Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Muratpaşa Kiralık Dükkan / Mağaza

(120 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı866 - 1.443 TL
16,75 Yıl
5.000 TL
ÇAĞLAYAN BARINAKLAR'DA KİRALIK DÜKKAN & OFİS
Çağlayan, Muratpaşa
Bugün
175 m²
8.000 TL
BÜLENT ECEVİT BULVARI 'NDA KİRALIK DÜKKAN 480 m2
Ebru Karaca Şen
Fener, Muratpaşa
6gün önce
500 m²
11.000 TL
GÜZELOBA MERKEZDE  PLAJLARA YAKIN MAĞAZA
Güzeloba, Muratpaşa
2gün önce
850 m²
12.000 TL
TERMOSSOS CADDESİNDE 3 KATLI 650 M² KİRALIK İŞYERİ
Emlak Marketi Antalya
Doğuyaka, Muratpaşa
2gün önce
650 m²
15.000 TL
Kiralik dukkan
Hatice Çetin
Kızıltoprak, Muratpaşa
Dün
900 m²
1.900 TL
SAMPİ KAVŞAĞINDA CADDEYE YAKIN KİRALIK DÜKKAN
Emlak Marketi Antalya
Yeşilbahçe, Muratpaşa
2gün önce
70 m²
6.000 TL
GEBİZLİ YAŞAM HASTANESİ KARŞISI 150 M2 KİRALIK
Emlak Marketi Antalya
Yenigün, Muratpaşa
2gün önce
150 m²
3.500 TL
12.CADDE ÜZERİ'nde 190 m² KİRALIK DÜKKAN
Mehmetcan Özcan
Meydankavağı, Muratpaşa
3gün önce
150 m²
750 TL
YENER ULUSOY BULVARINDA 75 M2 KİRALIK 3 KATLI DÜKKAN
Emlak Marketi Antalya
Kızılsaray, Muratpaşa
2gün önce
75 m²
2.750 TL
MEYDANKAVAĞINDA YOL ÜSTÜ KİRALIK DÜKKAN
Emlak Marketi Antalya
Meydankavağı, Muratpaşa
2gün önce
210 m²
2.000 TL
400 M² DÜKKAN MERKEZİ KONUMDA
Emlak Marketi Antalya
Etiler, Muratpaşa
2gün önce
400 m²
1.600 TL
CUMHURİYET MAH. 140 M2 KÖŞE BAŞI DÜKKAN 1600 TL
Selçuk Balcioğullari
Cumhuriyet, Muratpaşa
8.9.2019
140 m²

Antalya / Muratpaşa Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Muratpaşa kiralık daire fiyat artışı %382,05 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde Antalya kiralık fiyat artışı %431,77 oldu.

2018 yılında Muratpaşa ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 938,00 TL iken, bu yıl için Muratpaşa kiralık ev ortalama fiyatı 1.030,00 TL oldu.

Muratpaşa ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %9,81 artış gösterdi.

Muratpaşa kiralık dükkan/mağaza
Muratpaşa kiralık dükkan/mağaza seçeneklerini göz önünde bulundurarak yapmayı istediğiniz işe uygun kiralık dükkan ya da mağazalara kolayca kavuşabilirsiniz.

Muratpaşa, Antalya'nın en büyük merkezi ilçesi durumundadır. Akdeniz Bölgesi’nin de Adana ilinin Seyhan ilçesinden sonra gelen en büyük ikinci ilçesi olma özelliğine sahiptir. Muratpaşa’nın batısında Konyaaltı ilçesi ve doğusunda Aksu ilçesi vardır. İlçenin kuzeyinde Kepez ilçesi bulunurken güneyinde 20 km uzunluğunda sahil şeridi yer alır. 64 mahalleye sahip Muratpaşa, 1993 yılında Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olan bir belde belediyesiydi. 2008 yılına gelindiğinde ilçe statüsü almaya hak kazanmıştır.
Antalya'nın ilk kent yerleşim yeri, bugün Kaleiçi diye adlandırılan semti, Muratpaşa ilçe sınırlarına dahildir. Muratpaşa’da pek çok tarihi önemi olan eserler vardır. Bazılarında restorasyon çalışması yapılmış Kaleiçi evleri ve Balbey Mahallesi Evleri Muratpaşa’nın tarihle olan bağını oluşturan unsurlardandır. M.S. 130 senesinde, Roma imparatorlarından Hadrianus'un Antalya ziyaretine atfen inşa ettirilen Hadrianus Kapısı ile 13. Yüzyıldan kalan Yivli Minare Muratpaşa’daki tarihi eserler arasında başı çekenlerdendir. Osmanlı İmparatorluğu tarafından 1570 yılında inşa ettirilen Muratpaşa Camii’nin ve 1250 yılında Selçuklular tarafından yaptırılan Karatay Medresesi’nin de ilçenin tarihi eserleri içinde önemli bir yeri vardır. Bu eserlerin turizme verdiği katkıyla oluşabilecek ticari hareketlilik Muratpaşa kiralık dükkan/mağaza imkanlarını değerlendirmek için sebepleriniz arasında ye alabilir. İlçede farklı büyüklükte kiralık dükkanlar bulabilirsiniz. Yapmayı düşündüğünüz işe uygun uygun farklı lokasyonlarda ve farklı konseptlerde iş yerleri bulmanız mümkün. 14 metrekareden başlayarak 15 bin metrekareye ulaşan büyüklükte kiralık mağazalar sizleri bekliyor.

Neden Muratpaşa'da dükkan/mağaza kiralamalısınız?
Muratpaşa, tarihi eserlerinin yanında, kültürel etkinlikler bakımından ve ulaşım kolaylıkları ile tercih sebebi olabilen bir ilçedir. Oldukça büyük çevreye yayılmış bir ilçe olmasının yanında hem şehir merkezi hem de merkeze yakın mahalleler Muratpaşa ilçe sınırlarına dahildir. Muratpaşa’da Büyükşehir Belediye Tiyatrosu'nun ve Antalya Devlet Tiyatrosu'nun sahneleri mevcuttur. Antalya Devlet Opera ve Balesi de Muratpaşa’da bulunmaktadır. Bakırcılar Çarşısı'ndaki Soba Müzesi, Konyaaltı Caddesi'ndeki Antalya Arkeoloji ve Etnografya Müzesi ve Işıklar caddesindeki Atatürk Müzesi ve Evi Muratpaşa’da yer alan kültür merkezleri arasındadır. Akdeniz Medeniyetleri Müzesi ve Oyuncak Müzesi de ziyaret edilesi yerlerdir. Muratpaşa’da sinema ve sergi salonları tarzında değişik kültürel aktivite imkanları da vardır. Kültürel aktiviteler sayesinde ilçede oluşan canlılık Muratpaşa kiralık dükkan/mağaza seçeneklerini değerlendirmenizi sağlayabilir.
İlçede hizmet veren, kullanabilir iki adet tramvay hattı vardır. Bu hatlardan biri batı istikametinden doğuya çalışırken diğeri ise güneydoğu istikametinden kuzeybatıya doğru hizmet vermektedir. Diğer ulaşım seçenekleri için de dolmuşları, belediye otobüslerini, halk otobüslerini, taksileri kullanabilirsiniz. Ulaşım sıkıntısı olmayan bir ilçede dükkan veya mağaza açmak lojistik açıdan iyi bir seçenektir. Muratpaşa gelişmeye müsait ve büyük bir ilçe olduğundan farklı semtlerinde pek çok işlek caddesi mevcuttur. Bu işlek caddeler üzerindeki Muratpaşa kiralık dükkan/mağaza seçeneklerini kolayca değerlendirebilirsiniz. Burhanettin Onat Caddesi ve Bahçelievler’de anayol üzeri kiralık mağaza seçenekleri müşteri potansiyelini ayağınıza getirebilir. Işıklar Caddesi de merkezi konuma sahip bir cadde olduğu için çok hareketlidir. Yine Meltem yakınlarında bir dükkan ya da mağazalar da Muratpaşa'da tercih edilen lokasyonlar arasındadır.


Muratpaşa'da okula yakın kiralık dükkan/mağazalar nerede?
Birçok ilköğretim okulu ilçe sınırlarına dahildir. Okullara yakın merkezi bölgelerde iş yeri bulabilmeniz oldukça kolaydır. Merkeze yakın mahallelerden olan Meltem Mahallesi'nde Emel Sevgi Taner İlkokulu yer almaktadır. Şehir merkezine uzakta yer almayan Bahçelievler Mahallesi'nde Barbaros İlköğretim Okulu bulunmaktadır. Şehrin diğer tarafındaki Fener Mahallesi ise Vali Hüsnü Tuğlu İlkokulu ile Hanım Ömer Çağıran İlkokulu'na ev sahipliği yapmaktadır.

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım