Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Narlıdere Kiralık Daire

(43 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı1.284 - 2.140 TL/m²
25,83 Yıl
3.000 TL
SARP GAYRİMENKUL' DEN YENİKALEDE KİRALIK 2+1  LÜX DAİRE.
Göksel Yemişcigil
Yenikale, Narlıdere
2+1
Dün
90 m²
2.800 TL
NARLIDEREDE KİRALIK MERKEZİ DOĞAL GAZLI SİTE İÇİ HAVUZLU DAİRE
Egemen Aksoy
Atatürk, Narlıdere
3+1
5Gün Önce
165 m²
1.950 TL
Narlıdere Takev'e Yakın Doğalgazlı Kiralık 3+1 Daire
İrfan Günhan
Narlı, Narlıdere
3+1
3.1.2020
170 m²
2.000 TL
Narlıdere Limanreiste Deniz Manzaralı Daire
Mehmet Savaş
Limanreis, Narlıdere
2+1
15.1.2020
150 m²
1.750 TL
CADDE ÜZERİ TEMİZ 2+1.
Mücella Mutlu
Ilıca, Narlıdere
2+1
13.1.2020
90 m²

Narlıdere Kiralık Daire Fiyatları

İzmir şehrinde kiralık daire fiyatları Çamtepe bölgesinde 1.495 TL'den başlayarak, Yenikale taraflarında 2.200 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Narlıdere geneli ortalama fiyatı 1.764 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 1.723 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %18,02, son 10 yılda ise %224.62 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 26 yıl olarak görülmüştür.

Narlıdere Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Narlıdere şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 4 ilçeye göre bakarsak:

Narlıdere Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Narlıdere şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 2 örnek projenin fiyat ortalaması:

Narlıdere kiralık daire
Narlıdere kiralık daire seçenekleri geniş alternatifleri ile karşınızda! Keyifli, huzurlu, mutlu bir yaşama adım atmanız için kiralık evler zengin bir portföy sunuyor.
İzmir ili sınırları içinde yer alan Narlıdere ilçesi, kent merkezindedir. Doğusunda Balçova, batısında Güzelbahçe, güneyinde Menderes ilçeleri, kuzeyinde İzmir Körfezi ile çevreli olan ilçeye bağlı köy ve belde bulunmamaktadır. Atatürk Kültür Merkezi ilçedeki en büyük kültür tesisi olup, Narlıdere Şehitliği, bu merkezin karşısındadır. Güney Deniz Saha Komutanlığı, Ege Ordu Komutanlığı, Narlıdere Kışlası ve lojmanları Narlıdere`de bulunmaktadır. İzmir`de düzenlenen Universiade Oyunları için ilçeye bir olimpik yüzme havuzu yapılmıştır. Lüks konut projeleri sayesinde hızla gelişen bir yerleşim yeri olan Narlıdere'de büyüklük açısından dünyanın en büyük ikinci huzurevi ile 5 yıldızlı bir otel yer almaktadır. İlçede termal turizme yönelik yatırımlar sürmektedir. Modern kimliği, avantajlı konumu ve çevresel güzellikleri ile Narlıdere kiralık daire alternatifleri, değerini her geçen yıl yükseltmektedir.
Kent kimliğini yenilemek amacıyla gecekonduların bulunduğu bölge; toplu konut alanı olarak planlanmış ve bölgede çok katlı yapılaşma çalışmalarına başlamıştır. Narlıdere'nin sahil kısmında ise gelir düzeyi yüksek aileler, villa tipi konutlarda yaşamaktadır.
Neden Narlıdere'de daire kiralamalısınız?
Narlıdere kiralık daire seçenekleri değerlendirilirken; cazip lokasyonunun yanı sıra yeni projelerle ilçenin sürekli artan prestiji göz önünde bulundurulmalıdır. Narlıdere konum olarak sahil kesimi de bulunan, İzmir'in turistik beldelerine yakın bir lokasyondadır. İzmir - Çeşme otobanı ile yaklaşık 1 saat gibi kısa bir sürede Çeşme'ye ulaşmak mümkündür. Aynı şekilde yine 1 saat içinde Gümüldür'e; 40 dakika içinde Seferihisar'a ulaşılabilmektedir. Daha yakın olan Urla'ya ise yaklaşık yarım saat içinde varılabilmektedir. Kente yakın ama kent dışında hissi veren Narlıdere; bu özelliği sayesinde tercih edilmektedir. Tatil beldelerine yakınlığı sayesinde Narlıdere kiralık ev seçenekleri, özellikle yaz döneminde burada yaşayanlara büyük avantaj sunmaktadır. Ayrıca Fahrettin Altay - Narlıdere Metro Hattı ile şehir içi ulaşım daha kolaylaşacağından, ilçedeki kiralık evler daha da değerlenecektir. Coğrafi konumunun ve doğal güzelliği ile beraber Narlıdere, yeni konut projeleri ile de dikkat çekmektedir. İlçede markalı lüks konut projelerine yatırımlar gün geçtikçe artmaktadır. Site niteliğindeki bu yeni ve kaliteli kiralık daireler, lüks konut ihtiyacını karşılamaktadır. İlçenin bu modern değişimi, Narlıdere’yi İzmir’in en çok rağbet gören yerlerinden biri yapmaktadır.
Narlıdere’nin ilk yerleşim yeri olarak bilinen Yukarıköy Mahallesi, tarihine uygun olarak yeniden düzenlenmektedir. Ahmet Prişitina Demokrasi Meydanı yenilenen yüzüyle Narlıderelilerin buluşma noktası.
Narlıdere'de 1.500’ü aşkın konut, jeotermal enerji kullanmaktadır. İlçenin jeotermal enerji ile ısınabilmesi, çevresinin doğal güzelliği gibi diğer faktörler de Narlıdere kiralık daire seçeneklerinin ilgi odağı olmasını sağlamaktadır.

Narlıdere'de hangi okullar bulunmaktadır?
İlçede ilk ve orta öğretim seviyesinde pek çok okul bulunmakta olup; bu okulların başlıcaları şunlardır: Arkas Narlıdere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Didem Işıklı İlkokulu ve Ortaokulu, Hasan İçyer İlkokulu ve Ortaokulu, İhsan Çelikten Ortaokulu, İlhan Onat İlkokulu, İnönü İlkokulu, Kılıçaslan İlkokulu ve Ortaokulu, Mehmet Seyfi Eraltay Anadolu Lisesi, Mustafa Şık İlkokulu, Narlıdere Cahide - Ahmet Dalyanoğlu Anadolu Lisesi, Narlıdere Rasim Önel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Oğuzhan İlkokulu ve Ortaokulu, Prof. Dr. Aziz Sancar Ortaokulu, Sıdıka Akdemir Bilim ve Sanat Merkezi... Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Yerleşkesi- Devlet Konservatuvarı ile DEÜ Güzel Sanatlar Enstitüsü Narlıdere'dedir. Ayrıca DEÜ Devlet Konservatuvarı Müzik ve Sahne Sanatları Ortaokulu ile Lisesi de Narlıdere'de yer almaktadır. Narlıdere kiralık daire alternatifleri, zengin okul seçenekleri dolayısıyla da aileler ve üniversite öğrencileri tarafından rağbet görmektedir.

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım