Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Ümraniye Kiralık Dükkan / Mağaza

(52 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı1.097 - 1.829 TL/m²
21,1 Yıl
1.800 TL
ÜMRANİYE ÇAVUŞBAŞI CADDESİ FİLİZ  80M BANYO VE MUTFAKLI DÜKKAN
Sinan Servetoğlu
Atatürk, Ümraniye
Bugün
105 m²
1.600 TL
Ümraniye Atatürk'te Kiralık Dükkan / Mağaza
Nacar Emlak Gayrimenkul Hizmetleri
Atatürk, Ümraniye
6Gün Önce
55 m²
3.500 TL
CANEV GYR ÇETİN CADDESİNDE DÜKKAN
Oktay Uçkan
Şerifali, Ümraniye
15.2.2020
135 m²
17.500 TL
ÜMRANİYE ALEMDAĞ CADDESİNDE KİRALIK DÜKKAN
Ahmet Burak Tüzün
Armağanevler, Ümraniye
15.2.2020
600 m²

İstanbul / Ümraniye Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2020 yılları arasında Ümraniye kiralık daire fiyat artışı %480,56 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde İstanbul kiralık fiyat artışı %425,23 oldu.

2019 yılında Ümraniye ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 1.360,00 TL iken, bu yıl için Ümraniye kiralık ev ortalama fiyatı 1.377,00 TL oldu.

Ümraniye ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %1,25 artış gösterdi.

Ümraniye kiralık dükkan/mağaza
Ümraniye kiralık dükkan/mağaza alternatifleri çok çeşitli fırsatları içinde barındırıyor. İş potansiyeli ile dikkat çeken Ümraniye, farklı fiyat seçenekleriyle kiralık mağaza arayanların ilgisini çekiyor.

İstanbul'un ilçesi Ümraniye, bulunduğu konum açısından büyük önem taşır. Beykoz, Ataşehir ve Çekmeköy gibi kilit ilçelerin tam ortasında bulunan Ümraniye, stratejik bir öneme sahiptir. Bu doğrultuda Anadolu yakasının en kalabalık nüfusuna sahip olan Ümraniye, metrosunun sağladığı ulaşım avantajları ile trafik yükünü hafifletir. Ümraniye kiralık dükkan/mağaza seçenekleri, farklı ebatlardaki kiralık dükkan alternatifleri ile size hayalinizdeki işi kurma fırsatı verebilir. Nüfus bakımından oldukça kalabalık olan Ümraniye ilçesinin kuzey komşusu Beykoz, kuzeydoğu komşusu Şile ilçesidir. İlçenin doğusunda Kartal ve Sultanbeyli ilçeleri bulunurken güneyinde Kadıköy ve batısında Üsküdar ilçeleri bulunmaktadır. Ümraniye, İstanbul'un çok hızlı kentleşen ve nüfusu da aynı oranda artış gösteren ilçesidir.

Neden Ümraniye'de dükkan kiralamalısınız?
Ümraniye ilçesinin ekonomik çeşitliliği oldukça zengindir. Küçük imalat sanayisinden başlayarak konfeksiyon, yedek parça ve ağaç ürünleri üretimine varana dek pek çok farklı alanda faaliyet gösteren bir yapısı bulunmaktadır. İş imkânlarının çeşitli oluşu, emlak sektörünün hareketlenmesine bu da Ümraniye kiralık dükkan/mağaza seçeneklerinin artmasına neden olur. Ümraniye, 58 kilometrekare yüzölçümü bulunan, 35 mahalleye sahip, 1987 yılında ilçe olmayı başarmış, İstanbul’un büyük ilçelerinden bir tanesidir. İlçede ulaşım çoğunlukla belediye otobüsleriyle sağlanmaktadır. Dolmuş ve taksi seçenekleri de bulunan ilçenin, en büyük avantajı metrodur. Marmaray'a kolayca erişebileceğiniz metro ile Kadıköy’e kolayca geçebilirisiniz. Metro duraklarına yakın cadde üzerinde bulunan kiralık dükkanlar arasından tercih yapmak sizin için faydalı olabilir. İlçe halkının çok rağbet gösterdiği merkezi alanlardaki parklara yakın olan kiralık mağazalar işyeri olarak kıymetli sayılabilir. Park gezilerinin yanı sıra, AVM’leri ile de sosyal yaşama katkı sunan Ümraniye'de, Adnan Büyük Deniz caddesinde Akyaka Park AVM, Balkan Caddesi'nde ise Meydan İstanbul AVM ve Alemdağ Caddesi'ndeki Metrogarden Alıveriş Merkezi kiralık mağaza seçeneklerinin değerledirilebileceği AVM’ler arasındadır. AVM’lere yakın caddeler üzerinde veya semt pazarlarının kurulduğu bölgelerde de yine Ümraniye kiralık dükkan/mağaza seçenekleri, değerlendirmeye açık seçenekler olabilir. Necip Fazıl, Çakmak, Armağanevler ve İstiklal semtleri Ümraniye ilçesinin en kalabalık bölgeleridir.


Ümraniye’de okula yakın kiralık dükkanlar nerede?
Ümraniye kiralık dükkan/mağaza alternatiflerini değerlendirirken okullara yakın bölgelerde bulunanlar arasından tercih yapmayı isteyebilirsiniz. Tantavi mahallesi Estergon caddesindeki Atatürk Ortaokulu ve Çakmak mahallesi Baraj sokaktaki Çakmak Şehit Mahmut Coşkunsu Ortaokulu aynı zamanda metro istasyonlarının olduğu bölgelere yakın okullardır. Dudulu mahallesi Necip Fazıl Bulvarı’nda yer alan İnanç Türkeş Ortaokulu, aynı mahallede kurulan Çamgaz semt pazarı civarında bulunmaktadır. Hekimbaşı Şehit Onur Kılıç İlkokulu da yine aynı mahallede kurulan semt pazarı yakınlarında bulunan bir okuldur. Bunların dışında kalan bölgelerde de çeşitli okullar elbette bulunabilir.

Ümraniye’de dükkan kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Bir ilçede dükkan kiralamadan önce yapmanız gereken, o ilçedeki dükkan kiralarının ortalamasını çıkarmak olmalıdır. Kısa bir araştırmadan sonra kafanızda bir fikir oluşacaktır. Böylece kiralamayı düşündüğünüz dükkanın bedelinin doğruyu yansıtıp yansıtmadığını anlayabilirsiniz. Planladığınız işletme için bir fizibilite çalışması yapmanız ve iş kolunuza en uygun yeri seçmeniz hedef kitlenizi yakalama aşamasında önem taşır. Sirkülasyon hacmi yüksek olan bir bölgeden bir kiralık mağaza seçemeniz avantajlı olacaktır. İlçede metro hattı varsa iş potansiyelinizi arttırmak için metro duraklarına yakın bölgeleri tercih edebilirsiniz. Okul bölgelerine yakın yerlerde yine iş potansiyelinizin fazla olmasına katkı yapabilir. Yapmayı düşündüğünüz işe uygun bir dükkan kiralamak da yine önemli bir faktördür.

 

 

 

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım