Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Seferihisar Kiralık Daire

(37 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı844 - 1.406 TL/m²
20,22 Yıl
1.400 TL
Seferihisar Hıdırlık'ta Kiralık Daire
Serel Moralı
Hıdırlık, Seferihisar
2+1
4Gün Önce
95 m²
1.000 TL
Seferihisar Hıdırlık'ta Kiralık Daire
Cengizhan Uslu
Hıdırlık, Seferihisar
3+1
5Gün Önce
120 m²
1.250 TL
Seferihisar Camikebir'de Kiralık Daire
Serel Moralı
Camikebir, Seferihisar
3+1
4Gün Önce
130 m²
1.700 TL
SEFERİHİSAR SIĞACIK MERKEZ DE 2+1 KİRALIK DAİRE
Yeşim Evcimen
Sığacık, Seferihisar
2+1
4Gün Önce
110 m²
1.500 TL
Seferihisar Hıdırlık'ta Kiralık Daire
Cbc Gayrimenkul
Hıdırlık, Seferihisar
3+1
14.1.2020
110 m²
1.000 TL
Seferihisar Turabiye'de Kiralık Daire
Serel Moralı
Turabiye, Seferihisar
3+1
13.1.2020
120 m²
1.000 TL
SEFERİHİSAR DA ASANSÖRLÜ 2+1 KİRALIK DAİRE
Yeşim Evcimen
Çolak İbrahim Bey, Seferihisar
2+1
16.1.2020
110 m²
1.499 TL
SEFERİHSARDA KİRALIK YENİ DAİRE EGETANDAN
Egemen Aksoy
Camikebir, Seferihisar
3+1
11.1.2020
135 m²
1.200 TL
Ana Yol Üzerinde 3+1 Kiralık Daire
Barış Gül
Camikebir, Seferihisar
3+1
3.1.2020
110 m²
2.000 TL
SEFERİHİSAR'DA HAVUZLU SİTEDE KİRALIK GENİŞ SIFIR 3+1 DAİRE
Anıl Bölükbaşı
Çolak İbrahim Bey, Seferihisar
3+1
3.1.2020
133 m²
1.100 TL
Seferihisar Çolak İbrahim Bey'de Kiralık Daire
Cengizhan Uslu
Çolak İbrahim Bey, Seferihisar
3+1
4.1.2020
125 m²

Seferihisar Kiralık Daire Fiyatları

İzmir şehrinde kiralık daire fiyatları Camikebir bölgesinde 1.107 TL'den başlayarak, Camikebir taraflarında 1.107 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Seferihisar geneli ortalama fiyatı 1.159 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 1.133 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %12,24, son 10 yılda ise %159.22 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 20 yıl olarak görülmüştür.

Seferihisar Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Seferihisar şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 1 ilçeye göre bakarsak:

Seferihisar Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Seferihisar şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 2 örnek projenin fiyat ortalaması:

Seferihisar kiralık daire
Türkiye’nin ilk ve çok sevilen Cittaslow (sakin şehri) Seferihisar kiralık daire seçenekleri arasında yaşam koşullarınıza uygun kiralık daireler bulmanız hiç zor olmayacak.

Ege Bölgesi’nin gözde turistik beldelerinden biri olan Seferihisar, İzmir ilinin ilçesidir. Seferihisar, 1884 yılında, Cumhuriyet öncesinde ilçe olarak İzmir iline bağlanmıştır. Seferihisar’ın Doğanbey ile Ürkmez beldeleri ve Beyler, Düzce, Gödence, Çamtepe, İhsaniye, Orhanlı, Kavakdere ve Turgut olmak üzere toplam 8 köyden oluşmaktadır. Çamtepe köyü daha önce Güzelbahçe ilçesine bağlıyken 2001 yılında Seferihisar’a dahil edilmiştir. Gödence, Beyler, Çamtepe, Orhanlı ve İhsaniye köyleri ormanlık alanlarda kurulu olan köyleridir. Seferihisar geçimini genel olarak tarım ve hayvancılıktan kazanmaktadır. Üzüm, zeytin, mandalina Seferihisar’ın en çok yetiştirdiği ürünlerden bazılarıdır. Seferihisar aynı zamanda İzmir ve çevre illerin gözde sayfiye yerlerinden biridir. Uçsuz bucaksız maviliğin 49 kilometre uzandığı Seferihisar, 11 mavi bayraklı plajıyla yaz mevsimini sevenlerin tercihidir. Mavi bayraklı plajların 9 tanesi halk plajıdır ve Türkiye'nin en çok mavi bayraklı plajına sahip Seferihisar Ege'nin parlayan yıldızıdır.

Neden Seferihisar’da daire kiralamalısınız?
Seferihisar yerleşim olarak sakinliği, sessizliği ve büyük şehirlerin karışık trafiğinden sıyrılmış bir ilçedir. Seferihisar kiralık daire arayışındaysanız, sakinliği tercih ediyorsanız ve organik beslenmek istiyorsanız Seferihisar tam size göre bir yerleşim bölgesi olabilir. Seferihisar’da üreticiden direkt satın alabileceğiniz organik gıdalarıyla daha sağlıklı bir hayata “merhaba” diyebilirsiniz. İlçe içinde ulaşım kolaylığı aynı zamanda İzmir’e de alternatifli ulaşım olanaklarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca düzenli ve kontrollü yapılaşmalarıyla da örnek olarak gösterilen Seferihisar’da aradığınız lüks konutları ve villaları da bulabilirsiniz. 2+1'den 5+2'ye kadar farklı oda sayıyıları ve farklı metrekare büyüklükleri ile kiralık evler hemen her bütçeye hitap ediyor. İlçe Merkezi'nin yanı sıra, Sığacık, Camikebir, Hıdırlık, Turabiye mahallelerindeki kiralık evler oldukça talep görüyor.
Seferihisar’da daire kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Bir bölgede kiralık daire arayışına geçmeden önce yapılması gereken en önemli ayrıntı o bölgenin mahallelere göre belirlenen kiralık ev fiyatlarına göz gezdirmek olmalıdır. Yaşantınıza uygun yer ve mahalleyi belirleyip ona göre bir arayış içine girmeniz size zaman kazandıracaktır. Seferihisar kiralık daire seçeneklerini araştırırken ve karar verirken de ailenizin ve sizin rahatlık, konfor, ulaşım gibi ihtiyaçlarını ön planda tutarak bir seçim yapabilirsiniz. Seferihisar kiralık daire seçiminizi yaptıktan sonra ev sahibi ile yapacağınız sözleşmede yer alması gereken ayrıntılara mutlaka dikkat etmelisiniz. Sözleşmede yazan adresin kiralamayı gerçekleştirdiğiniz dairenin adresi olduğundan emin olun. Adresin eksik ya yanlış olması su, elektrik, doğalgaz sayaçlarının açılışlarının yapılması esnasında başınızı ağrıtabilir. Kira sözleşmesi yaptığınız kişinin dairenin sahibi ya da resmi vekili olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Dairenin herhangi bir şekilde borçlu olarak devralmamak adına apartman yöneticisi ile görüşerek teyit etmelisiniz. Sözleşmenizde de borçsuz olarak giriş yaptığınızı sözleşmenizde belirtin. Kiraladığınız dairenin elektrik, su, doğalgazını üzerinize alın. Kira bedelinin, hangi tarihte, hangi bankaya yatırılacağını sözleşmenizde belirtin. Ve prensiplerinizin arasına ev sahibine elden para verilmemesi konusunu ekleyin. Elden verilen kira bedelinin yasallığını yitirdiğini unutmayın. Kiraladığınız daire için ödediğiniz depozito miktarı ve evde bulunan, ev sahibine ait sizin kullanımınıza verilen örneğin termisifon ya da çamaşır makinesi gibi demirbaşların sözleşmede yer almasını sağlayın. Bu tarz anekdotların sözleşmede yer almasının her iki tarafı da koruyucu özelliği olduğunu hiçbir zaman unutmayın.
Huzurlu bir ilçe olan Seferihisar, doğa ve deniz ile iç içe yaşamak, trafiksiz "basit" bir yaşam isteyenlerin tercihi olarak karşımıza çıkıyor. Eğer siz de Seferihisar kiralık daire arayışındaysanız sakin şehir, tüm özellikleriyle sizi de kucaklamak için bekliyor.

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım