Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Mersin Yenişehir Kiralık Daire

(284 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı743 - 1.239 TL/m²
17,49 Yıl
2.300 TL
YAŞA GYO|GYD ÖZDİKER CORONA LÜKS EŞYALI KİRALIK 2+1 DAİRE
Yaşa Gyo|Gyd
Çiftlikköy, Yenişehir
2+1
6Gün Önce
110 m²
25.000 TL
BALDAN CEMEVİ CİVARI HAVUZLU KİRALIK DAIRE
Güvenevler, Yenişehir
2+1
6.2.2020
165 m²
900 TL
MERSİN YENİŞEHİR GAZİ MH KİRALIK 3+1 DAİRE
İbrahim Solmaz
Gazi, Yenişehir
3+1
11.2.2020
130 m²
15.000 TL
AFETTE KİRALIK GENİŞ 2+1 DAİRE
Afetevler, Yenişehir
2+1
6.2.2020
135 m²
1.200 TL
ERGÜNDEN BAHÇELİEVLERDE TOROS ÜNİV CİV EŞYALI KİRALIK 2+1 DAİRE
Bahçelievler, Yenişehir
2+1
6Gün Önce
100 m²
1.600 TL
NAR'DAN ÜNV.CAD.FULL EŞYALI LÜKS 1+1 KİRALIK DAİRE
Nar Gayrimenkul
Çiftlikköy, Yenişehir
1+1
Bugün
55 m²
38.000 TL
REMAX LOCA'DAN FUATMOREL'DE DENİZ MANZARALI GERÇEK 4+1 DAİRE
Remax Loca Gayrimenkul Danışmanlık
Fuatmorel, Yenişehir
4+1
4Gün Önce
265 m²
36.000 TL
REMAX LOCA'DAN ÇİFTLİKKÖY'DE MARKA PROJEDE KİRALIK 4+1
Remax Loca Gayrimenkul Danışmanlık
Çiftlikköy, Yenişehir
4+1
5Gün Önce
200 m²

Yenişehir Kiralık Daire Fiyatları

Mersin şehrinde kiralık daire fiyatları Pirireis bölgesinde 661 TL'den başlayarak, Çiftlikköy taraflarında 1.510 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Yenişehir geneli ortalama fiyatı 1.021 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 998 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %4,55, son 10 yılda ise %143.23 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 18 yıl olarak görülmüştür.

Yenişehir Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Yenişehir şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 4 ilçeye göre bakarsak:

Yenişehir Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Yenişehir şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 3 örnek projenin fiyat ortalaması:

Mersin Yenişehir kiralık daire

Mersin Yenişehir kiralık daire seçeneklerine göz gezdirerek, kendinize uygun daireyi kolayca bulabilirsiniz. Kiralık evler farklı avantajlarla sizi bekliyor.

Mersin il sınırları içerisinde yer alan Yenişehir, güneyde Akdeniz, kuzeyde otoban ve doğuda müftü deresinin bulunduğu, batı kısmında ise Mezitli Belediyesi sınırlarını içerisine almaktadır. Yüzölçümü bakımından 4 merkez ilçe içerisindeki en küçük ilçedir. Ek olarak Mersin Üniversitesi'nin merkez binalarının yer aldığı Yenişehir'de Akdeniz'in en büyük alışveriş merkezleri arasında yer alan Mersin Forum AVM da yer almaktadır. Mersin Ye-nişehir kiralık daire konusunda her geçen gün yeni yapıları ve merkeze yakınlığı ile ünlenmiş bölge, her bütçeye hitap eden kiralık dairelere sahiptir. Yazlarının sıcak ve kurak, kışlarının da ılık ve zaman zaman yağışlı geçen Yenişehir, kiralık daire bakımından tercih edebileceğiniz bölgeler arasında yer almaktadır.

Neden Mersin Yenişehir’den daire kiralamalısınız?
Mersin’in merkezinde yer alan Yenişehir’de, Mersin Üniversitesi’nin Yenişehir kampüsü bulunduğu için, hareketli bir bölge olma özelliğine sahiptir. Bu sebeple hem öğrenciler hem de ailelerin yaşayabilmesine imkan sağlayan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ev seçeneklerin-den kendinize uygun olanını seçebilirsiniz. Merkeze yakınlığı dolayısıyla bölgede bir çok imkan bulunmaktadır. Hastane, okul ve birçok alışveriş merkezinin bulunduğu ve ulaşım olanaklarının geniş olduğu Yenişehir’de yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Mersin Otogarı’na ulaşımı açısından elverişli bir lokasyonda yer alan Yenişehir, iş ve hayat tarzınız açısından tercih edebileceğiniz ulaşım imkanlarına sahiptir.

Mersin Yenişehir’de kiralık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Mevsimsel olarak yazları ülkenin diğer şehirlerine oranla çok daha sıcak geçtiği için, den-ize kıyısı olan yerlerde önü açık bir lokasyonda yer alan evlere bakabilir, Mersin Ye-nişehir kiralık daire seçeneklerini şehrin sahil kısmından başlayarak araştırabilirsiniz. Eski ve yeni binaların karışımından oluşan Yenişehir’de daire kiralarken dikkat etmeniz gerekenlerden biri de eğer aracınız yoksa, otobüs ulaşımını kolay sağlayacağınız lokasyon-ları tercih etmeniz sizin için daha doğru olabilir. Mersin Yenişehir kiralık daire seçeneklerine bakarken, eğer aracınız varsa otoparklı olan bir apartmanı tercih etmeniz sizi aracınızın park sorununu ortadan kaldıracaktır. Aradığınız daireye karar vermeden kiralamak istediğiniz mahallede fiyat araştırması yapmanız, kiralamak istediğiniz ev için pazarlık yapmanızı kolaylaştıracaktır. Mersin Yenişehir’de kiralık daire bakarken, apartmanın iskanı olup olmadığına ve doğalgaz, elektrik ve su sayaçlarının çalışıp çalışmadığına bakmanız, ileride çıkabilecek sorunlara karşı hazırlıklı olmanızı sağlayacak-tır. Evinize taşındıktan sonra herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda kira sözleşmeniz başınıza gelebilecek herhangi bir sorun durumunda doğru ve eksiksiz hizmet almanızı sağlayacaktır.

Mersin Yenişehir’de okula yakın kiralık daireler nerede?
Çocuklu ailelerin Mersin Yenişehir kiralık daire seçeneklerine bakarken dikkat etmesi gereken noktalardan biri de yaşayacakları dairenin okula olan mesafesini en aza indirmek. İlkokul, ortaokul ve lise çağında çocukları olanlar için Cumhuriyet Mahallesi, Menteş Ma-hallesi, Güvenevler Mahallesi, Deniz Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi’ne göz atabilirler. Mersin Üniversitesi’nin Yenişehir Yerleşkesi’nin yer aldığı Akkent Mahallesi de üniversite öğrencileri, üniversite çağında çocukları olan aileler ve okumaya gelen gençler için de oku-la yakınlığı bakımından uygun noktalar arasında yer alıyor. Hem üniversite hem de ortaokul ve lise çağında çocuklu aileler için her türlü imkanın olduğu Yenişehir, kiralık daireler sizleri bekliyor.

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım