Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Yakuplu Kiralık Daire

(73 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.950 TL
Beylikdüzü Yakuplu'da Eşyalı kiralık daire
Yakuplu, Beylikdüzü
2+1
9.9.2019
108 m²
900 TL
AL-EV 34 GAYRIMENKULDEN KIRALIK DAIRE
Al-Ev 34 İnşaat Ve Gayrimenkul
Yakuplu, Beylikdüzü
2+1
Dün
95 m²
1.450 TL
BEYLIKDÜZÜ YAKUPLU MERKEZDE 1+1 KİRALIK OFİS
Bariş & Aral
Yakuplu, Beylikdüzü
1+1
2gün önce
80 m²
1.700 TL
1.700 TL Yakuplu Da kiralık 3+2 Deniz Manzaralı
Ferdi Dağcı
Yakuplu, Beylikdüzü
3+2
3gün önce
165 m²
950 TL
950 TL 2 KİRA PEŞİN 1 DEPOZİT
Hamdi Franşalı
Yakuplu, Beylikdüzü
3+1
6gün önce
120 m²
1.100 TL
1100 TL 2 KİRA PEŞİN 1 DEPOZİT
Hamdi Franşalı
Marmara, Beylikdüzü
3+1
6gün önce
170 m²
850 TL
850 TL 2 KİRA PEŞİN 1 DEPOZİT
Hamdi Franşalı
Yakuplu, Beylikdüzü
2+1
6gün önce
110 m²
1.300 TL
1300 TL 2 KİRA PEŞİN 1 DEPOZİT
Hamdi Franşalı
Marmara, Beylikdüzü
3+2
7gün önce
190 m²
750 TL
2 KİRA PEŞİN 1 DEPOZİT
Mevlit Bıyıklı
Yakuplu, Beylikdüzü
2+1
7gün önce
90 m²
850 TL
850 TL 2 KİRE PEŞİN 1 DEPOZİT
Mustafa Kaşlı
Yakuplu, Beylikdüzü
2+1
7gün önce
110 m²
750 TL
750 TL 2 KİRA PEŞİN 1 DEPOZİT
Hamdi Franşalı
Yakuplu, Beylikdüzü
2+1
7gün önce
100 m²
850 TL
1+1 KİRALIK DAİRE 850 TL
Yakuplu, Beylikdüzü
1+1
11.9.2019
75 m²
1.500 TL
YAKUPLUDA ANA CADDE ÜZERİ KİRALIK DUBLEX DAİRELER
Cihat Kılıçaslan
Yakuplu, Beylikdüzü
3+2
7.9.2019
150 m²
Etiketli İlanlar

İstanbul Yakuplu kiralık daire
İstanbul Yakuplu kiralık daire seçenekleri, geniş fiyat aralığıy-la kiracıların yüzünü güldürüyor. Siz de bu semtteki kiralık evler arasında tam ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ev bulabilirsiniz.

Yakuplu, Marmara Bölgesi’nin denize kıyısı bulunan semtleri arasında yer alır. Beylikdüzü ilçesine bağlı semt, güneyde; Mar-mara Denizi, kuzeyde; Esenyurt, doğuda; Avcılar ve batıda ise Kavaklı mahallerine komşudur. İstanbul Yakuplu kiralık dai-re arayışında olanlar için farklı seçenekler sunar. Yakuplu semti yeni ve sıfır daire arayışında olanlar için; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kiralık evler konusunda oldukça zengin bir bölgedir. Özel-likle 1999 sonrasında bölge, inşaat sektörü konusunda hareketlilik kazanmıştır. İstanbul’un iç kesimlerindeki yoğun trafik ve nüfus kalabalığından sıkılanlar için değerli bir seçenek olarak görülmüş, hızlı şekilde göç alan bir bölge konumuna gelmiştir. Semt, E-5’e komşu olan bölümleriyle ulaşım açısından farklı top-lu ulaşım araçlarını kullanabilme imkânı sunar. Metrobüs güzer-gahı üzerinde bulunan Güzelyurt durağı da semt sakinlerinin ula-şım konusundaki ihtiyaçlarına cevap verir. Öte yandan, semtin neredeyse tüm noktalarında minibüs ve otobüs hatlarıyla E-5’e kolayca ulaşım sağlanabilir.

Neden İstanbul Yakuplu’dan daire kiralamalısınız?
Kiralık daireler konusunda karar verirken sosyal yaşamınıza dair öncelikleriniz kararınızı ciddi şekilde etkiler. Çocuklu aileler için eğitim kalitesi yüksek okullara yakınlık ön plandayken, ço-cuksuz ya da henüz yeni evlenmiş aileler için işe kolay ulaşım ya da yakınlık kriter olabilir. Sakin ve nezih bir ortam arayışı ise herkesin ortak fikridir. Yakuplu semti, sakinlik arayanlar için şimdilik iyi bir seçenek olabilir. İstanbul’un sur içi bölgelerindeki yoğun nüfus ve trafik düşünüldüğünde bu bölge halen iyi bir al-ternatif olarak gözükmektedir. Marmara Denizi’ne kıyısı bulunan semt, deniz, yeşillik alanları ve henüz trafikle boğuşmayan cadde ve sokaklarıyla iyi bir alternatif olarak değerlendirilebilir.
Kiralık ev fiyatları açısından semt, İstanbul’un pek çok bölgesi-ne göre daha makul seviyelerdedir. İstanbul Yakuplu kiralık daire fiyatları özellikle Beylikdüzü ilçesinin Cumhuriyet Mahal-lesi başta olmak üzere pek çok semtinden daha makul rakamlara sahiptir. Bu durum da bu bölgede ev kiralama fikrinizi destekle-yecek bir nitelik olarak gözükmektedir. Semt, E-5 karayolunun hemen karşınızdaki bölgede yer alan; Marmara Park AVM ve To-rium AVM’ye yakın mesafededir. Etrafındaki bu AVM’ler; alışveriş, sinema, spor salonu, kafeterya, restoran, gibi pek çok aktivite ve ihtiyaçlarınıza fazlasıyla cevap verebilecek nitelikte-dir.

İstanbul Yakuplu’da kiralık daire ararken nelere dikkat et-melisiniz?
İstanbul Yakuplu kiralık daire arayışınızda dikkat etmeniz ge-reken birinci unsur; evin konumu olacaktır. Bu noktada, pek çok farklı seçenek karşınıza çıkacak. Çünkü bölge ciddi anlamda yeni konut projelerine ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle bu bölge-de ev kiralık daire ararken aceleci davranmayın. Tüm seçenekleri eleyerek ve alternatifler üzerinde iyice düşünerek karar vermeli-siniz. Semtin, E-5’e yakın olan bölgesi; Haramidere caddesi, Kumcular Yolu caddesinin başlangıç kısmı, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Hürriyet Bulvarı ve çevresidir. Bu bölgeye odaklanırsanız, metrobüs ve ana arterlerde sefer yapan belediye otobüslerine daha rahat biçimde ulaşabilirsiniz.
Bölgede site vasfına sahip konutlardan da kiralama gerçekleştir-mek isteyebilirsiniz, kiralama yapmadan önce site yönetimi tara-fından aidatların düzenli biçimde toplanıp toplanmadığı, genel site ihtiyaçların asgari düzeyde de olsa karşılanıp karşılanmadığı-nı mutlaka öğrenmelisiniz. Aidatların düzenli şekilde ödenmediği bir sitede ev kiralamanız durumunda çöplerin toplanmaması, asansörlerin çalışmaması gibi kötü durumlarla karşılaşabilirsiniz.

İstanbul Yakuplu’da okula yakın kiralık daireler nerede?
Çocuklu aileler için eğitim kurumlarına olan yakınlık büyük önem arz etmektedir. İstanbul Yakuplu kiralık dai-re arayışınızda okullara yakın mesafede daire tutmak istiyorsa-nız;

Hürriyet Bulvarı ve 91 Sokak yakınında: Beşir Balcıoğlu Anadolu Lisesi, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi, Osmangazi Caddesi ve çevresinde: Medeniyet Okulları, Beylikdüzü Birikim Okulları, 14. Sokak: Evliya Çelebi İlkokulu, Kervansaray caddesi: Yakuplu Ortaokulu, Sokullu Caddesi: Galip Balkar Ortaokulu, Kanuni Caddesi; Yakuplu 125. Yıl İmam Hatip Ortaokulu, Cevat Güleç Ortaokulu, Çağdaş Yaşam Profesör Ahmet Merdivenci İlkokulu yer almaktadır. Öte yandan, Beylikdüzü ilçe sınırları içinde yer alan bu okullar dışında pek çok farklı seçenek de bulabilirsiniz. Hem özel eğitim kurumları hem de devlet okulları açısından böl-ge oldukça zengindir.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım