Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Nilüfer Satılık Dükkan / Mağaza

(83 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı185.229 - 308.715 TL/m²
16,97 Yıl
905.000 TL
BURSA,NİLÜFER,ÇALI'da SATILIK FIRSAT SATILIK DÜKKAN
Naciye Akyurt
Çalı, Nilüfer
12.2.2020
380 m²
1.350.000 TL
Nilüfer NİLTİM Satılık Dükkan / Mağaza
Faruk Güngör
Üçevler, Nilüfer
6Gün Önce
440 m²
1.529.000 TL
GÖRÜKLEDE KURUMSAL KİRACILI
Gökhan Atıcı
Dumlupınar, Nilüfer
6Gün Önce
450 m²
1.650.000 TL
BEŞEVLER CADDE ÜSTÜ SATILIK YATIRIMLIK DÜKKAN
Erkan Başakıncı
Beşevler, Nilüfer
10.2.2020
470 m²

Bursa / Nilüfer Satılık Emlak Endeksi

2003 - 2020 yılları arasında Nilüfer satılık daire fiyat artışı %263,13 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde Bursa satılık konut fiyat artışı %232,37 oldu.

2019 yılında Nilüfer ilçesinde satın alınan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama fiyatı 229.448,00 TL iken, bu yıl için Nilüfer satılık ev ortalama fiyatı 234.180,00 TL oldu.

Bursa Nilüfer ilçesinde satılık dairelerin son bir yıllık ortalama metrekare fiyatları 2.342 TL'dir. Nilüfer ilçesinde konut fiyatları bir önceki yıla göre %2,06 artış gösterdi.

Nilüfer satılık dükkan / mağaza
Nilüfer satılık dükkan / mağaza alternatifleri, geniş portföy seçenekleriyle sizi bekliyor. Planladığınız iş için bütçenize uygun seçenekleri değerlendirin, düşlerinizdeki dükkan ya da mağazayı kolayca açın.

Doğusu Osmangazi, batısı Karacabey ve kısmen Mustafakemalpaşa, kuzeyi Mudanya, güneyi Orhaneli ilçesi ile çevrili olan Bursa'nın güzel ilçesi Nilüfer; ismini içinden geçen Nilüfer Çayı'ndan, Nilüfer Çayı da ismini Orhan Gazi’nin eşi Nilüfer Hatun’dan almıştır. Yeni yapılanan bir ilçe olan Nilüfer; kentsel planlamadan, çevresel şartlara kadar her alanda modern standartlara sahiptir. Sahip olduğu avantajlar sebebiyle Bursa’nın cazibe merkezi olan ilçe, şehirde nüfus artış hızı en fazla olan yerleşim yeridir. Bu bağlamda yoğun nüfuslu, ilçe, kiralık dükkan ve mağaza arayışı içinde olanlara, geniş satılık mağaza seçenekleri sunmaktadır.

Neden Nilüfer ilçesinde dükkan ya da mağaza satın almalısınız?
Bursa'daki ilçeler arasında gayrimenkul piyasasının yükselen yıldızı olarak Nilüfer ilçesi gösterilmektedir. Bursa ilinde arsa ve arazilerin azalarak, maliyetlerin yükselmesinden, ayrıca göç olgusu nedeni ile fiyatların artmasından dolayı son yıllarda gayrimenkul piyasası yükselişini sürdürmektedir. Nilüfer’deki fiyat artışının nedenleri arasında kentsel dönüşümün etkisi büyük oranda görülmektedir. Kentsel dönüşüm konut sektörünü etkilediği gibi yeni dükkan ve mağazalar ile iş piyasasını da etkilemiştir. Yeni yapılanma nedeni ile Nilüfer satılık dükkan / mağaza fiyatları daha fazla yükselmeden bölgedeki alternatifler değerlendirilmelidir.
Nilüfer ilçesi satılık dükkanlar seçenekler açısından, zengin çeşitlilik göstermektedir. Giyimden mobilya mağazalarına, büfelerden market ve bakkallara, berber - kuaför dükkanlardan kuru temizleyicilere, eczanelerden pet shop’lara, manavdan kasaba kadar farklı nitelik ve boyutlardaki satılık mağazalar ihtiyaca göre geniş yelpazede hizmet sunmaktadır.

Nilüfer ilçesinde satılık dükkan alırken nelere dikkat etmelisiniz?
Dükkan ya da mağaza gibi ticari bir gayrimenkul satın alınırken dikkat edilecek en önemli unsur lokasyondur. Bu sebeple alınacak dükkanın gelişen bir bölgede olması, nüfusunun yoğun ve yaya yolu üzerinde bulunması tercih edilmelidir. Nilüfer satılık dükkan / mağaza seçenekleri değerlendirilirken; bölgenin iş yapma kapasitesine cevap verecek nitelikte olması da göz önünde bulundurulmalıdır.
Son yıllarda büyük gelişim gösteren ilçedeki en işlek cadde, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'dır. Cadde, FSM Caddesi ismi ile bilinmektedir. İlçenin en güzel mekanları ile cafe ve restoran gibi işletmeler bu cadde üzerindedir. FSM Caddesi; yürüyüş yolları ve alışveriş mekanları ile ülke genelinde, değerini en çok artan caddelerin başında gelmektedir. 7'den 70'e, her kesimden birçok kişinin uğrak noktası olan cadde, Nilüfer satılık dükkan / mağaza seçenekleri açısından avantajlı bir bölgedir.
Yeni yapılan emlak projeleri nedeniyle değeri hızla artan bir başka cadde ise Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı'dır. Özlüce ve Ertuğrulkent semtlerinin kesiştiği noktada yer alan bulvarda; birçok perakende markası yer almakta; özellikle genç nüfus yoğun olarak, bu bölgede vakit geçirmektedir.
İzmir ve Mudanya yolunu bağlayan en aktif güzergah olarak dikkat çeken Ata Bulvarı ise yakın geleceğin parlayan yıldızı olarak gösterilmektedir. Konut alanları ile sanayi bölgeleri arasında bulunan Ata Bulvarı, özellikle ofis ve ticari projeler için değerlendirilmektedir.
Satın alacağınız Nilüfer satılık dükkan / mağaza, kolay erişilebilir bir yerde olmalıdır. Mağaza önünde kısa süreli de olsa park imkânının olması gibi koşullara dikkat edilmelidir.
Dükkan içinde çok fazla sayıda kolonun bulunması ile cephenin ince ve dar olması, kullanım rahatlığını engellediğinden; geniş ve kullanılabilir alanı fazla olan dükkanlar tercih edilmelidir. İhtiyaca göre bahçe kullanım imkânı sorgulanmalıdır.
Satış öncesi ayrıca tapu müdürlüklerinden dükkan tapusu kontrol edilmelidir. Dükkanın bağımsız bir bölümü gösterip göstermediği incelenmelidir. Dükkan ya da mağazanın tapusu kat irtifakı veya tercihen kat mülkiyetli olmalıdır.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım