Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Mudanya Kiralık Daire

(115 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı724 - 1.206 TL
20,79 Yıl
1.100 TL
Mudanya Güzelyalı Eğitim'de Kiralık Daire
Güzelyalı Burgaz, Mudanya
3+1
5gün önce
170 m²
1.200 TL
Bursa Mudanya Yeni'de Kiralık 3+1 Daire
Ömer Enver Önal
Yeni, Mudanya
3+1
Bugün
160 m²
550 TL
Mudanya Kumyaka'da Kiralık Daire
Davut Sayım
Kumyaka, Mudanya
2+1
4gün önce
75 m²
1.600 TL
Bursa Mudanya Halitpaşa'da Kiralık 3+1  Daire
Ömer Enver Önal
Halitpaşa, Mudanya
3+1
5gün önce
150 m²
1.600 TL
Gencebay Emlak Mudanya Güzelyalı Eğitim'de Kiralık Daire
Recep Ayçiçek
Güzelyalı Eğitim, Mudanya
3+1
6gün önce
135 m²
1.000 TL
Bursa Mudanya Halitpaşa'da 2+1  Kiralık Daire
Ömer Enver Önal
Halitpaşa, Mudanya
2+1
7gün önce
100 m²
2.000 TL
Havuzlu Site İçinde Sıfır Lüx Daire
Ramazan Erdoğmuş
Güzelyalı Siteler, Mudanya
4+1
11.9.2019
160 m²
Etiketli İlanlar

Mudanya Kiralık Daire Fiyatları

Bursa şehrinde kiralık daire fiyatları Ömerbey bölgesinde 823 TL'den başlayarak, Halitpaşa taraflarında 983 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Mudanya geneli ortalama fiyatı 994 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 971 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %14,67, son 10 yılda ise %123.38 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 21 yıl olarak görülmüştür.

Mudanya Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Mudanya şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 4 ilçeye göre bakarsak:

Mudanya Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Mudanya şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:


Mudanya kiralık daire
Mudanya kiralık daire seçeneklerine göz atarak bütçenize ve zevkinize göre uygun kiralık evlere kolayca ulaşabilirsiniz.
Mudanya, Bursa’nın merkez ilçesi olmasıyla beraber batısında Karacabey, güneyinde Osmangazi ve Nilüfer, doğusunda Gemlik ile komşudur. Bölgede artan yeni yapılaşma nedeniyle Mudanya kiralık daire seçenekleri de artış göstermiştir. Bölgede; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4+2, 5+1, 5+2 ve 6+1 gibi oda sayılarına sahip kiralık evler yer almaktadır. İlçedeki kiralık daireler fiyat bakımından; bina yaşı, oda sayıları ve cephelerine göre değişiklik göstermektedir.
Neden Mudanya’dan daire kiralamalısınız?
Son yıllarda Bursalıların şehrin merkezinden uzaklaşma isteği nedeni ve yeni yapılaşmanın şehrin dışına taşması sonucu Mudanya’nın nüfusu da artmıştır. İDO ve BUDO deniz otobüsleri ile İstanbul - Bursa seferleri yapılmaktadır. Bursa ve İstanbul’da çalışıp Mudanya’da ikamet eden kişilerin sayısı da bu yüzden her geçen gün artmaktadır. Belediye otobüsleriyle de Bursa’nın birçok semtine kolayca ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. İlçede genel olarak zeytincilikle uğraşıldığı için zeytin fabrikalarının sayısı da oldukça fazladır. Tarım alanında az da olsa sebze ve meyvecilik, bağcılık, ayçiçeği, soğan ve tahıl gibi ürünlere rastlanır. Deniz ve karayolu avantajıyla ithalat ve ihracat gerçekleşir. Bunun yanı sıra enerji ve otomotiv üzerine fabrikalar da Mudanya’da bulunmaktadır. Tüm bu olanaklar ilçenin gelişmesinde ve kalkınmasında önem taşır.
Mudanya’da daire kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Dairenizi kiralamadan önce tapu dairesinden evi kiralayacağınız kişinin gerçek sahibi olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Evi kiralayacağınız kişi vekil ise yasal vekil olup olmadığını teyit ediniz. Tapu dairesindeki kayıtlara bakarak, kiralayacağınız gayrimenkulun kapı numarasının sözleşmedeki kapı numarası ve adresi ile uyuştuğunun onayını alınız. Ev sahibine depozito veriyorsanız ne için verdiğinizi ve hangi şartlarda geri alanacağınızı sözleşmenize yazınız. Kiralayacağınız evin elektrik, su, doğalgaz ve aidat gibi borçlarının olmaması gerektiğine dikkat ediniz. Son olarak kiraladığınız evi teslim alırken, hangi durumda teslim edildiğini ve evde bulunan demirbaşların durumunu detaylandırarak yazınız. Vermiş olacağınız depozitoyu geri alma ihtimaliniz bu detaylandırmayla belirlenmektedir. Bunlara ek olarak, kiralarınızı elden değil banka aracılığıyla ev sahibine ödeyip, dekontlarınızı saklamayı unutmayınız.
Mudanya’da hangi daireler daha hızlı kiraya verilir?
Mudanya kiralık daire seçeneklerinde için en çok tercih edilen bölgelerden biri Halitpaşa Caddesi’dir. Müstakil kiralık ev isteyenlerin tercihlerinde de üst sıradadır. Güzelyalı ve Tirilye, Mudanya’nın mahalleleri haline gelmiştir. Bu bölgelerdeki evler de kolayca kiraya verilmektedirler. Mudanya’nın bir bölümü Tirilye ve Altıntaş, diğer bir bölümü de Bademli ve Göynüklü’ye doğru genişlemektedir. Mudanya’nın büyümesiyle birlikte Bursa - Nilüfer arası mesafe kısalmıştır. Bu gelişme Mudanya kiralık daire sahiplerinin evlerini kolayca kiralayabilmeleri açısından yararlı olmuştur.
Mudanya’da okula yakın kiralık daireler nerede?
Çocuklu ailelerin kiralayacakları dairenin okullara yakın mesafede bulunması göz önünde bulunduracakları husustur. Bu nedenle Mudanya kiralık daire ararken bu hususu göz önünde bulunduranlar için okul önerileri; Hasanbey mahallesi sınırları içinde; Ahmet Rüştü Anadolu Lisesi, Sami Evkuran Anadolu Lisesi bulunmaktadır. Güzelyalı sınırları içinde; Cafer Yener İlköğretim Okulu, Dörtçelik Çelik Çok Programlı Anadolu Meslek Lisesi, M.Zeki Yazıcı ilköğretim okulu yer almaktadır. Mudanya’nın merkezinde de Bademli Neda Orhan İlköğretim Okulu, Dedeköy İlköğretim Okulu, Dereköy ilköğretim okulu, Esence Süleyman Avcı İlköğretim Okulu, Hasköy İlköğretim Okulu, Hatice-İsmail Hakkı Kayan İlköğretim Okulu, İpekyayla ilköğretim Okulu, Işıklı köyü ilköğretim okulu, Mirzaona İlköğretim Okulu, Mürselköy İlköğretim Okulu, Mütareke İlköğretim Okulu, Özel Bursa Ted Koleji, Özel Emine Örnek Koleji, Özel Mavi Dünya Koloji, Ülküköy İlköğretim Okulu, Yaylacık İlköğretim Okulu, Yörükali Köyü İlköğretim Okulu, Zeytinbağı İlköğretim okullarıdır.

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım