Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Sarıyer Kiralık Dükkan / Mağaza

(26 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı2.654 - 4.423 TL
21,68 Yıl
110.000 TL
Bizimmülk'ten DEVREN SATILIK KASAP DÜKKANI
Yakup Söyler
Darüşşafaka, Sarıyer
3.9.2019
110 m²
350.000 TL
Rumeli Hisarı Mah. Devren Kiralık Kırtasiye
Rumeli Hisarı, Sarıyer
20.8.2019
95 m²
22.000 TL
Sarıyer Merkez'de Kiralık mağaza
Melek Sevim Poyraz
Merkez, Sarıyer
1.9.2019
320 m²
Etiketli İlanlar

İstanbul / Sarıyer Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Sarıyer kiralık daire fiyat artışı %607,23 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde İstanbul kiralık fiyat artışı %399,40 oldu.

2018 yılında Sarıyer ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 2.924,00 TL iken, bu yıl için Sarıyer kiralık ev ortalama fiyatı 3.123,00 TL oldu.

Sarıyer ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %6,81 artış gösterdi.

Sarıyer kiralık dükkan/mağaza
İstanbul'un en popüler ilçelerinden olan Sarıyer kiralık dükkan/mağaza seçenekleri ile size bekliyor. İlanlar arasında yapacağınız detaylı bir araştırma ile kiralık mağazalar ve dükkanlar arasında işletmenize en uygun dükkanı bulabilir, İstanbul'un ticaret hacmi en yüksek lokasyonlarında bir dükkana sahip olabilirsiniz.

Boğaza nazır eski yerleşim yerlerinden biri olan Sarıyer gerek konumu gerek yaşam koşullarıyla İstanbul’un vazgeçilmez ilçelerinden biridir. Sarıyer ilçesi, Çatalca Yarımadası’nın doğu kesiminde yer almaktadır. Bu da ilçeyi bir yandan İstanbul Boğazına diğer yandan da Karadeniz’e doğru alçalan topraklarında yer almasını sağlar. Konumun ve çevresel faktörlerin ilçeyi zenginleştirmesi nedeniyle bölge yatırım için ideal olanı bulmanıza olanak sağlar.


Neden Sarıyer’de dükkân kiralamalısınız?
İstanbul’un en eski ilçelerinden Sarıyer, hem tarihi yapısı hem de modern silueti vardır. Mimarisiyle dikkat çeken İstanbul Boğazı'nı kucaklayan semtleri ve iş hayatı için vazgeçilmez değere sahip iç kesimdeki semtleri ile bugün de hızla gelişmeye devam eden bir ilçe konumundadır. Halihazırda popüler olan ilçe, 3. Köprü’nün de etkisiyle daha fazla ön plana çıkmıştır. Konut projeleri, AVM'ler ve eğitim kurumlarının etkisiyle ciddi bir ivme kaydetmiştir. Bölgenin çevresine temiz havasıyla hâkim olan yeşil alanları, nezih ortamı ve çevresel faktörleriyle Sarıyer kiralık dükkan/mağaza seçeneklerini pek çok açıdan değerlendirebilirsiniz. Geniş ve büyük bir ilçe konumunda olduğu için işletmeniz açısından size uygun bir lokasyon bulabilirsiniz. Sınırlarında yer alan semtler, ekonomik ve sosyal olarak hızla gelişmeye devam ederken burada bulunan kiralık dükkanlar da gün geçtikçe değerlenmeye devam etmektedir. Ayazağa, yapımı planlanan geniş kapsamlı projeler sayesinde özellikle emlak açısından hızlı bir gelişim göstermektedir. Maden bölgesinde yer alan projelerle yapılar, eski gecekondu görüntüsünün yerini modern mimariye bırakmaktadır. Zekeriyaköy ise geniş yeşil alanların kapladığı markalı konut ve villa projeleri ile son yıllarda dikkat çekmektedir. İstinye'nin Boğaza yakınlığı ve lokasyonun avantajları nedeniyle semt yatırım için oldukça elverişlidir. Eğlence sektörünün vazgeçilmez semtlerinden Tarabya da yine Sarıyer'de bulunur. İstanbul’un en hareketli bölgelerden biri olan Maslak da yine Sarıyer ilçe sınırları içerisinde yer alır. Plazalara ve büyük iş merkezlerine ev sahipliği yapan Maslak; İstanbul'un en değerli kiralık mağaza ve dükkanlarına sahiptir.


Sarıyer’de dükkan kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Sarıyer kiralık dükkan/mağaza seçeneklerine göz atarken konuma dikkat etmelisiniz. Doğru bir fizibilite çalışmasının ardından iş kolunuza uygun bir lokasyonda dükkanınızı kiralayabilirsiniz. Yapacağınız işe uygun büyüklükte ve kullanışlı bir yer kiralamanız işte verimliliğinizi artıracaktır. Cafe veya butik tarzında bir işletme için Sarıyer’in sahil kesimi daha uygun olabilir. Sözleşme imzalamayı ihmal etmeyin. Bu şekilde hem sizin hem de dükkân veya mağaza sahibinin hakları kanunen güvence altına alınmış olur. Kira tutarı gibi sözleşmede bulunması gereken noktalara dikkat edin. Kiralama işlemi sonrasında dekontları mutlaka saklayın Ortalama Sarıyer dükkân/mağaza fiyatlarını gözden geçirip karşılaştırın. Bütçenize uygun bir yer bulmanız daha kolaylaşacaktır.


Sarıyer’e ulaşım nasıl sağlanır?
Sarıyer kiralık dükkan/mağaza arıyorsanız yer aldığı konum nedeniyle bölge büyük önem taşımaktadır. Sarıyer ilçesinden ulaşım kara ve deniz olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır. Kara ulaşımı, otobüs, minibüs taksi ve metro ağları ile sağlanmaktadır. Deniz ulaşımında ise vapur ve deniz motorları tercih edebilirsiniz. Deniz yolu hatları deniz motorları, Yeniköy-Beykoz ve İstinye-Paşabahçe arasında seferler yapmaktadır. Ayrıca, Sarıyer-Rumeli Kavağı-Anadolu Kavağı, Sarıyer-Kadıköy, Çengelköy-İstinye, İstinye-Küçüksu seferleri ile Eminönü-Anadolukavağı arasında çalışan Boğaz seferleri düzenlenmektedir. Kara yolu hatları ise çeşitli metro ve otobüs seferleri ile sağlanmaktadır.


Sarıyer’in yaşam koşulları nasıl?
Sarıyer kiralık dükkan/mağaza ararken bölgenin yaşam koşulları işiniz için büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle kiralık mağaza veya dükkan için yaşam koşullarını dikkate almalısınız.
Sarıyer ilçe sınırlarına uzanan doğu ucu Belgrad Ormanı’nı da kapsar. Bu şekilde bölge içinde bolca yeşillik alan bulundurarak doğal bitki örtüsü açısından zengin bir alan sunar. Belgrad Ormanı, içerisinde dinlenme ve spor faaliyetleri, Av-Koruma-Üretme Sahası,Balık Üretme İstasyonu bulundurmaktadır. Ayrıca ormanın içerisinde bir başka habitat alanı bulunan Atatürk Arboretumu da bulunmaktadır. Rumelikavağı, Rumelifeneri ve Kilyosta içinde bulundurduğu ormanlarla ilçenin yeşil alanlarının önemli bir kısmını oluşturmaktadır. İlçenin önemli koruları; Boğaziçi Üniversitesi Korusu, Emirgan Korusu, Said Halim Paşa Korusu, Avusturya Elçiliği Korusu, Fransa Elçiliği Korusu, Alman Elçiliği Korusu, Huber Köşkü Korusu, Dalyan Korusu, Rusya Elçiliği Korusu, Hamdi Paşa Korusu’dur. Turizm bölgesi olarak da değerlendirilen Sarıyer, kıyı kesiminde birçok otel, restoran gibi işletmeler yer almaktadır.

 

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım