Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Tozkoparan Kiralık Daire

(24 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.500 TL
YTÜ VE METRONUN YAKININDA KİRALIK 2+1 DAİRE
Gökhan Karabul
Tozkoparan, Güngören
2+1
Dün
85 m²
950 TL
Tozkoparan da metrobüse 5 dk 1+1 daire
Kamelya Semercioğlu
Tozkoparan, Güngören
1+1
3Gün Önce
55 m²
3.000 TL
DAVUTPAŞA METROSU YILDIZ TEKNİK UNV. 1,DAKİKA  YÜRÜME MESAFİNDE
Harun Alagöz Fikret Işıktaş
Tozkoparan, Güngören
3+1
Dün
120 m²
2.200 TL
EŞYALI  DAİRE YILDIZ TEKNİK METRO YANI
Harun Alagöz Fikret Işıktaş
Tozkoparan, Güngören
3+1
6Gün Önce
110 m²
1.200 TL
Tozkoparan'da 2+1 Kiralık Daire
Gökhan Karabul
Tozkoparan, Güngören
2+1
7Gün Önce
80 m²
2.200 TL
Ülkükent'te 3+1 kiralık  ara kat
Tozkoparan, Güngören
3+1
5.10.2019
130 m²
1.900 TL
YILDIZTEKNİK ÜNİVERSİTESİ DAVUTPAŞA METROSUNA YÜRÜME MESAFESİNDE
Harun Alagöz Fikret Işıktaş
Tozkoparan, Güngören
3+1
8.10.2019
120 m²
1.850 TL
DAVUTPAŞA  YILDIZTEKNIK METROSUNA 100METRE MESAFEDE SİTE İÇİNDE,
Harun Alagöz Fikret Işıktaş
Tozkoparan, Güngören
3+1
4.10.2019
110 m²
800 TL
MERTER METROSUNA 10DK 1+1 KİRALIK DAİRE
Kamelya Semercioğlu
Tozkoparan, Güngören
1+1
25.9.2019
50 m²
1.750 TL
Güngören Mehmet Nesih Özmen'de Kiralık Daire
Mehmet Nesih Özmen, Güngören
2+1
25.9.2019
95 m²

İstanbul Tozkoparan kiralık daire
İstanbul Tozkoparan kiralık daire seçenekleri arasında, kriterleriniz ölçüsünde bütçenize en uygun evi bulabilirsiniz. Kiralık daireler arasında küçük bir araştırma yapmanız yeterli.
Tozkoparan semti, İstanbul Güngören sınırları içerisinde yer almaktadır. Yerleşim açısından İstanbul’un eski semtleri arasında düşünülebilir. Kentsel dönüşüm kapsamında semtte gerçekleştirilen yeni konut projeleri sayesinde hem silueti hem de sosyo ekonomik yapısı değişime uğramıştır. İstanbul Tozkoparan kiralık daire arayanlar için semtin genel coğrafi durum bilgisini öğrenmek de faydalı olacaktır. Semt; kuzeyde ve doğuda Davutpaşa, güneyde Zeytinburnu, batıda ise Merter semtleri ile komşudur. D-100 Karayolu pek çok bağlantı noktasıyla ulaşım imkânı tanıyan semt, bu açıdan avantajlı sayılabilir. Özellikle Davutpaşa Metro ve Merter Metro lokasyonu ile de hem kuzey hem de güney ucunda bu semt sakinlerine kolay ulaşım avantajı sağlamaktadır. Öte yandan bölge günlük alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız pek çok noktayı içinde barındırmaktadır. Spor salonu, kültür merkezi gibi sosyal ve sportif aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz mekânlar da semt sınırları içinde mevcuttur.
Neden İstanbul Tozkoparan’da daire kiralamalısınız?
İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız kiralık ev tutarken öncelikle işinize yakın mesafede ev ararsınız. Bu seçenek mümkün gözükmüyorsa, alternatif ulaşım araçlarına yakın (metro, metrobüs, tramvay, otobüs) ana kriteri oluşturur. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki, İstanbul Tozkoparan kiralık daire alternatiflerinin pek çoğu ulaşım açısından farklı seçenekler sunabilir. Özellikle Davutpaşa Metro İstasyonu’nu ve Merter Metro İstasyonu’na yakın bölgeler ulaşım açısından avantajlı olabilir. Metro güzergâhına yakın noktalarda bir işe sahipseniz sizin için bu bölgedeki kiralık daireler hem zamandan hem de yollarda sarf edeceğiniz enerjiden tasarruf sağlayabilir. Bu bölgedeki ev fiyatlarının, semtin içinde bulunduğu ilçe genelindeki kiralık evler arasında ortalama düzeyde ücretlerde olduğunu söyleyebiliriz.
Tozkoparan’da kiralık daire tercihinizi etkileyebilecek soysal yaşama dair ip uçlarını da şu şekilde sıralayabiliriz; semtten kolayca ulaşabileceğiniz iki devasa alışveriş merkezi (Olivium Outlet Center, Marmara Forum Alışveriş Merkezi) de cezp edici nedenler arasında gösterilebilir. Sportif aktiviteler konusunda tutkulu olanlar için semt içerisinde yer alan Tozkoparan Spor Salonu’nun ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde olduğunu belirtebiliriz. Öte yandan, semte ait köklü spor kulüplerinden Altınova Spor Kulübü de aktif biçimde bu alanda faaliyetlerine devam etmektedir.
İstanbul Tozkoparan’da hangi daireler daha hızlı kiraya verilebilir?
İstanbul Tozkoparan kiralık daire arayışında olanlar; iş ve üniversite eğitimi amaçlı bu bölgeyi tercih edebilirler. Tercihini bu yönde kullanacaklar için en avantajlı bölgeler ise; Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’ne yakın lokasyonlar ve metro, metrobüs gibi ulaşım araçlarına yakın noktalar olacaktır.

 

Kiraya vermek üzere yatırım amaçlı bir ev satın alacaksınız; üniversiteye yakın bölgeler; Cevat Açıkalın Caddesi, Dumlupınar Caddesi, Albay Saadet Öcalan caddesi ve çevresini tercih edebilirsiniz. Ayrıca toplu ulaşıma yakınlık açısından ise; Şehit P. Er Cuma Şahin Sokak, Haldun Taner Sokak, General Ali Rıza Gürcan caddeleri ve çevresindeki lokasyonlar tercih edilebilir. Bu bölgelerde satın alacağınız bir evi çok daha hızlı biçimde kiraya verebilirsiniz.
İstanbul Tozkoparan’da okula yakın kiralık daireler nerede?
Ev kiralama kararlarında çocuklu ailelerin tercihleri genel olarak bölgenin iyi okullarına yakınlık olmaktadır. İstanbul Tozkoparan kiralık daire kararlarında etkin olan bu unsur için işte size tavsiyeler… Semtte bulunan gözde devlet okullarından; Güngören Erdem Beyazıt Anadolu Lisesi ve Ergün Öner Mehmet Öner Anadolu Lisesi’ni tercih edecekseniz; Mehter Sokak, Topçu Sokak, Cevat Açıkalın Caddesi ve çevresindeki kiralık dairelere göz atabilirsiniz.

 

Güngören Mesleki ve Anadolu Meslek Lisesi, Ali Fuat Cebesoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi için ise General Fehmi Tuncalı Caddesi, Erdemli Sokak, Eşitler Sokak çevresindeki kiralık daire seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. İlkokul tercihiniz için ise Dr. Lütfi Kırdar İlkokulu çevresindeki Tankçı Sokak ve Sevgi Sokak etrafındaki kiralıkları göz önünde bulundurabilirsiniz. Öte yandan, sosyal meskenlere yakın konumda bulunan Tozkoparan Ortaokulu da bölgenin köklü okulları arasındadır.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım