiniz.


Çengelköy’de yaşamanın ayrıcalıkları
Çengelköy’de yaşam renkli ve hareketlidir. Doğal güzellikleri sizi huzurlu kılar. Tarihi değerleri, yeşilliği ve mavi denizi ile birçok yerli ve yabancı turisti ağırlar. Yüzyıllık çınar ağaçlarıyla bezeli sokakları, iskelesi, Çengelköy Çeşmesi ve Çınaraltı Camii ile otantik bir görünüm sergiler. Vapur iskelesi yakınlarında yer alan balıkçı lokantaları, kafeterya ve kahveleri ile canlı bir yaşam sunar. Çengelköy meydanında bulunan tarihi Çınaraltı Çay Bahçesi, günün her anında soluklanıp kahve ve çay içmenize imkân tanır. 150 yıllık tarihi geçmişi olan Has Ekmek Fırını’ndan kahvaltılık bir şeyler alıp bu güzel çay bahçesinde kahvaltı yapabilirsiniz. Çengelköy, İstanbul'da huzurla yaşayabileceğiniz, geçmişi anabileceğiniz ve hiç sıkılmayacağınız bir semttir. Her bütçeye hitap eden alışveriş olanakları ve o meşhur manavlarıyla tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Semt yaşamının sıcaklığını bulabileceğiniz, yoğun sahil trafiğinin dışında canınızı sıkacak hiçbir sorunu yaşamayacağınız bir semttir. Geleneksel boğaz kültürünü yaşamak istiyorsanız, İstanbul Çengelköy kiralık daire ilanlarını inceleyebilirsiniz. Keyifli ve bir o kadar canlı bir Boğaz yaşamı istiyorsanız bu semt tam size göre!

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım