Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Küçükçekmece Kiralık Dükkan / Mağaza

(56 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı1.400 - 2.334 TL/m²
17,08 Yıl
10.000 TL
KÜÇÜKÇEKMECE DE 3 KATLI 450M2 SHOWROM
Sercan Sağlam
Cumhuriyet, Küçükçekmece
7Gün Önce
470 m²
25.000 TL
Fırsat Basın Ekspress'de 450 m2 Boş Sıfır Dükkan
Halkalı Merkez, Küçükçekmece
1.10.2019
450 m²
2.000 TL
200 M2 KİRALIK DÜKKAN DÜZ GİRİŞ
Halkalı Merkez, Küçükçekmece
3.10.2019
210 m²
1.750 TL
CENNET. KAPALI CADDEYE PARELEL  DEVREN KİRALIK 1750 TL
Usm İnsaat Ve Gayrimenkul
Cennet, Küçükçekmece
29.9.2019
50 m²
8.000 TL
SEFAKÖY HALKALI CADDESİ DEVREN DÜKKAN
Arzu Aksu Göç
Halkalı Merkez, Küçükçekmece
2.10.2019
70 m²
550.000 TL
küçükcekmece cennet mah. 155 m2 satılık dükkan
Menderes Gürkanlı
Cennet, Küçükçekmece
27.9.2019
155 m²
25.000 TL
CENNET MAH.SÜPER KONUMLU KİRALIK DÜKKAN 500 m2  25.000 TL
Usm İnsaat Ve Gayrimenkul
Cennet, Küçükçekmece
25.9.2019
540 m²
27.000 TL
CENNET KİRALIK CAFE
Arzu Aksu Göç
Cennet, Küçükçekmece
28.9.2019
350 m²

İstanbul / Küçükçekmece Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Küçükçekmece kiralık daire fiyat artışı %391,15 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde İstanbul kiralık fiyat artışı %402,10 oldu.

2018 yılında Küçükçekmece ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 1.797,00 TL iken, bu yıl için Küçükçekmece kiralık ev ortalama fiyatı 1.826,00 TL oldu.

Küçükçekmece ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %1,61 artış gösterdi.

Küçükçekmece Kiralık Dükkân / Mağaza

Küçükçekmece kiralık dükkân arayışınızda farklı seçenek ve fiyatlara sahip pek çok alternatif bulabilirsiniz.

Küçükçekmece ilçesi, İstanbul ilinin batı yakasında yer alan geniş nüfusa sahip bir bölgedir. Küçükçekmece kiralık dükkân arayışınızda oldukça farklı alternatifleri barındırması açısından iş dünyası için avantajlar taşır. Bölge kentsel dönüşüm kapsamında uygulanan projeler nedeniyle kiralık işyeri arayanlar için geniş bir portföye sahiptir. İlçe; Bahçelievler, Avcılar, Esenler, Bağcılar ve Bakırköy ilçeleri ile komşudur. Türkiye’deki pek çok ilden çok daha fazla nüfusa sahiptir. Bu durum ticaret yapmak isteyenler için avantaj olarak değerlendirilebilir. Bölge aynı zamanda dünyanın sayılı uluslararası havalimanı arasında sayılan Atatürk Havalimanı’na oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. Bölgede ticari faaliyet yapmak için kiralık dükkan arayanlara lojistik açıdan destek sağlayabilir. Aynı zamanda batıda; Küçükçekmece Gölü, güneyde; Marmara denizi, doğuda; D-100 TEM bağlantı yolu, kuzeyde; E-80’e uzanan bir lokasyona sahiptir. Ana arterlere olan yakınlığı da lojistik açıdan bölgeyi avantajlı konuma taşır. Bölgede yer alana kiralık mağazalar ücret açısından her türlü büyüklükte (küçük, orta, büyük) işletmeye cevap verebilecek çeşitliliğe ve fiyat aralığına sahiptir.

Küçükçekmece’de kiralık dükkân ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Küçükçekmece diralık dükkân seçeneklerine göz atarken öncelikle işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek lokasyon için piyasa araştırması yapmalı, bölgenin nüfus yoğunluğu ve ekonomik durumunu göz önünde bulundurmalısınız. Kiralık mağaza ararken E-5’e ve dolayısıyla da metrobüse yakın konumda bir yer bakıyorsanız; Yeşilova, Kartaltepe, Gültepe, Fatih ve Cennet mahallelerine odaklanabilirsiniz. Metrobüse yakın konumda olmak kiralık dükkan fiyatlarında artışa neden olabilir ancak bu bölgede de avantajlı yerler bulabilirsiniz. Bölgenin tamamında büyüklük ve küçüklüklerine göre düşük, orta ve yüksek fiyatlara sahip kiralık dükkânlar yer almaktadır. Halkalı Merkez Mahallesi ve Sefaköy’de halihazırda devam eden iş merkezi (plaza, residence) gibi farklı seçenekler bulabilirsiniz. Aynı zamanda bu bölgede büyük ölçekli mağaza kurabilecek genişlikte komple bina kiralama gerçekleştirebilirsiniz. Bölgede kiralık mağazalar için karar verirken mahallenin demografik özelliklerini de kontrol etmeniz faydalı olacaktır.
Kiralık mağaza tutma kararınızı vermeden önce piyasa araştırmanızı çevre esnaflarla görüşerek de gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus açısından oldukça kozmopolit bir yapıya sahip olan bölgede farklı türde iş imkânları için fırsatlar mutlaka bulunur ancak bunun için kiralama yapacağınız bölgede birebir görüşmeler yaparak iş haciminizi karşılayabilecek potansiyelin bulunup bulunmadığını öğrenebilirsiniz. Geniş bir alana yayılmış olan ilçenin hemen hemen her noktası sosyal yaşam ve nüfus açısından yoğundur. Elbette yapacağınız işin türüne göre değişmekle birlikte E-5’e yakın bölgelerin daha hareketli olduğu ifade edilebilir. Küçükçekmece Kiralık dükkân arayışınızda eğer sanayi ağırlıklı bir işletme kuracaksanız; Halkalı Merkez Mahallesi, Atatürk Mahallesi ve Atakent Mahallesi’ndeki sanayi bölgelerine odaklanabilirsiniz.


Küçükçekmece’de üniversitelere yakın kiralık dükkân/mağaza nerede?
İlçe üniversite açısından oldukça zengindir. Küçükçekmece kiralık dükkân ararken üniversiteye yakın konumda bir yer arıyorsanız; Beşyol Mahallesi (İstanbul Aydın Üniversitesi), Halkalı Mahallesi (İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi), Kemal Paşa Mahallesi (İstanbul Arel Üniversitesi) bölgelerine odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda ilçe üniversite hastanelerine de ev sahipliği yapmaktadır; Beşyol Mahallesi (Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, İstanbul Aydın Üniversitesi Medikal Park Florya Hastanesi), Atakent Mahallesi (İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi), Halkalı Merkez Mahallesi (Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Atakent Hastanesi). Üniversite kampusları ve hastanelerine yakın konumdaki mağaza ve dükkânların kiraları da diğer bölgeler göre farklılık arz eder, yapacağınız işin niteliğine göre buradaki öğrenci potansiyelini ya da sağlık sektörüne ilişkin potansiyeli kullanacaksanız, kiralamanızı bu bölgeden gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım