Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Kayseri Kiralık Daire

(253 sonuç bulundu.)
Galeri Harita

Piyasa Bilgisi Kayseri

100 m² Kira Aralığı395 - 659 TL
22,92 Yıl
900 TL
Erkilet  Dere Mah. Kiralık Daire
Aslan Yıldız
Erkilet Dere, Kocasinan
3+1
165 m²
1.350 TL
AKDAMAR - Yıldırım Beyazıt Mah. 4+1 240 m2 GÜNEY Cepheli Daire
Samet Arslan
Yıldırım Beyazıt, Melikgazi
4+1
240 m²
750 TL
Talas Kiçiköy'de Kiralık Daire
Sultan İzgi
Kiçiköy, Talas
3+1
160 m²
1.200 TL
JANDARMA KARŞISI FUL EŞYALI 3+1
Oğuz Poyrazoğlu
Mevlana, Talas
3+1
175 m²
1.000 TL
Talas Mevlana'da Kiralık Daire
Mevlana, Talas
3+1
175 m²
1.200 TL
İzgi Emlaktan Talas Yenidoğan'da Kiralık Daire
Sultan İzgi
Yenidoğan, Talas
3+1
160 m²
750 TL
İZGİ EMLAKTAN Talas Bahçelievler'de Kiralık Daire
Sultan İzgi
Bahçelievler, Talas
3+1
150 m²
600 TL
MİMSİN'DE KİRALIK DAİRE
Cuma Kabataş
Mimarsinanşirintepe, Melikgazi
3+1
165 m²
1.250 TL
2+1 FUL EŞYALI DAİRE KİRALIK
Yener Soyuslu
Esentepe, Melikgazi
2+1
120 m²
850 TL
kayseri /talas/mevlana
Atilla Şahin Doga Emlak
Mevlana, Talas
3+1
160 m²
950 TL
HÜRRİYET FIRAT CAD.KİRALIK DAİRE
İsmail Çilsallar
Hürriyet, Melikgazi
3+1
180 m²

Kayseri Kiralık Daire Fiyatları

Kayseri şehrinde kiralık daire fiyatları Kocasinan bölgesinde 505 TL'den başlayarak, Talas taraflarında 552 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Kayseri geneli ortalama fiyatı 542 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 530 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %6,32, son 10 yılda ise %70.55 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 23 yıl olarak görülmüştür.

Kayseri Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Kayseri şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 3 ilçeye göre bakarsak:

Kayseri Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Kayseri şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Kayseri kiralık daire
Kayseri kiralık daire seçeneklerinden birini hemen seçin ve hayal ettiğiniz eve kavuşun. Oldukça geniş bir skalaya sahip kiralık evler arasında siz de tercihlerinize en uygun olan daireyi seçebilirsiniz.
Eğitim, sanayi ve ticaretin merkezi Kayseri, istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz ulaşım araçları, hastane, okul, AVM gibi sosyal ihtiyaç ve aktiviteler yönünden zengin bir şehir. Her geçen gün daha fazla gelişen bir il olma özelliği taşıyan Kayseri, gelişmiş sanayisiyle de geniş iş imkânları sunan, temiz ve planlı tasarımı ile ilgi çeken bir şehir. Kayseri kiralık daire alternatifleri arasında yaşamayı düşündüğünüz semte de bağlı olarak hemen her bütçeye uygun bulabileceğiniz kiralık daireler mevcut. İl sınırları içerisinde çocuklarınızın eğitim alabileceği sayısız okul, kolej, kurslar mevcut. Ayrıca 2’si özel, 4 üniversitenin faaliyet gösterdiği bir il olan Kayseri, eğitim yönünden oldukça iyi bir seviyededir. Saymakla bitmeyecek birçok sosyal imkâna sahip ilde sıkıldığınızı düşündüğünüz anda Erciyes Dağı’nda kayak veya Ali Dağı’nda yamaç paraşütü yapma, Harikalar Diyarı eğlence merkezinde ailecek mutlu bir vakit geçirme, Kadir Has Kültür Merkezi gibi müzelerde tarihe yolculuk yapabilme veya Gesibağları, Kıranardı, Eskişehir Bağları başta olmak üzere mesire alanlarında dinlenme imkânına da sahip olursunuz. Kayseri’de Yamula Barajı Marina manzarasında tüm stresinizi atabilirsiniz. Aynı zamanda büyük bir stadyum olan Kadir Has Şehir Stadyumu ile spor ve eğlence imkânı sağlamakla kalmayıp stadyum karşısında bulunan spor tesisleri, yüzme eğitimleri başta olmak üzere şehir halkına istediği sporu öğrenme ve yapabilme imkânı sunuyor.
Kayseri’de üniversiteye yakın kiralık daireler nerede?
Şehrin eğitim açısından sunduğu fırsatlardan yaralanmak amacıyla ikâmet etmek isteyenlerdenseniz Talas semti tercih edebileceğiniz semtler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Talas’ta bulunan kiralık ev seçenekleri Erciyes Üniversitesi’ne yakın olmasının yanı sıra yeni gelişmiş bir bölgede bulunması, hatta Kayseri’nin en yeni ve modern semti olması da önemli bir özelliği. Kayseri kiralık daire seçenekleri arasında fiyat bazında şehrin ortalamasının üzerindeki kiralık daireler de burada yer alıyor. Genellikle öğrencilere uygun stüdyo tipi eşyalı daireler olsa da tercihlerinize göre farklı özellikte kiralık evler bulmanız mümkün. Üniversitelerin bulunduğu semtler arasında Belsin semti yeni yapılan bölge hastanesine yakın olması sebebiyle de oldukça popüler hale gelmiş bir bölge özelliği taşımakta. Aynı zamanda şehirlerarası otobüs terminaline de oldukça yakın bir konumda yer almakta. Terminalin hemen karşısında ve yan tarafında yer alan 2 büyük AVM, oteller, özellikle mantı yemek için tercih edilen büyük ünlü restoranlar bölgenin popülaritesini artırmaktadır.
Kayseri’de daire kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Kayseri kiralık daire seçenekleri arasından üniversiteye yakın olan semtler dışında özellikle merkeze yakın kiralık daireler tercih nedeni oluyor. Merkezden daha çok merkeze yakın bir konumda bulunan ve kira fiyatlarının oldukça yüksek olduğu bir semt olan Alparslan Mahallesi gelir seviyesi yüksek olan kişilerin tercih ettiği bölgede yer alıyor. Bölgede çok sayıda AVM bulunuyor. Şehrin en işlek caddesi olan Sivas Caddesi de çok yoğun bir şekilde ilgi gösterilen bölgelerden. Caddenin tam ortasından geçen tramvay yolu caddeye ayrı bir güzellik katmakta ve büyük ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Aynı şekilde her yerde görebileceğiniz otobüs durakları ile de istediğiniz yere kolayca ulaşmanız mümkün. Kış aylarında havasının oldukça soğuk ve rüzgârlı olması istemediğiniz bir durum olsa da merkezi bölgelerde kiralık dairelere bakarak soğuğu en aza indirmeye çalışabilirsiniz. Tercih edeceğiniz Kayseri kiralık daire seçenekleri arsından her odasını ısıtabileceğiniz, ısı yalıtımı mevcut olan dairelerden birini tercih etmeniz size avantaj sağlayacaktır.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım