Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Torbalı Kiralık Daire

(83 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı544 - 906 TL/m²
21,97 Yıl
650 TL
Torbalı Fevzi Çakmak'ta Kiralık Daire 3+1 ara kat
Hakan Köstekçi 0543 953 4365 & 0532 433 8267
Fevzi Çakmak, Torbalı
3+1
5Gün Önce
135 m²
700 TL
YÜKSEL EMLAK TAN KİRALIK ARAKAT
Emine Yüksel
Fevzi Çakmak, Torbalı
2+1
17.1.2020
100 m²
700 TL
YÜKSEL EMLAK TAN KİRALIK BAHÇELİ NİZAM
Emine Yüksel
Fevzi Çakmak, Torbalı
2+1
17.1.2020
95 m²

Torbalı Kiralık Daire Fiyatları

İzmir şehrinde kiralık daire fiyatları Atatürk bölgesinde 528 TL'den başlayarak, Torbalı taraflarında 794 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Torbalı geneli ortalama fiyatı 746 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 730 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %7,62, son 10 yılda ise %126.4 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 22 yıl olarak görülmüştür.

Torbalı Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Torbalı şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 2 ilçeye göre bakarsak:

Torbalı Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Torbalı şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 2 örnek projenin fiyat ortalaması:

 

Torbali kiralık daire
Torbalı kiralık daire portföyü gün geçtikçe daha da genişliyor. Kentleşme çalışmalarının yoğun olduğu Torbalı’nın en büyük avantajı İzmir’e ulaşımın çok kolay olması… Siz de kiralık evler arasında kendinize en uygun alternatifi değerlendirebilirsiniz.

İzmir'in 45 km güneydoğusunda yer alan Torbalı, batısı, orta kesimleri ve güneyi Küçük Menderes’in suladığı havza üzerinde yer alır. Doğusunda Tire ve Bayındır, kuzeyinde Buca ve Kemalpaşa, güneyinde de Selçuk ilçeleriyle komşudur. Üç bin yıl önce Metropolis adıyla antik çağın önemli kentleri arasında yer alırken şimdiki ismiyle Torbalı, İzmir'in en büyük sanayi merkezi sayılmaktadır. Türk ve yabancı birçok büyük firmanın özellikle tütün firmalarının Torbalı’yı merkez üssü olarak belirlemesi, tarım ve hayvancılıktan geçimini sağlayan Torbalı halkının, köy yaşantısından şehir yaşantısına doğru geçişini de sağlamıştır. Torbalı, kamu ve belediye yatırımlarında, büyümede ve kentleşmede, sosyal projelerde sağlık, eğitim, ulaşım, altyapı yatırımlarında, yeni yaşam alanlarında kültürel, sanatsal, bilimsel etkinliklerde oldukça gelişen bir ilçe olarak göze çarpıyor. Torbalı’yı İzmir’in parlayan yıldızı yapan, istihdam sağlayan fabrikaların yanı sıra kentleşmenin ve toplu konut projelerinin de etkisi oldukça büyük.


Neden Torbalı’da daire kiralamalısınız?
Son dönemlerde İzmir ve çevresinde yaşayanlar, şehirden uzaklaşmanın yolunu, kentleşme çalışmalarının hızlı devam ettiği Menemen ve Torbalı ilçelerinde bulmuştur. Bu sayede, Menemen ve Torbalı ilçeleri hızla yayılan konut projeleriyle zenginleşmiştir. İzmir’i boydan boya ulaşım kolaylığı sağlayan İzban hattının Torbalı’ya ulaşımı kolaylaştırması, Torbalı ilçesinde sanayi bölgelerine yapılan yatırımların artması; Torbalı’nın nüfusunun da artmasına neden olmuştur. Bu da lüks konutların yanı sıra, birçok konut projesinin de hayata geçmesini sağlamıştır. Hesaplı konut projelerinin artması hızlı kentleşmenin getirdiği talepler de göz önüne alındığında İzmir’in gözde ilçesi Torbalı’nın yükselen değer olduğunun altını çizmek gerekir. Torbalı kiralık daire seçenekleri içerisinde Muratbey, Ayrancı, Tepeköy, Cumhuriyet, Fevzi Çakmak, İnönü, Ertuğrul ve Mustafa Kemal Atatürk mahalleleri oldukça rağbet gören mahalleler olarak ön plana çıkmaktadır. Torbalı, ulaşım açısından da hem İzmir merkeze hem Aydın, Bayındır, Selçuk, Kuşadası gibi yerleşim bölgelerine de ulaşım rahatlığı ile de dikkat çeker. Torbalı’dan metro ya da dolmuşlar ile ulaşım sağlayacağınız Selçuk’ta denize girebilir, akşamüstü evinize aynı kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bir sonraki gün tercihinizi Kuşadası’ndan kullanıp Torbalı’dan Selçuk’a ardından Selçuk’tan dolmuşlarla Kuşadası’na geçebilirsiniz. Kısacası Torbalı’da yaşıyor olmak size ve ailenize hem şehir dışında yaşıyor hissini verirken İzban hattının varlığı, şehir merkezine ve istediğiniz diğer ilçelere kolay ulaşımınızı kolaylaştırır.

Torbalı'da hastane ve okullara yakın evler
Hastaneler açısından zengin seçenekler sunan Torbalı’da Tepeköy Mahallesi'nde Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Özel Tınaztepe Torbalı Hastanesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi'nde Özel Medifema Hastanesi, Muratbey Mahallesi'nde Göz Hastanesi, Yedi Eylül Mahallesi'nde ise Torbalı Devlet Hastanesi bulunuyor. Hastanelere yakınlık sizin için önem taşıyorsa, bu mahallelerden ev kiralamanız mümkün. Okula yakın bir mevkide Torbalı kiralık daire seçeneklerini değerlendirmek istiyorsanız; İsmetpaşa Mahallesi Bahçeşehir Okulları, Çapak Mahallesi Mavi Ege Koleji, Ertuğrul Mahallesi Özel Olgun İlköğretim Okulu ve Subaşı İlköğretim Okulu'na ev sahipliği yapmaktadır. Atatürk Mahallesi Fatih Ortaokulu'na ev sahipliği yaparken Muratbey Mahallesi Torbalı Ticaret Odası 80. Yıl Ortaokulu öğrencilerini ağırlar. Dokuz Eylül Üniversitesi Torbalı Meslek Yüksekokulu ise yine Yedi Eylül Mahallesi'ndedir. Torbalı’da, 1+1 ‘lerden başlayarak, 2+1’ler 3+1 ve geniş aileler için 4+1 veya dubleks tarzı kiralık daireler, kolaylıkla her bütçeye uygun fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır. İhtiyacınızı belirleyerek Torbalı kiralık daire seçenekleri arasından kolaylıkla seçiminizi yapabilirsiniz. Torbalı kiralık daire fiyatları, İzmir’deki ortalama kiralık daire fiyatlarına kıyasla çok daha uygundur.

 

 

 

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım