Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Muğla Turgutreis Satılık Daire

(301 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
725.000 TL
Marina Üzeri Yeni Yapım Manzaralı Daireler
Şema Arikoğlu
Turgutreis, Bodrum
2+1
2Gün Önce
85 m²
465.000 TL
* 3+1 & 100 m2 * 2. Kat Daire * Femaş Evleri *Yakaarası'nda
Akçaalan, Bodrum
3+1
4Gün Önce
105 m²
1.300.000 TL
DENİZE SIFIR SATILIK 2+1 DELUX DAİRE
Çetin Öztürk
Akyarlar, Bodrum
2+1
5Gün Önce
99 m²
850.000 TL
FULL KOS MANZARALI SATILIK DAİRE
Rukiye Badur
Turgutreis, Bodrum
2+1
27.9.2019
125 m²
950.000 TL
Elit Site İçerisinde 3+1 Bahçe Katı Daire
Şema Arikoğlu
Turgutreis, Bodrum
3+1
2Gün Önce
110 m²
495.000 TL
Turgutreis Marina Sunset Sitesi Deniz Manzara Daire
Turgutreis, Bodrum
2+1
5Gün Önce
85 m²
650.000 TL
BODRUM TURGUTREİS'TE 3+1 BAHÇELİ DAİRE
Seldun İnanöz
Turgutreis, Bodrum
3+1
5Gün Önce
110 m²
850.000 TL
3+1 SIFIR LUKS DAİRE
Turgutreis, Bodrum
3+1
Dün
110 m²
550.000 TL
Merkezde Otogara Yakın Konumda Üst Kat Daire
Şema Arikoğlu
Turgutreis, Bodrum
10 ve üzeri
7.10.2019
85 m²
550.000 TL
Merkezde Site İçerisinde Geniş 3+1 Dublex
Şema Arikoğlu
Turgutreis, Bodrum
3+1
2.10.2019
135 m²

Muğla Turgutreis satılık daire

Muğla Turgutreis satılık daire seçeneklerine göz atarak hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Sakin sessiz bir turistik semtteki satılık evler, her bütçeye cazip fırsatlar sunuyor.

Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı olan Turgutreis, ilçe merkezinin batısında ve Gündoğan'ın güneyinde yer alan bir semttir. Kalıcı ikamet edenlerin tercih ettiği Muğla Turgutreis satılık ev yatırımı, semtte bulunan marinanın etkisiyle ilk tercihlerden biri hale gelmiştir.
Amiral Turgutreis’ten adını alan Turgutreis, semt pazarı, büyük süper marketler, marina ve plajlarıyla tatilcilerin de uğrak noktasıdır. Merkeze yakın olan daireler ulaşım açısından daha pratik olduğu için öncelikli olarak tercih edilebilir. Minibüs duraklarının çevresinde marketler ve mağazaların bulunduğu merkezde birçok bankanın şubesi de bulunduğu için, marina ve plajların olduğu bölge de oldukça yoğundur. Muğla Turgutreis satılık daire almak için iyi bir tercihtir. Çünkü ilçede daire fiyatları oldukça uygundur. Özellikle marinanın uluslararası özelliği, denizcilikle uğraşan kişiler için bu semtte yerleşik hayatı tercih etme nedeni olmuştur.

Muğla Turgutreis’te satılık daire alırken nelere dikkat etmelisiniz?
Turgutreis, yazlıkçıların popüler seçimlerinden biridir. Çünkü semtte sadece sadece yaz aylarında değil kış aylarında da yaşamak kolaydır. Çok sayıda market ve pazarın bulunduğu Turgutreis'te 2+1 daireler yoğunluktadır. Bu da yazlıkçıların iki katlı bu tip daireleri tercih etmelerine neden olmuştur. Daire alırken kışın da oturum düşünenler, sıcak su ve ısınma ihtiyacının kış sezonunda ne şekilde karşılanacağını öğrenerek daire satın almalıdır. Pazara ve marketlere yakın daireler, minibüs durağının yakınındaki yazlıklar ulaşım açısından pratik olacaktır. Denize ve plajlara yakın olmak isteyenler Karaincir Plajı’nın yakınlarındaki daireleri tercih edebilir. Muğla Turgutreis satılık daire yatırımcıları yatırımlarını özellikle yaz aylarında kiraya vererek değerlendirmek istiyorlarsa Akyarlar ve Gün Batımı Plajı arasındaki bölgeleri tercih edebilirler.

Muğla Turgutreis’te okula yakın satılık daireler nerede?
Oldukça geniş bir yüzölçümü olan Turgutreis'te, anaokulu, kreş, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimi veren kurumlar mevcut. Yoğunlukla Akçaalan Mahallesi'nde eğitim kurumları bulunmakla birlikte, bu bölgelerde daireler daha ekonomik olabilir. Muğla Turgutreis satılık daire yatırımı için eğitim kurumlarına yakın konutlar, genelde eğitim sektöründe çalışanlar tarafından tercih edilmektedir.

Muğla Turgutreis’te hangi daireler daha kolay kiraya verilir?
Gümüşlük ve Turgutreis merkezde bulunan dairelerin daha hızlı kiraya verilmesi söz konusudur. Ancak kiraya vereceğiniz dairelerin sezonluk tatilciler tarafından daha fazla tercih edileceğini bilerek yatırımınızı planlayabilirsiniz. Yazlıkçıların büyük kısmı sahil şeritlerinde denize girmektedir. Bu nedenle denize yakın konumdaki dairelerinize sezonluk kiracı bulmanız daha kolay olacaktır.
Yaz kış daire kiralamak isteyenler ise marina ve eğitim kurumlarına yakın olan daireleri tercih ederler. Bölgeye yerleşmek isteyen emekliler ve düzenli gelir sahipleri de Muğla Turgutreis satılık daire yatırımınızı kiralamayı tercih edebilir.

Turgutreis semtinin sosyal yapısı
Eskiden küçük bir balıkçı köyü olan Turgutreis, Kos adasıyla karşılıklı bir coğrafyada yer almaktadır. Bu bölge günümüzde şehirleşmiş ve bir kasabadan ziyade büyükşehir niteliğine ulaşmıştır. Buna rağmen tatil için tercih edilen bir semt olma özelliğiyle popülaritesini devam ettirmiştir. Semt sakinlerinin ilçe olması için çaba gösterdikleri Turgutreis, genelde rüzgâr sörfü ve sanat organizasyonlarıyla hareketli bir sosyal yapıya sahiptir. Dünyanın en iyi kumsalları arasında yer alan Akyarlar koyu, Meteor Plajı, Kadıkalesi gibi bölgeleriyle tarihi ve turistik açıdan da oldukça gelişmiş bir bölgedir. Yeldeğirmenleri ve tarihi hamamlar oldukça popüler turistik merkezler arasındadır. Muğla Turgutreis satılık daire yatırımı açısından hem yerleşmek için hem de kiraya vermek için birçok alternatifi değerlendirebileceğiniz semtler arasında yer almaktadır.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım