Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Muğla Güllük Satılık Daire

(79 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
310.000 TL
Mavirealty / Sunset Apt. Apartman Dairesi
Deniz Maraş
Güllük, Milas
2+1
5Gün Önce
75 m²
400.000 TL
GREEN HILL GÜLLÜK EVLERİ
Kırdağ İnsaat Ltd Şti
Güllük, Milas
2+1
7Gün Önce
150 m²
980.000 TL
GÜLLÜKTE AVRUPA YAŞAM EVLERİ
Kırdağ İnsaat Ltd Şti
Güllük, Milas
3+1
7Gün Önce
150 m²
450.000 TL
Güllük Marinada Satılık 4+1 Dubleks
Ergül Sarıyar
Güllük, Milas
4+1
5.10.2019
160 m²
600.000 TL
güllükte satılık asansörlü dubleks daire
Dursun Kocagöz
Güllük, Milas
3+1
7Gün Önce
150 m²
650.000 TL
YABANCIDAN SATILIK DENİZ MANZARALI DAİRE.
Dursun Kocagöz
Güllük, Milas
2+1
7Gün Önce
95 m²
300.000 TL
GÜLLÜKTE SATILIK 3+1 100 m2 BAHÇE KAT DAİRE
Dursun Kocagöz
Güllük, Milas
3+1
7Gün Önce
115 m²
399.000 TL
horizon sky da satılık marina manzaralı süper daire
Dursun Kocagöz
Kıyıkışlacık, Milas
2+1
7Gün Önce
90 m²
370.000 TL
Milas güllük horizon sky sitesinde satılık
Dursun Kocagöz
Kıyıkışlacık, Milas
2+1
7Gün Önce
93 m²
425.000 TL
horizon sky sitesinde satılık dubleks daire
Dursun Kocagöz
Kıyıkışlacık, Milas
2+1
7Gün Önce
90 m²
275.000 TL
bodruma yakın muhitte 1+1 stüdyo daire
Dursun Kocagöz
Meşelik, Milas
1+1
7Gün Önce
50 m²

Muğla Güllük satılık daire

Muğla Güllük satılık daire seçenekleri arasında düşlediğiniz da-ireyi bulmanız çok kolay… Kriterlerinizi belirleyip satılık daire-lere göz atmanız yeterli…

Osmanlı Devleti döneminde, ticaretle uğraşan Rum yurttaşlar ta-rafından ithalat ve ihracat amaçlı bir liman olarak kullanılan Gül-lük, yıllar önce burada odun kömürü üretildiği ve bunun ticareti yapıldığı için, uzun zaman Küllük adı ile anılmış. Ancak, 1950'li yıllarda Küllük limanından, Muğla'ya geçerken hayran kaldığı bölgenin isminin Küllük olduğunu öğrenince, şaşıran Mareşal Fevzi Çakmak'ın burası hakkında ''Ne küllüğü, güllük gülistanlık bir yer burası.'' diyerek nitelendirmesinin ardından 'Güllük' is-miyle anılmaya başlanmış. Ve nihayetinde de semtin adı resmi kayıtlara geçirilirken Güllük olarak değiştirilmiş.
Güllük, Muğla ili sınırları içinde yer alan, Milas'a bağlı ve hala "güllük gülistanlık” sayılan ismiyle müstesna, şirin bir belde. Ay-nı zamanda sakin bir liman ve bir balıkçı semti olan Güllük, de-nizi ve doğayı seven herkesin yaşamak için ideal bulduğu gözde tatil mekanlarından biri olarak da tanınıyor. Semt meydanında küçük sayılabilecek çarşısı, taştan örülmüş tarihi binalardaki ba-lıkçı restoranları ile bilinen Güllük, bahçeli ve mahalle tarzı ev ya da apartmanların çoğunlukta olduğu bir yapıya sahip olsa da; turizm yönünden artan popülaritesi nedeniyle, özellikle kıyı ke-simlerinde yeni yapılmış ve modern mimariye sahip Muğla Gül-lük satılık daire ilanları ile karşılaşmanız mümkün oluyor.
Lokasyon olarak hem Muğla'ya hem de Bodrum'a yakın olmasıy-la bilinen Güllük, yeşilin ve mavinin iç içe olduğu, balıkçılığın hala yaygın şekilde devam ettirildiği, deniz ekosistemi ve doğal yapısı henüz bozulmamış nadir limanlardan biri olmasıyla da dikkat çekiyor. Burada tatilciler için, lüks otel, resort ve pansiyon adına çok fazla seçenek bulunmazken, satılık ve kiralık pek çok yeni daire ve konuta da rastlayabiliyorsunuz. Muğla civarında sa-kin konaklama bölgelerinden biri olan Güllük, liman ve plajının güzelliği sayesinde yılın dört mevsimi ziyaretçi çekebiliyor.

Güllük'te yaşam koşulları nelerdir?
Akdeniz iklimine sahip olan Güllük Semti'nde yaz ayları son de-rece sıcak ve nemli, kış ayları ise ılıman ve yağışlı geçmekte. Ay-rıca, temmuz ve ağustos aylarının, buradaki hava sıcaklığının yı-lın en yüksek seviyesine ulaştığı zamanlar olduğu belirtiliyor. Güllük'e gelen ziyaretçiler vakitlerini genellikle deniz keyfi süre-rek geçiriyor. Ayrıca, sahilden hemen sonra dik bir şekilde yükse-len tepelere inşa edilmiş olan evlerin neredeyse hepsi deniz görü-yor. Her birinin denize nazır olması Muğla Güllük satılık daire fiyatlarının yüksek olmasında önemli bir rol oynuyor.
Bodrum'un sakin komşusu olarak tanımlayabileceğiniz Güllük'te-ki sosyal yaşamın temposu yavaşladığında limandan 20 dakikada Bodrum'a geçip ve buranın gürültü ve kalabalığına karışmanız mümkün. Bodrum'dan sıkılıp uzaklaşmak istediğiniz de ise Gül-lük'e geri dönerek, bu sakin balıkçı beldesinde ruhunuzu dinlendi-rebilir ya da buraya yakın mesafede yer alan, Ören Sahili, Bafa Gölü Milli Parkı, Beçin Kalesi, Euromos Kalıntıları gibi kültürel merkezleri keşfedebilirsiniz.

Muğla Güllük satılık daire seçeneklerini değerlendirirken ne-lere dikkat etmelisiniz?
Öncelikle, yatırım amaçlı bir ev ya da daire satın almayı planlı-yor ve de kullanmadığınız zamanlarda dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız Güllük’ün gerçekten sakin bir sahil beldesi oldu-ğunu unutmamalı ve buranın Marmaris ya da Bodrum kadar yo-ğun turist trafiğine sahip olmadığını göz önünde bulundurmalısı-nız. Böyle sakin bir beldede, lokasyonu merkeze uzak bir daire, gerçekten, yeni, sağlam ve güzel olsa da, uzun zaman boş kalabi-leceğinden maddi olarak sizi olumsuz etkileyebilir.
Ancak, yazdan yaza kullanmak için değil, içinde oturacağınız ve belki uzun yıllar yaşayacağınız satılık daireler ile ilgileniyorsanız, Muğla Güllük satılık daire ilanlarını inceleme-ye başlamadan önce satın almak istediğiniz konut için ideal konumu belirlemenizde ve sonra da ipotekli, miraslı ya da hacizli bir konut satın almaktan sakınmak adına güvenilir bir emlak uzmanı ile çalışmanız sizin açınızdan faydalı olabilir.

Siz de doğal güzellikleri ve ılıman havası ile sizi dinlendirecek bir yerde ev ya da daire satın almak istiyorsanız, Muğla Güllük satılık ev seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım