Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Trabzon Kiralık Daire

(686 sonuç bulundu.)
Galeri Harita

Piyasa Bilgisi Trabzon

100 m² Kira Aralığı543 - 905 TL
22,18 Yıl
900 TL
GALANİMA ALTINPARK EKSTRA DONANIMLI MÜTEAHHİT DAİRELERİ
Cengiz Şirin
Söğütlü, Akçaabat
3+1
6gün önce
172 m²
1.500 TL
Öğrenciye - memura - aileye kiralık 
1+1 ve 2+1 daireler
Ruya Gayrimenkul Ticaret Ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi
Kalkınma, Ortahisar
2+1
6gün önce
90 m²
550 TL
SELEN EMLAKTAN KURTULUŞ MAHALLESİNDE KİRALIK DAİRE
Sevda Niğdelioğlu-Süleyman Niğdelioğlu
Yalı, Ortahisar
3+1
Bugün
130 m²
400 TL
SELEN EMLATAN FATİH MAHALLESİNDE KİRALIK DAİRE
Sevda Niğdelioğlu-Süleyman Niğdelioğlu
Fatih, Ortahisar
2+1
Bugün
80 m²
2.500 TL
YALINCAKTA LÜKS EŞYALI KİRALIK DAİRE
Mete Burak Sezer
Yalıncak, Ortahisar
2+1
Dün
130 m²
2.100 TL
YALINCAKTA LÜKS EŞYALI KİRALIK DAİRE
Mete Burak Sezer
Yalıncak, Ortahisar
2+1
2gün önce
130 m²
2.600 TL
YALINCAKTA LÜKS EŞYALI KİRALIK DAİRE
Mete Burak Sezer
Yalıncak, Ortahisar
2+1
Dün
130 m²
1.400 TL
BOSTANCIDA EŞYALI KİRALIK DAİRE
Mete Burak Sezer
2 Nolu Bostancı, Ortahisar
3+1
Dün
130 m²
1.500 TL
KAŞÜSTÜNDE EŞYALI KİRALIK DAİRE
Yasemin Bozdağ
Kaşüstü, Yomra
4+1
Bugün
200 m²
750 TL
KALKINMA DA EŞYALI HER ŞEY DAHIL APART DAIRE
Mete Burak Sezer
Kalkınma, Ortahisar
1+1
2gün önce
55 m²
800 TL
DEGIRMENDERE DE ESYALI DAIRE
Mete Burak Sezer
Değirmendere, Ortahisar
1+1
Dün
45 m²
1.000 TL
TRABZON OTAHİSAR 2 NO'LU BEŞİRLİDE EŞYALI KİRALIK DAİRE
Semih Sarıalioğlu
2 Nolu Beşirli, Ortahisar
3+1
2gün önce
140 m²
1.500 TL
BEŞİRLİDE EŞYALI KİRALIK DAİRE
Melike Sezer
1 Nolu Beşirli, Ortahisar
3+1
2gün önce
150 m²
950 TL
YALINCAKTA EŞYALI KİRALIK DAİRE
Melike Sezer
Yalıncak, Ortahisar
2+1
2gün önce
120 m²
1.400 TL
KONAKLARDA EŞYALI KİRALIK DAİRE
Yasemin Bozdağ
Konaklar, Ortahisar
1+1
Bugün
100 m²
750 TL
SÖĞÜTLÜDE KİRALIK DAİRE
Melike Sezer
Söğütlü, Akçaabat
2+1
2gün önce
100 m²
1.550 TL
KONAKLAR'DA EŞYALI KIRALIK DAIRE
Mete Burak Sezer
Konaklar, Ortahisar
3+1
2gün önce
155 m²
1.750 TL
KONAKLARDA KİRALIK 3+1 EŞYALI DAİRE
Resul Zengin
Konaklar, Ortahisar
3+1
2gün önce
150 m²
1.000 TL
YALINCAK'TA EŞYALI KİRALIK DAİRE
Yasemin Bozdağ
Yalıncak, Ortahisar
3+1
Dün
140 m²
Etiketli İlanlar

Trabzon Kiralık Daire Fiyatları

Trabzon şehrinde kiralık daire fiyatları Akçaabat bölgesinde 610 TL'den başlayarak, Ortahisar taraflarında 699 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Trabzon geneli ortalama fiyatı 730 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 712 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %11,09, son 10 yılda ise %77.89 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 23 yıl olarak görülmüştür.

Trabzon Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Trabzon şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 3 ilçeye göre bakarsak:

Trabzon Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Trabzon şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Trabzon kiralık daire
Trabzon kiralık daire ilanları her zevke, ihtiyaca ve bütçeye uygun alternatifler sunuyor. Geniş seçenekler vadeden kiralık daireler arasından kriterlerinize en uygun evi zahmetsizce kiralayabilirlisiniz.

Karadeniz’in en çok rağbet gören illerinden biri olan Trabzon’da, mavi ile yeşil en güzel haliyle birarada bulunuyor. Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Trabzon; kuzeyinde Karadeniz, güneyinde Gümüşhane ve Bayburt, doğusunda Rize, batısında ise Giresun ile komşudur. Yılın her zamanı yağışlı olan il, ılıman bir iklime sahiptir. Ormanlık alanlar, fındık ve çay bahçeleri geniş yer kaplar. İlin ekonomisi tarıma dayalıdır. İklim şartları, özellikle sanayi bitkilerinin yetiştirilmesi açısından oldukça elverişlidir. Trabzon nüfusunun yarısından biraz fazlası şehir merkezi ve çevrelerinde yaşarken, diğer kısmı kırsal bölgelerinde yaşar. Yerleşim yoğunluğu ise daha çok kıyı kesimlerindedir.

Neden Trabzon’da daire kiralamalısınız?
Tarihi ve turistik mekanları ile dikkat çeken Trabzon, yaşanılası bir doğaya sahip en güzel illerden biridir. İlin öne çıkan değerleri; Uzungöl, Sümela Manastırı, Trabzon Ayasofyası, Santa Harabeleri, Trabzon Kalesi, Sera Gölü ve birbirinden güzel çok sayıda yaylasıdır. Tarihi mekanlarını keşfe çıkabilir, Uzungöl’de alabalık yiyebilir, Sera Gölü’nde balık tutabilir ya da piknik yapabilir, şehri tepeden gören Boztepe’de semaver çayı içebilir, Akçaabat köftesi ve kuymak yapan özel mekanlarda bu lezzetlerin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Çok büyük ve karmaşık bir il değildir. Ulaşım büyük şehirlere nazaran çok daha kolay, ayrıca kıyı ilçeleri ve turistik yerleri de her bütçeye uyum sağlar. Şehir merkezi meydanı, Trabzon’un en hareketli yeridir. Belediye binası, banka şubelerinin neredeyse tamamı, alışveriş için mağazalar ve çeşitli restoranların çoğu burada bulunur. Şehir merkezinden sık aralıklarla kalkan dolmuş ve otobüsler ile şehir içinde gitmek istediğiniz her yere kolaylıkla ulaşmanız mümkün. Başka illere ulaşım açısından karayolu, denizyolu ve havayolu seferleri de oldukça iyi durumdadır. Birçok şehre otobüs seferi bulunması, özellikle Trabzon'da okuyan üniversite öğrencileri için büyük avantaj sağlıyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Antalya gibi büyük şehirlere ve Kıbrıs’a doğrudan uçuşlar bulunuyor.

Trabzon’da okula yakın daireler nerede?
Trabzon kiralık daire seçiminde, özellikle okul çağında çocuğu olanlar için okula yakınlık son derece önemli bir faktör. İlk ve orta dereceli okul konusunda en fazla seçeneğe sahip ilçeler sırasıyla Ortahisar, Akçaabat, Araklı, Düzköy ve Arsin’dir. Trabzon kiralık daire arayışında, seçiminizi etkileyecek derecede önem arz eden bir diğer unsur ise sağlık imkanlarıdır şüphesiz. Trabzon merkez, devlet ve özel hastane sayısı ile farklı uzmanlık alanlarındaki sağlık merkezleri bakımından çok iyi durumda bulunuyor. Maçka ve Akçaabat ilçeleri ise sağlık imkanları konusunda öne çıkan diğer yerler arasında bulunuyor.

Trabzon’da üniversitelere yakın daireler nerede?
Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin Söğütlü, Akçaabat, Sürmene, Beşikdüzü, Of, Vakfıkebir, Maçka ve Arsin’deki dokuz yerleşkesinde fakülte ve yüksekokulları bulunuyor. Özel Avrasya Üniversitesi’nin ise ikisi Ortahisar ve biri Yomra’da olmak üzere toplam üç kampüsü yer alıyor. Kiralık ev arayışında olanlar ve üniversitelere yakınlık durumunu ön planda tutmak isteyenler için söz konusu ilçeler, öncelikli tercih nedeni olabilir.


Trabzon’da kiralık daire bulmak için doğru ay hangisi?
Genel istatistikler bazında baktığımızda, ev kiralamak için en doğru aylar mart ve eylül ayları arasıdır. Bu aylar, emlak sektörü açısından en hareketli aylardır ve kiralık daire seçenekleri diğer aylardan çok daha fazladır. Ekim ile mart ayları arası ise nispeten biraz daha uygun fiyatlı evler bulmak konusunda işinizi kolaylaştırabilir. Trabzon kiralık daire konusunda; meydana yakınlık, deniz manzarası ya da denize yakınlık durumu evin değerini artıran en önemli unsurlardandır. Tercihinize göre site içinde, çeşitli sosyal imkanlar sunan, havuzlu, açık-kapalı garajlı, ısı ve ses yalıtımlı, dubleks, müstakil, eşyalı gibi farklı özelliklere sahip evlerden birini seçebilirsiniz. Oldukça makul ücretlerde kiralık evler bulmakta da zorluk çekmeyeceğiniz bir ildir Trabzon Akçaabat’ta kiralık daire fiyat ortalaması yükselirken, Beşikdüzü’nün ise en makul ücretlere sahip evlerin bulunduğu ilçe olarak öne çıkar. Trabzon kiralık daire ilanları arasından, öncelikleriniz doğrultusunda dilediğiniz evi hızlı ve kolay biçimde bulabilirsiniz.

 

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım