Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Avcılar Kiralık Daire

(263 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı965 - 1.608 TL
16,37 Yıl
1.800 TL
çok özel lüx 2+1 çatı katı avcılar cihangir kiralık
Erhan Adanır
Cihangir, Avcılar
2+1
Dün
110 m²
1.100 TL
AVCILAR RÜZGAR YAPIDAN MUSTAFA KEMAL PAŞA DA 2+1 KİRALIK DAİRE
Rüzgar Yapı
Mustafa Kemal Paşa, Avcılar
2+1
2gün önce
100 m²
1.500 TL
Avcılar Gümüşpala'da Kiralık Daire 3+1dorduncu kat 150m2
Murat Kaynak
Gümüşpala, Avcılar
3+1
2gün önce
150 m²
1.250 TL
Avcılar Gümüşpala'da Kiralık Daire2+1ikinci kat temiz daire
Murat Kaynak
Gümüşpala, Avcılar
2+1
2gün önce
95 m²
2.000 TL
Avcılar Merkez'de Kiralık Esyali daire
İlnur Çalışkan
Merkez, Avcılar
2+1
3gün önce
80 m²
850 TL
Avcılar Denizköşkler'de Kiralık Daire 1+1
Muzaffer İzci
Denizköşkler, Avcılar
1+1
4gün önce
70 m²
1.300 TL
AVCILAR CİHANGİRDE 4 YILLIK 2+1-75M2 KİRALIK ÇATI KATI
Yıldırım Gayrimenkul
Cihangir, Avcılar
2+1
3gün önce
80 m²
1.100 TL
AVCILAR GÜMÜŞPALADA 1+1-65M2 DEPREM SONRASI ÇATI KAT
Yıldırım Gayrimenkul
Gümüşpala, Avcılar
1+1
3gün önce
75 m²
Etiketli İlanlar

Avcılar Kiralık Daire Fiyatları

İstanbul şehrinde kiralık daire fiyatları Mustafa Kemal Paşa bölgesinde 1.126 TL'den başlayarak, Tahtakale taraflarında 1.483 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Avcılar geneli ortalama fiyatı 1.296 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 1.267 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %4,58, son 10 yılda ise %136.47 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 17 yıl olarak görülmüştür.

Avcılar Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Avcılar şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 5 ilçeye göre bakarsak:

Avcılar Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Avcılar şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Avcılar kiralık daire ararken nelere dikkat etmek gerekiyor
Kiralık daire seçiminde fiyat, konum, taşıdığı özellikler gibi birçok konuya dikkat etmek gerekiyor. Bunların yanı sıra baktığınız ilanların güvenilirliğinden de emin olmalısınız. İnternetten kiralık daire ilanı ararken Zingat.com adresini tercih etmelisiniz. Avcılar kiralık daire ilanlarından istediğiniz özelliklere sahip olan yerleri hızlı ve kolay olarak görüntüleyebilirsiniz. Hızlı ve akıllı arama özelliği bir danışmanın sağladığı faydadan daha çoktur. İstediğiniz evin piyasa değerini öğrenebilir, bulunduğu bölgeye bakabilir ya da size en uygun bölgedeki ilanları görüntüleyebilirsiniz. Avcılar kiralık daire seçimize yardımcı olacak olan Zingat.com sitesi dışında şu kriterleri de göz önünde tutmalısınız;
- Kiralık daire ararken büyüklük olarak 2+1, 3+1 ya da daha büyük daireler olması sizin ve ailenizin ihtiyacıyla doğru orantılıdır. Aile olarak yaşayacağınız kiralık dairede oda sayısını evdeki birey sayısına göre seçmeniz doğru bir adım olacaktır. Oda sayısı gibi odaların genişliğine de dikkat etmeli ve size rahat bir yaşam sunacağından emin olmalısınız. Kiralık dairede eşyalarınızı yerleştirdikten sonra size yaşam alanı kalmalı ve sıkışıp kalmış alanlar olmamalı.
- Avcılar kiralık daire bakımlı ve masrafsız olmalı. Size gider yaratacak tadilat sorunları olan yerleri tercih etmemelisiniz. Kısacası yaşayacağınız kiralık daire bakımlı olmalı. Yer döşemeleri, dolapları, kapıları sağlam olmalı. Eğer yeni yapılmış bir daire kiralayacaksanız kullanıma hazır olmasına ve eksikleri bulunmamasına dikkat etmelisiniz. Tüm tesisat sistemi döşenmiş ve demirbaşları takılmış olmalı.
- Yaşayacağınız kiralık dairede izolasyon özelliği olmasına dikkat etmelisiniz. Ses yalıtımı istenmeyen gürültüleri engelleyerek komşularınızla daha sağlıklı bir ilişki kurmanıza katkı sağlayacaktır. Isı yalıtımı sayesinde evinizde ısı kaybı olmaz ve böylelikle doğalgaz faturalarınızda tasarruf sağlamış olursunuz. Ayrıca ısı yalıtımı evinizin daha iyi ısınmasına da yardımcı olacaktır. Bunlara ek olarak, ısı yalıtımı sayesinde kiralık daire duvarlarında oluşabilecek küf, mantar gibi rutubet sorunlarını da engellemiş olursunuz.
- Avcılar kiralık daire seçerken konumuna da dikkat etmelisiniz. Kiralayacağınız daire sizin veya aile bireylerinizin işine, çocuklarınızın okuluna, hastaneye, alışveriş merkezlerine, toplu taşıma araçlarına ya da duraklarına yakın olmalı. Kiralık dairenin bulunduğu çevrenin ve komşularının güvenilir olmasına ve yaşam tarzınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz.
- Ayrıca yaşamak için seçeceğiniz kiralık dairenin sağlığı olumsuz etkileyecek tesislere, sanayi bölgelerine uzak olması gerekir. Buraların zehirli ve zararlı atıklarına maruz kalmamak için kiralayacağınız dairenin etrafına da dikkat etmelisiniz.
- Kiralık daire ararken aylık aidat, bakım giderleri gibi yan giderleri de araştırmanız faydalı olacaktır. Özellikle site tipi konutlarda aidat giderleri neredeyse kira bedeli kadar oluyor. Bu yüzden bakacağınız dairenin giderlerini karşılayabilecek misiniz araştırmalısınız. Ve seçiminizi yaparken bu kriterleri de dikkate almalısınız.
- Kiralık dairelerde huzurlu ve keyifli oturabilmek için ev sahibinizle aynı binada olmamanız faydalı olacaktır.
- İstediğiniz özelliklere sahip Avcılar kiralık daire bulduysanız gerçek mülk sahipleri veya yasal vekilleri ile muhatap olduğunuza dikkat etmelisiniz. Mülk sahibi veya yasal vekilleri ile mutlaka kira sözleşmesi yapmalısınız. Bu sözleşmenize evde eksik eşyalar varsa bunları, evi teslim aldığınız şartları yazdırmalısınız.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım