Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Kiralık Dükkan / Mağaza

(1.889 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı1.254 - 2.090 TL
20,03 Yıl
20.000 TL
PENDİK GÜLLÜBAĞLAR DA 370+300 M2 SATILIK DÜKKAN
Turgut Danacı
Güllü Bağlar, Pendik
2gün önce
670 m²
25.000 TL
KADIKÖY'DE BOĞA HEYKELİNE ÇOK YAKIN KİRALIK DÜKKAN & MAĞAZA
Necati Böğürcü
Osmanağa, Kadıköy
2gün önce
350 m²
1.000 TL
BEYLİKDÜZÜ HERA CLUP DA KİRALIK TİCARİ RUHSATLI DÜKKAN
Sedat Berrakkarasu
Adnan Kahveci, Beylikdüzü
3gün önce
70 m²
2.400 TL
BEYLİKDÜZÜ ADNAN KAHVECİ'IN MERKEZİNDE KİRALIK DÜKKAN FIRSATI
Adnan Kahveci, Beylikdüzü
5gün önce
280 m²
2.000 TL
YEDPA TEPE EMLAK TAN KİRALIK 140 M2 CADDE ÜZERİ DÜKKAN
Mevlüt Tepe
Mimar Sinan, Ataşehir
4gün önce
140 m²
13.500 TL
Cengiz Emlak'tan Aytar Caddesinde 120 m2 Mağaza & Showroom !!
Nisbetiye, Beşiktaş
6gün önce
120 m²
26.000 TL
Bakırköy,İstanbul Caddesinde 300 m2 Kiralık Dükkan
Hüseyin Işık
Cevizlik, Bakırköy
4gün önce
300 m²
85.000 TL
KAZASKER KURUMSAL FİRMALARA KİRALIK DÜKKAN MİNİBÜS CADDESİ ÜSTÜ
Sezercan Şumnu
Erenköy, Kadıköy
5gün önce
310 m²
3.500 TL
Bahçelievler Hürriyet Mah. Cadde üzeri 100 mt2 Köşebaşı Dükkan
Mehmet Yılmaz
Şirinevler, Bahçelievler
6gün önce
110 m²
1.400 TL
Küçükçekmece İnönü'de Kiralık Dükkan / Mağaza
Cevdet Koçak
İnönü, Küçükçekmece
6gün önce
115 m²
3.900 TL
Ümraniye Hekimbaşı Mahallesi'nde Kiralık Dükkan
Hekimbaşı, Ümraniye
28.8.2019
360 m²
1.000 TL
BAĞCILAR - GÜNEŞLİ MAHALLESİNDE *150M2 KİRALIK DÜKKAN
Emre Demirkıran
Güneşli, Bağcılar
25.8.2019
150 m²
8.000 TL
ENERJİ F.BAHÇE CADDE ÜZERİ SIFIR 115M2 HER İŞE UYGUN
Fenerbahçe, Kadıköy
26.8.2019
115 m²
15.000 TL
PENDİK GÜLLÜBAĞLARDA OKULA YAKIN 310+150 M2 KİRALIK DÜKKAN
Turgut Danacı
Güllü Bağlar, Pendik
2gün önce
460 m²
3.750 TL
Bahçelievler Hürriyet Mah. Cadde üzeri 110 Mt2 Köşebaşı dükkan
Mehmet Yılmaz
Şirinevler, Bahçelievler
6gün önce
120 m²
1.300 TL
Bakırköy,İşlek Pasajda Kiralık Mağaza
Hüseyin Işık
Zeytinlik, Bakırköy
6gün önce
25 m²
1.600 TL
Sancaktepe Yunus Emre'de Kiralık Dükkan / Mağaza
Müslüm Kubatan
Yunus Emre, Sancaktepe
2.9.2019
110 m²
2.750 TL
AKARCA EMLAK'TAN ESENLER CADDE'Sİ ÜZERİ 25 M2 DÜZ GİRİŞ DÜKKAN
Ramazan Akarca
Terazidere, Bayrampaşa
26.8.2019
25 m²
3.000 TL
YEDPA TEPE EMLAK TAN FULL YAPILI 240 M2 ASANSÖRLÜ DÜKKAN
Mevlüt Tepe
Mimar Sinan, Ataşehir
23.8.2019
240 m²
Etiketli İlanlar

İstanbul Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında İstanbul kiralık daire fiyat artışı %399,40 olarak gerçekleşti.

2018 yılında İstanbul ili genelinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 1.610,00 TL iken, bu yıl için İstanbul ili genelinde kiralık daire ortalama fiyatı 1.611,00 TL oldu.

İstanbul ili genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %0,06 azalış gösterdi.

İstanbul kiralık dükkân/mağaza
İstanbul kiralık dükkan/mağaza seçenekleri hayalinizdeki işi en doğru konumda yapmanıza olanak sağlıyor. Siz de geniş seçeneklere sahip ilanlara göz atarak iş kolunuza en uygun alternatifleri değerlendirebilirsiniz.
İstanbul'un paha biçilemez konumu ve dünya genelinde sahip olduğu büyük önem göz önünde bulundurulduğunda bu şehirde iş sahibi olmanın avantajları sayılarla ifade edilemeyecek kadar çoktur. İş sahibi olmak için ise mülk sahibi olma şartı bulunmamaktadır. Dolayısıyla yapmak istediğiniz işe uygun olarak rahatlıkla tercih edebileceğiniz birbirinden güzel İstanbul kiralık dükkan/mağaza seçenekleri dilediğiniz işe doğru bir konumda yatırım yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Neden İstanbul'da dükkan/mağaza kiralamalısınız?
İstanbul Türkiye'nin kalbi olarak nitelendirilebilecek, en yüksek nüfusa sahip şehridir. Dolayısıyla İstanbul'da kiralık mağaza veya dükkan arayışına girmek için en önemli neden şehrin dinamiğidir. Günlük hayatın aşırı yoğun ve aktif olduğu bu şehirde yaşayanların yanı sıra sürekli olarak yerli ve yabancı turist giriş çıkışı da yaşanmaktadır. Dolayısıyla hemen hemen her bir köşesinde aktif günlük yaşantının sürdüğü İstanbul, ticaret için ülke genelinde en elverişli konuma sahiptir. Genel olarak hareketli bir şehir olmasına rağmen bazı iş kolları için özelleşmiş alanlar da mevcuttur. Yatırım yapılacak iş koluna bağlı olarak İstanbul ilçe ve semtlerinden birinde bulunan kiralık dükkanlar veya kiralık mağazalar özellikle tercih edilebilir. Benzer şekilde şehir içinde kiralanabilecek dükkan ve mağaza seçeneklerinin yanı sıra iş sahipleri alışveriş merkezlerinde bulunan dükkan ve mağazaları da değerlendirebilir. Özellikle son yıllarda artan alışveriş merkezi sayısına bakıldığında İstanbul'da bu mekanlara yönelik yoğun bir talep bulunmaktadır. İş sahibi olarak siz de bu talepten maksimum oranda faydalanmak için belli başlı İstanbul kiralık dükkan/mağaza seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca yine yapacağınız işe bağlı olarak turistlerin özellikle yoğun olarak bulunduğu Sultanahmet, Eminönü, Boğaz şeridi gibi bölgelerde de bu alanda hizmet verecek dükkan ve mağazalara yatırım yapmayı tercih edebilirsiniz. Benzer şekilde yabancı turistler sayesinde İstanbul'da açacağınız bir işletmenin uluslararası alanda duyulmasını da sağlayabilirsiniz. Diğer şehirlerde bu gibi avantajların sağlanması İstanbul'un sunduğu olanaklara nazaran çok daha zor gerçekleşen bir durumdur. Dolayısıyla özellikle yurt dışına açılmayı düşünen iş sahiplerinin İstanbul kiralık dükkan/mağaza seçeneklerini mutlaka değerlendirilmesi önerilir.

İstanbul'da dükkan/mağaza kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
İstanbul sahip olduğu büyük nüfusun yanı sıra çok sayıda da işletmeye ev sahipliği yapmaktadır. Kaçınılmaz bir rekabet ortamı söz konusudur. Bu nedenle İstanbul'da kiralık dükkan/mağaza seçeneklerini değerlendirirken yapacağınız işe bağlı olarak bölgenin rekabet analizini gerçekleştirip, buna uygun bir kiralık dükkan seçimi yapmanız gerekir. Benzer şekilde rekabetin yanı sıra bölgede yaşayan nüfusun gelir düzeyleri, yaşam standartları ve talepleri de oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir. Öncelikle yatırım yapmayı düşündüğünüz bölgede yaşayan kitlenin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Aksi takdirde başka bir semtte aynı işi yaptığınızda sağlayacağınız kazançtan çok daha azına razı olmanız gerekebilir. Bu nedenle kiralık dükkanlar arasında kıyaslama yaparken bölgenin arz/talep dengesinin mutlaka göz önünde bulundurulması önerilmektedir.

İstanbul kiralık dükkan/mağaza seçenekleri bulunduğu konuma göre bir çok avantaja sahip olabilir. Ancak önemli olan doğru işin doğru mevkide yapılmasıdır. Bu nedenle özellikle iş sahiplerinin kiralık dükkan/mağaza seçiminde dikkatli olması gerekmektedir. Kiralık dükkan veya kiralık mağaza arayışı sırasında doğru konum seçildikten sonra etkili satış ve pazarlama stratejileri ile birlikte İstanbul'da başarılı bir işletme sahibi olabilirsiniz. Kiralık dükkan/mağaza fiyatları merkezi noktalarda diğer yerlere nazaran daha yüksek olmasına rağmen, küçük bir iş yerine ihtiyacı olan iş sahipleri iyi bir araştırma sonucunda bu bölgelerde dahi uygun fiyatlı kiralık dükkan seçeneklerine ulaşabilirler. Dolayısıyla İstanbul kiralık dükkan/mağaza seçeneklerinin en düşükten en yükseğe kadar her türlü bütçeye hitap eder nitelikte olduğu da rahatlıkla söylenebilir.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım