Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Karabağlar Kiralık Daire

(119 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı881 - 1.469 TL/m²
17,86 Yıl
1.200 TL
YEŞİLYURT ORDU CADDESİ EŞYALI KİRALIK 1+1 1200 TL
İsmail Bakkallar
Doğanay, Karabağlar
1+1
Dün
50 m²
1.900 TL
Karabağlar Muammer Akar'da Kiralık Daire
Günel Sevgi
Muammer Akar, Karabağlar
3+1
26.11.2019
125 m²
1.750 TL
İZMİR KARABAĞLAR'DA MERKEZİ KONUMDA DUBLEKS KİRALIK DAİRE
Rabia Peksöz
Üçkuyular, Karabağlar
3+1
21.11.2019
130 m²
1.450 TL
SSK BOZYAKA YAKINI SİTE İÇERSİNDE KİRALIK 2+1 1450 TL
İsmail Bakkallar
Bahar, Karabağlar
2+1
Dün
110 m²
2.100 TL
Hatay'da Aydınlar Sitesinde  Kiralık Daire
Çiğdem Çağatay
Metin Oktay, Karabağlar
3+1
6Gün Önce
130 m²
1.200 TL
KİRALIK KARABAĞLAR TOKİ DE  3+1 MERKEZİ ISITMA ARA KAT DAİRE
Gürcan Temizgezek
Yaşar Kemal, Karabağlar
3+1
3Gün Önce
140 m²
2.000 TL
İzmir Karabağlar Akevler'de Sıfır Lüks 2+1 Arakat K-11
Öncer Erboyacı
Maliyeciler, Karabağlar
2+1
5Gün Önce
117 m²
2.000 TL
HATAY BAHÇELİEVLER KİRALIK DAİRE 95M2  2+1 FUL EŞYALI
Levent Muğla
Bahçelievler, Karabağlar
2+1
4Gün Önce
100 m²

Karabağlar Kiralık Daire Fiyatları

İzmir şehrinde kiralık daire fiyatları Bozyaka bölgesinde 858 TL'den başlayarak, Fahrettin Altay taraflarında 1.481 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Karabağlar geneli ortalama fiyatı 1.211 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 1.183 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %8,79, son 10 yılda ise %152.24 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 18 yıl olarak görülmüştür.

Karabağlar Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Karabağlar şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 4 ilçeye göre bakarsak:

Karabağlar Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Karabağlar şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 2 örnek projenin fiyat ortalaması:

Karabağlar kiralık daire
Karabağlar kiralık daire alternatiflerini değerlendirerek; aradığınız kriterlerdeki kiralık evlere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Nüfus yoğunluğu açısından İzmir'de Buca'dan sonra en büyük ikinci ilçe olan Karabağlar, güneyden Gaziemir, doğudan Buca, kuzeyden Konak ve batıdan Balçova ilçeleri ile çevrelenmiştir. İzmir'in en eski yerleşim yerlerinden biri olan metropol konumundaki ilçe, 3 bin 700 hektarlık geniş bir alan üzerine kuruludur. Bugün metropol ilçelerden biri olan Karabağlar'da geçmiş dönemlerde bağcılık ve tarım yapılmakta iken günümüzde ilçe sanayi ve ticaret merkezi olan bir yerleşim yeridir. İzmir'de Karabağlar denildiğinde akla mobilya mağazaları gelmektedir. İlçe bünyesinde ayrıca İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi İzmir Demokrasi Üniversitesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi kurumları bulunmaktadır.
Neden Karabağlar'dan daire kiralanmalıdır?
İzmir’in en eski yerleşim merkezlerinden biri olan Karabağlar, mobilya sektörünün merkezi olarak tanınmaktadır. Karabağlar kiralık daire alternatifleri, İzmir'in en önemli ticaret sahalarından olan bu ticari merkeze yakınlığı açısından avantajlıdır. İlçe, iş yeri Karabağlar'da olan kişiler için kiralık ev potansiyeli yüksek olan bir bölgedir. Karabağlar, mobilya sektörünün yanı sıra otomotiv ve metal işçilik başta olmak üzere; gıda, konfeksiyon, ev tekstili, dayanıklı tüketim malları, matbaa - basım, taşımacılık ve deri - ayakkabı gibi farklı sektörlerden binlerce kişiye istihdam sunmaktadır. İş kollarının bu kadar yoğun geliştiği ilçede, kiralık evler de değerini korumaktadır.
İlçedeki emlak piyasasının, kentsel dönüşüm projesi ile daha fazla değerlenmesi beklenmektedir. Kentsel dönüşüm projesi kapsamındaki çalışmalar ile büyük ölçekli konut projelerine geçiş yapmaya başlayan Karabağlar ilçesindeki kiralık emlak fiyatları, evin konumuna ve yapısal özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Ancak genel olarak kiralık ev fiyatları İzmir'in diğer ilçelerine göre daha uygundur. Bütçenize uygun kiralık daireler bakıyorsanız Karabağlar kiralık daire seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.
Kiralık daireler; evlerin toplu taşıma araçlarına olan yakınlığına, ısıtma sistemine, büyüklüğüne, alışveriş merkezi, hastane ve okul gibi kurumlara olan yakınlığına göre de farklı fiyatlarla sunulmaktadır. Karabağlar kiralık daire alternatifleri her ihtiyaç ve bütçeye cevap verebilecek niteliktedir. Karabağlar'da; 1+1 büyüklüğündeki stüdyo dairelerden, 2+1 dairelere, kalabalık ailelerin tercihi olan 3+1 dairelerden, ultra lüks 4+1 dairelere kadar birçok farklı nitelik ve büyüklükte daire bulmak mümkündür.

Karabağlar ilçesinde daire kiralayacak kişiler en çok nelere dikkat etmelidir?
Emlak kiralarken mevcut hakların güvence altına alınabilmesi için yasal prosedürlere önem verilmelidir. Bu prosedürlerin başında gelen kira sözleşmesi doğru bir şekilde hazırlanmalıdır. Karabağlar kiralık daire seçenekleri içinde en uygun ev seçildikten sonra sözleşme diğer adı ile kontrat imzalanmadan önce mülk sahibi ile görüşülen kişinin aynı kişi olup olmadığı öğrenilmelidir. Bu araştırma, tapu dairesinden sağlanabilir. Sözleşme mutlaka yazılı olarak yapılmalıdır. Sözleşmede eksik bilgi olmaması önemlidir. Sözleşmede yer alan bilgiler; hem kiracının, hem de mülk sahibinin haklarını çift yönlü olarak koruma altına alacaktır. Sözleşmede şunlar yer almalıdır: Kiracı ve emlak sahibinin kimlik ve iletişim bilgileri; kira bedeli ile artış oranı; aidat ve depozito bedeli; ödemelerin ne zaman ve nasıl yapılacağı; mevcut ve eksik demirbaş eşya listesi; evin boya - bana vb. işleri konusunda eksiği olup olmadığı; sayaçlarındaki güncel tutar ve varsa geçmiş dönem borcu ile kiracının bu borçtan muaf olduğu... Sözleşmede evin adresi de açık ve doğru olarak belirtilmelidir. Ayrıca sözleşmede geçen adresin, kiralanan adres ile aynı ikâmetgah olup olmadığı kontrol edilmelidir. Ek bir bilgi olarak aylık kira ödemeleri muhakkak banka üzerinden yapılmalı ve dekontları saklanmalıdır.

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım