Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Gümüşpala Kiralık Daire

(45 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.500 TL
Avcılar Gümüşpala'da Kiralık Daire 3+1dorduncu kat 150m2
Murat Kaynak
Gümüşpala, Avcılar
3+1
2gün önce
150 m²
1.250 TL
Avcılar Gümüşpala'da Kiralık Daire2+1ikinci kat temiz daire
Murat Kaynak
Gümüşpala, Avcılar
2+1
2gün önce
95 m²
1.100 TL
AVCILAR GÜMÜŞPALADA 1+1-65M2 DEPREM SONRASI ÇATI KAT
Yıldırım Gayrimenkul
Gümüşpala, Avcılar
1+1
3gün önce
75 m²
1.200 TL
AVCILAR GÜMÜŞPALADA KİRALIK ÇATI KATI
Feride Koçali
Gümüşpala, Avcılar
1+1
4gün önce
75 m²
850 TL
AVCILAR ÜNİVERSİTE MAHALLESİNDE 3+1 BAHÇE KATI
Alişan İşbecerir / Nevzat İşbecerir / Yoldaş İşbecerir
Üniversite, Avcılar
3+1
8.9.2019
100 m²
1.250 TL
AVCILAR ŞÜKRÜBEY'DE DUBLEKS KİRALIK DAİRE
Bülent Kobal
Gümüşpala, Avcılar
4+1
29.8.2019
125 m²
1.400 TL
KİRALIK 4+1 DUBLEKS DAİRE. AVCILAR GÜMÜŞPALA'DA.
Dursun Sarıoğlu
Gümüşpala, Avcılar
4+1
29.8.2019
160 m²
Etiketli İlanlar


İstabul Gümüşpala kiralık daire
İstabul Gümüşpala kiralık daire seçenekleri geniş alternatiflere sahiptir. İlanlara göz gezdirerek siz de kendinize uygun bir kiralık daire bulabilirsiniz.
İstanbul'un Avcılar ilçe sınırları içinde yer alan Gümüşpala semti, E-5 olarak da bilinen D-100 karayolunun yanı başında bulunmaktadır. Bu konumunun avantajıyla, İstanbul’un hemen her noktasına çok kolay ulaşım imkanları mevcuttur. Özellikle metrobüs ile İstanbul şehrinin Anadolu yakasına kadar çok rahat bir şekilde ulaşmak mümkündür. Gümüşpala semtine yakın olan metrobüs durağı Avcılar'dan hareket eden metrobüs hatlarının ilk duraklarından biri olduğu için metrobüs yolcu trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde bile metrobüse rahatlıkla binebilir ve trafiğe takılmadan işinize, okulunuza veya gitmek istediğiniz diğer yerlere ulaşabilirsiniz. Özellikle kolay ulaşım imkanları sebebiyle son yıllarda İstanbul Gümüşpala, kiralık daire arayanlar için öncelikli yerlerden biri haline gelmiştir. Farklı ekonomik durumlara ve ihtiyaçlara göre geniş alternatifler sunan İstanbul Gümüşpala kiralık daire alternatifleri arasından, 1+1, 2+1 veya 3+1 ya da 4+1 oda sayısına sahip, kriterlerinize yanıt veren bir kiralık ev bulabilirsiniz.

Kiralık daire için neden Gümüşpala'yı tercih etmelisiniz?
Gümüşpala semti, kolay ulaşım imkânlarının yanında eğitim imkânları bakımından da merkezi bir konumda bulunmaktadır. İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsüne çok yakın bir mesafede bulunan Gümüşpala semti, üniversite öğrencilerinin de kiralık ev seçeneklerini değerlendirdiği bir lokasyondur. İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü'nden başka diğer birçok fakülte ve kampüse de kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Yakın çevredeki anaokulu, ilkokul, ortaokulu ve lise gibi imkanları da göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca birçok alışveriş merkezi ve hastaneye de yakın konumda olan İstanbul Gümüşpala, kiralık daire arayanların eğitim, sağlık, alışveriş ve ulaşım gibi bir çok ihtiyacını kolaylıkla karşılayabilecekleri bir konumda bulunur. Avcılar Devlet Hastanesi ile birlikte, yine Gümüşpala semtinden kolay ulaşılabilecek bir konumda bulunan Esenyurt Devlet Hastanesi, Beylikdüzü Devlet Hastanesi gibi kamu hastaneleri ile birlikte, yakın bölgede bulunan çok sayıda özel hastane de bölge halkına hizmet vermektedir.
Gümüşpala'da kiralık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Gümüşpala'da kiralık evler konusunda araştırma yaparken öncelikle bütçenizi belirlemelisiniz. İhtiyacınıza uygun olan kiralık ev içinse kriterlerinizi belirlemelisiniz. Okula giden çocuk veya çocuklarınız varsa Gümüşpala semtinin neresinden kiralık daire tutacağınızı buna göre tespit etmelisiniz. Hastane ile sık işiniz olacağını düşünüyorsanız tercihinize göre kamu kurumları ya da özel hastanelere en yakın olan bölgedeki kiralık ev seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Eğer işiniz uzakta ise ve metrobüsü kullanarak işinize gitmeyi düşünüyorsanız veya okula gitmek için metrobüsü kullanacak olan bir çocuğunuz varsa o zaman E-5 karayoluna yani metrobüse yakında bir bölgeyi tercih etmeniz daha uygun olacaktır.
Bütün bunlardan başka hangi evi kiralayacağınıza karar vermeden önce evin aidat ve ısınma gibi diğer muhtemel masraflarını da göz önünde bulundurmanız, İstanbul Gümüşpala kiralık daire ilanları arasında tercih yaparken yerinde bir karar olacaktır.
Evi kiralamadan önce bu konularda tecrübesi olan bir gayrimenkul danışmanından bilgi alabilirsiniz. Ayrıca dairedeki muhtemel arızaları ve tadilat gerektiren durumları önceden tespit edip ev sahibi veya vekili ile konuşabilir, kiralama işleminde sonra gündeme gelebilecek ihtilafları önceden çözüme kavuşturmuş olursunuz. Asla kira sözleşmesi yapmadan eve taşınmamalı, kira sözleşmesindeki maddeleri de tek tek dikkatlice okumalısınız. Daha sonra bir sürprizle karşılaşmamak için okumadan imzalamaktan kesinlikle imtina etmelisiniz. İstanbul Gümüşpala kiralık daire ilanlarına bütün bu uyarıları dikkate alarak göz atmanız sizin lehinize olacaktır.

 

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım