Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Yıldırım Kiralık Daire

(54 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı703 - 1.171 TL/m²
18,55 Yıl
450 TL
YILDIRIM HOCATAŞKIN MAHALLESİNDE 1+1 DAİRE
Hocataşkın, Yıldırım
1+1
7Gün Önce
50 m²
800 TL
Yıldırım Hacıseyfettin'de Kiralık Daire
Perihan Kıyak
Hacıseyfettin, Yıldırım
2+1
5.10.2019
95 m²
1.200 TL
Yıldırım Esenevler'de Kiralık Daire
Selcuk Tastat
Esenevler, Yıldırım
3+1
2.10.2019
170 m²

Yıldırım Kiralık Daire Fiyatları

Bursa şehrinde kiralık daire fiyatları Hacıseyfettin bölgesinde 770 TL'den başlayarak, Millet taraflarında 1.082 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Yıldırım geneli ortalama fiyatı 965 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 943 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %11,93, son 10 yılda ise %118.41 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 19 yıl olarak görülmüştür.

Yıldırım Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Yıldırım şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 3 ilçeye göre bakarsak:

Yıldırım Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Yıldırım şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:


Yıldırım kiralık daire
Yıldırım kiralık daire seçeneklerinden belirlediğiniz kriterlere göre bir araştırma yaptığınızda kolaylıkla istediğiniz eve ulaşabilirsiniz. Doğası, merkezi konumu ve ulaşım olanakları ile Yıldırım ilçesi kiralık ev arayanlar için bir cazibe merkezidir. Siz de Yıldırım ilçesinde kriterlerinize uygun kiralık daireler bulabilir ve farklı seçenekleri keşfedebilirsiniz.

Yıldırım Bursa'nın en kalabalık metropol ilçelerinden biridir. Yıldırım ilçesi Bursa sınırları içerisinde avantajlı konumu olan bir ilçedir. Yıldırım ilçesi Uludağ'ın eteklerinde kurulmuştur. İlçenin adı 4. Osmanlı padişahı Yıldırım Bayezid'den gelmektedir. Doğusunda Kestel ve Gürsu, batısında Osmangazi ilçesi, güneyinde Uludağ, kuzeyinde ise düzlük bir alan vardır. İlçenin ortasından Bursa-Ankara karayolu geçer. Bu otoyol sayesinde ilçe birçok insanın uğrak noktasıdır. İlçe 69 mahalleden oluşmaktadır. Göç alan bir ilçedir. Çok farklı kültürlerden insanları bir arada harmanlayıp huzurlu bir yaşam sunması Yıldırım'ı özel kılar. İlçede Marmara iklimi görülür.

Neden Yıldırım kiralık daire seçeneklerini değerlendirmelisiniz?
İlçede ulaşım metro, otobüsler ve dolmuşlar ile sağlanır. Ankara Caddesi üzerinden Bursaray metrosu ile hem doğu hem batı kısmına ulaşım mevcuttur. Ayrıca İncirli Caddesi üzerinde nostaljik bir tramvay bulunur. Bu tramvay ile Bursa'nın önemli merkezlerinden Cumhuriyet Caddesi'ne ulaşmak mümkündür. Ayrıca ilçe sınırlarındaki Teferrüç Mahallesi'nde bulunan teleferik ile Uludağ'a ulaşım sağlanır. Toplu taşıma ile Bursa'nın her bölgesine tek vasıta ile gitmek mümkündür. Yıldırım kiralık daire seçeneklerini değerlendiriyorsanız metroyu etkin kullanacağınız bir bölgede kiralık evler bulabilirsiniz. Ulaşımın sağlandığı caddelere yakın olan evler diğer kiralık daireler ile kıyaslanırsa fiyatlar artış gösterir. Ancak Bursa ortalaması dikkate alındığında kira oranları Yıldırım'da daha uygundur. İlçede sanayi gelişmiştir. İrili ufaklı birçok işletme farklı sektörlerde üretim yapar. Dokuma sanayisi ön plana çıkar. Otosansit Sanayi Sitesi'ne sahip olan Yıldırım, mobilya sanayisinde de gelişmiştir. Sanayi ve tarım bölgesinin aynı merkezde birleştiği Yıldırım, bina yaşı bakımından size çok farklı seçenekler sunar. Yaşı genç olan binalardaki sıfır dairelerden, yaşı ilerlemiş binalara kadar bütçenize uygun pek çok seçenek bulabilirsiniz. Yaşı genç olan binalar daha donanımlı ve fiyat olarak daha yüksektir. Ayrıca ilçede Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ve Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nin yanında pek çok özel hastane mevcuttur. Aynı zamanda aile sağlık merkezleri de hemen her mahallede hizmet verir. Sosyal olanakları çok gelişmiştir. İlçede 70'in üzerinde okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde eğitim veren okul bulunur. Ayrıca ilçede Bursa Teknik Üniversitesi'nin Yıldırım Yerleşkesi bulunmaktadır. Üniversite öğrencilerinin hareketlendirdiği ilçede tiyatro salonları, AVM ve birçok sosyal alan bulunmaktadır.

Yıldırım'da daire kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Yıldırım kiralık daire seçeneklerini değerlendirirken öncelikle kriterlerinizi belirleyin. Yaptığınız işe göre işinize kolay ulaşabileceğiniz bir bölgedeki daireleri öne alın. Ayrıca bulduğunuz dairenin bulunduğu çevreyi araştırarak, dairenin de özelliklerini göz önünde bulundurup fiyat aralığı belirleyin. Kiralayacağınız dairenin ısınma tipine ve yalıtım özelliklerine dikkat edin. Ayrıca Yıldırım rakım olarak çevresine göre yüksekte kalır. Bu nedenle kiralayacağınız dairenin hangi yöne baktığına dikkat edin. Güney cepheli bir daire tercih ederseniz ısınma sorunu yaşamazsınız Araştırmanız sonunda size en uygun olan daireyi kiralayın. Kiraladığınız dairenin toplu taşımalara yakın olmasına dikkat edin. Sözleşmenizi mutlaka noter huzurunda yapın. Kira bedeli, depozito bedeli, yıllık kira artış oranı gibi değişkenleri sözleşmeye koydurun. . Unutmayın resmi bir kurumda yapılan yazılı bir sözleşme her zaman sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca kira bedelinizi bankaya yatırın ve her ay dekontunuzu saklayın. Yıldırım kiralık daire seçenekleri 1+1'den 4+1'e varan alternatifleriyle sizleri bekliyor.

 

 

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım