Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Göztepe Satılık Daire

(215 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.020.000 TL
KONTEK DÜET ÇİFTEHAVUZLAR SİTESİNDE 65M2 DENİZ MANZARALI
Halil Arslan
Göztepe, Kadıköy
1+1
Dün
65 m²
1.500.000 TL
ENERJİ Ç.HAVUZLAR BAGDATA 2. BİNADA SIFIR 150M2 BALKONLU
Göztepe, Kadıköy
3+1
3Gün Önce
150 m²
765.000 TL
Satilik 3+1 Goztepe Kadikoy'de Marmaray ve minibuse yakin150m2
Fatih Alkış
Göztepe, Kadıköy
3+1
4.10.2019
150 m²
1.600.000 TL
ENERJİ Ç.HAVUZLAR BAGDATA 2. BİNADA SIFIR 130M2 DENİZ MANZARALI
Göztepe, Kadıköy
3+1
14.10.2019
130 m²
1.650.000 TL
ENERJİ Ç.HAVUZLAR BAĞDATA 2. BİNADA SIFIR 135M2 DENİZ GÖRÜR
Göztepe, Kadıköy
3+1
3Gün Önce
135 m²
1.700.000 TL
ENERJİ Ç.HAVUZLAR BAĞDATA YAKIN SIFIR 155M2 DENİZ MANZARALI
Göztepe, Kadıköy
3+1
6Gün Önce
150 m²
1.090.000 TL
ENERJİ GÖZTEPE BAĞDATA YAKIN GENÇ BİNADA 175M2 KOMBİLİ LÜKS
Göztepe, Kadıköy
4+1
6Gün Önce
175 m²
1.550.000 TL
GÖZTEPE SATILIK  DAİRE4+2 SIFIR 230M2 DUBLEKS
Göztepe, Kadıköy
4+2
5.10.2019
230 m²
1.280.000 TL
ENERJİ Ç.HAVUZLAR KONTEK DÜET SİTESİNDE SIFIR 130M2 LÜKS
Göztepe, Kadıköy
3+1
1.10.2019
130 m²
480.000 TL
SELAMİÇEŞME ÖZGÜRLÜKTE 1+1 65M2 KOMBİLİ SIFIR
Kasım Kılıçkap
Göztepe, Kadıköy
1+1
Bugün
65 m²

İstanbul Göztepe satılık daire
Avrupa Yakası’nın en nezih semtlerinden biri olan İstanbul Göztepe satılık daire seçenekleri ile, Kadıköy’ün tüm avantajlarını ayaklarınıza seriyor. Satılık daireler arasında detaylı araştırma yaptığınızda, kendinize ve bütçenize en uygun evleri bulabilirsiniz.
İstanbul'un en güzel yerlerinden olan Göztepe, 10 bin metrekarelik parkı ve Marmara Üniversitesi'ne yakın konumu nedeniyle İstanbul'un en şık semtlerinden biridir. Yatırımcılar ya da bu bölgeye yerleşmek isteyenler için İstanbul Göztepe satılık daire seçenekleri, değer kazanan bir yatırım yapmayı sağlar. Göztepe, İstanbul'un en eski semtlerinden biridir. Birçok ahşap müstakil ev, semtin dikkat çeken detayları arasındadır.
Neden İstanbul Göztepe'den daire satın almalısınız?
Kadıköy'e bağlı bir semt olan Göztepe, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü’nün de bulunduğu bir bölgedir. Öğrenci nüfusunun fazla olması nedeniyle kalıcı bir yerleşim tercih edilmesi durumunda ulaşım imkanlarının gelişmesi açısından oldukça önemlidir. Öğretmen, öğrenci, memur ve aktif çalışan nüfusun yoğun olduğu İstanbul Göztepe satılık daire satın almak isteyenler, yeni yapılan satılık evler ve lüks konut projeleriyle karşılaşacaklardır. Yeni ve şık bir evde yaşamak istiyorsanız, uygun fiyatlar ve merkezi konumu nedeniyle Göztepe iyi bir tercih olabilir.
Göztepe'de Marmara Üniversitesi yakınındaki daireler nereler?
Minibüs ve otobüsle kolay bir ulaşım imkanı olan Göztepe Kampüsü, Göztepe'nin her yerindeki dairelere yakındır. Kârlı bir yatırım olacak olan Göztepe semti, geniş yeşil alanları ve ulaşım ağının Avrupa yakasına da çok yoğun olması bölgeyi çekici yapan detaylar arasındadır. Kampüse en yakın semtlerden olan Ziverbey’de ve yakınlarında birçok satılık daire fırsatı bulunabilir. Ayrıca semtin genelinde satın aldığınız daireyi kiraya vermeniz de oldukça kolay olacaktır. Özellikle yenilenmiş olan daireler iyi bir kira geliri elde etmenizi sağlayacaktır.
Göztepe'de daire satın almak için en uygun zaman hangisi?
Göztepe'de daire satın almak isteyenler için en uygun dönem kasım ve mart ayları arasındaki zaman dilimidir. Farklı zamanlarda da birçok fırsatın karşınıza çıkması mümkünken, nisan ayından sonra fiyatların artması ve emlak piyasasının hareketlenmesi söz konusudur. İstanbul Göztepe satılık daire seçenekleri arasından bir ev satın almak istediğinizde sık sık ilanları takip ederseniz; zaman zaman (ihtiyaçtan) çok uygun fiyat seçenekleri ile de karşılaşabilirsiniz.
Göztepe'de satılık daire fiyatları neye göre değişiyor?
Göztepe'de satılık daire fiyatları, dairenin büyüklüğüne göre ve özelliklerine göre değişmektedir. Lüks konut projeleri ve metrekaresi geniş olan dairelerin fiyatları daha yüksek olmakla birlikte, 1+1 daireler çok daha uygun fiyatlara satılmaktadır. Konut satın almak isteyenler için krediye uygun daireler ve yenilenmiş daireler bulmak mümkün olmaktadır.
Üniversiteye yakın bir daire satın almak isteyenler ya da Kadıköy'e yakın sakin bir bölge arayanlar için İstanbul Kadıköy Göztepe seçeneğini değerlendirebilirsiniz. İstanbul Göztepe satılık daire seçeneklerini değerlendirirken bölgenin amortisman süresini öğrenmeniz ve satılık ev fiyat trendlerine dair bilgi sahibi olmanız size avantaj sağlayacaktır.
İstanbul Göztepe sosyal imkanlar
İstanbul Göztepe satılık daire almak isteyenler, semtin sosyal yaşantısı konusunda da fikir sahibi olmak isteyebilir. Bölgede çok sayıda ahşap ev bulunduğu için fotoğraf çekmeyi sevenler hoş sokaklardan tarihi evlerin fotoğraflarını çekebilir. Aynı zamanda Erenköy ve Caddebostan bölgelerine komşu olan Göztepe, market, eczane, hastane ve diğer sosyal imkanlardan kolay bir şekilde yararlanabileceğiniz küçük bir şehir gibidir.
Restoran ve kafeler, semtin büyük parkı ve yürüyüş-spor imkanlarının bulunması birçok ihtiyacın karşılanmasını sağlar. Her sosyal imkanın karşılanacağı semtte, ilk ve orta dereceli okullar, ve liseler mevcuttur. Spor salonları ve dans kulüpleri de bölgenin kültürel etkinliklerinden birkaçıdır. Aynı zamanda Göztepe, birçok kültür merkezi ve tiyatroya da konum olarak çok yakın bir semttir.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım