Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Başakşehir Kiralık Daire

(321 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı1.149 - 1.915 TL/m²
22,17 Yıl
3.000 TL
Kiralık Daire VAditepe 4+1
Kenan Kartal
Bahçeşehir 1. Kısım, Başakşehir
4+1
Bugün
202 m²
3.400 TL
EMLAKKONUT BAŞAKŞEHİR EVLERİ-2 VADİ MANZARALI KİRALIK 3+1 DAİRE
Kayabaşı, Başakşehir
3+1
2Gün Önce
153 m²
6.500 TL
başakşehir ak yapıda 400m2 dublex 5+2 daire 6500t acil kiralık
Murat Zengin
Başak, Başakşehir
5+2
3Gün Önce
400 m²
3.250 TL
Başakşehir Bulvar İstanbul Sitesin'de 3+1 Kiralık Daire Boş.
Mahmut Andız
, Başakşehir
3+1
5Gün Önce
154 m²
5.000 TL
NİDAPARK YAKUT KİRALIK 4+1 DAİRE HİLAL GAYRİMENKULDEN
Kayabaşı, Başakşehir
4+1
12.10.2019
218 m²
2.600 TL
INVESTATE'den EMLAK KONUT BAŞAKŞEHİR EVLERİ KİRALIK 3+1 DAİRE
Kayabaşı, Başakşehir
3+1
3Gün Önce
134 m²
3.500 TL
BAŞAKŞEHİR 4.ETAP FULL EŞYALI KİRALIK DAİRE
Durmuş Yelkenci
Başak, Başakşehir
3+1
7.10.2019
126 m²
1.500 TL
Gold House dan Kiralık Strada Ak Zirve Konutları nda 1+1 Sıfır
Gold House Gayrimenkul
Bahçeşehir 2. Kısım, Başakşehir
1+1
Bugün
77 m²
6.500 TL
Kiralık Dublex Daire 5+2
Levent İlleez
Bahçeşehir 1. Kısım, Başakşehir
5+2
Bugün
340 m²
4.200 TL
Başakşehir Evleri 2. Etap 2+1 Eşyalı Kiralık Daire-For Rent
Abdurrahman Kamburoğlu
Kayabaşı, Başakşehir
2+1
2Gün Önce
131 m²
5.500 TL
NİDAPARK YAKUT 4+1 216M2 KİRALIK DAİRE
Sebahattin Kılavuz
Kayabaşı, Başakşehir
4+1
2Gün Önce
216 m²
3.750 TL
KAYAŞEHİR NİDAPARK YAKUTTA KİRALIK 3+1 DAİRE
Sebahattin Kılavuz
Kayabaşı, Başakşehir
3+1
2Gün Önce
168 m²
3.000 TL
BAHÇETEPEDE 3+1 KİRALIK GİRİŞ KAT
Ali Çırpan
Kayabaşı, Başakşehir
3+1
Bugün
165 m²
3.500 TL
KAYAŞEHİR NİDAPARK YAKUTTA KİRALIK 3+1 DAİRE
Sebahattin Kılavuz
Kayabaşı, Başakşehir
3+1
2Gün Önce
165 m²

Başakşehir Kiralık Daire Fiyatları

İstanbul şehrinde kiralık daire fiyatları Güvercintepe bölgesinde 822 TL'den başlayarak, Başakşehir taraflarında 1.972 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Başakşehir geneli ortalama fiyatı 1.578 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 1.543 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %6,54, son 10 yılda ise %122.03 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 22 yıl olarak görülmüştür.

Başakşehir Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Başakşehir şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 4 ilçeye göre bakarsak:

Başakşehir Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Başakşehir şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Başakşehir kiralık daire bulmaya yardımcı bilgiler
Yaşayacağınız kiralık dairenin ilk olarak ihtiyaçlarınıza cevap veriyor olması gerekir. Konfor sağlayan özelliklerde olması, maddi açıdan sizi zorlamaması gibi birçok etkeni seçimlerinize kriter olarak ekleyebiliriz. Başakşehir kiralık daireyi kolayca bulabileceğiniz Zingat.com, hızlıca arama yaparak anında istediğiniz özellikteki yerleri sıralamanıza yardımcı olur. Site üzerinden kriterlerinizi seçerek istediğiniz özelliklerdeki kiralık daireleri görebilirsiniz. Yaşamak istediğiniz Başakşehir kiralık daire seçiminde şunlara da dikkat etmelisiniz;
Kiralık Daire bütçenize uygun olmalı
İlk yapılması gereken kendinize bir bütçe belirlemeli ve buna uygun aramalar yapmalısınız. Başakşehir kiralık daire maddi açıdan sizi zor duruma sokmamalı. Bütçenize uygun olacak bir kiralık daire bulmalısınız. Bunun için de çok araştırma yapmanız iyice incelemeniz gerekiyor. Zingat.com sitesinden kolayca arama yapabilirsiniz. Böylece kiralık daire ararken içiniz rahat olarak hareket edebilirsiniz. Ayrıca ilgili dairenin ederinden yüksek istenen kirası için bile doğru bir pazarlık bile yapmanıza fayda sağlayacaktır. Ayrıca baktığınız kiralık dairelerin ortak giderlerini araştırmalısınız. Kiraya ek ödenecek aylık ortak giderlerin de çok fazla olmadığı yerleri tercih etmeniz sizin için faydalı olacaktır.
Kiralık dairenin lokasyonu en önemli etkenlerden birisi
Kiralanacak olan Başakşehir kiralık daire, ihtiyaç duyabileceğimiz yerlere yakınlığı çok önemlidir. Bulunduğu bölgenin güvenilir insanlarla çevrili olması gerekir. Ayrıca öğrenciler için üniversiteye, çalışan için işe yakınlığı kendisine fayda sağlayacaktır. Alıveriş merkezlerine, okula, hastaneye, bankaya, toplu taşıma araçlarının duraklarına yakın mesafede olması yararınıza olacaktır. Aynı zamanda sağlığa olumsuz etki edecek tesislerden uzak yerde daire kiralamalısınız.
Kiralık daire içinde yaşanabilecek durumda olmalı
Yaşayacağınız evin bakımlı olması size rahatlık olarak dönecektir. Gerekli incelemelerde bulunduğunuz Başakşehir kiralık daire bakımlı olmalı. Tadilat, onarım gibi keyfinizi kaçırabilecek sorunları olmamalı. Eşyalarınızı yerleştireceğiniz dolapları, kapıları, pencereleri, elektrik ve su tesisatı sağlam olmalı. Bunun dışında evin rutubet, su akıtma gibi sorunları olmamalı. Baktığınız kiralık dairenin ısı yalıtımı yapılmış olmalı. Isı ve ses yalıtımı yapılmış binalardaki kiralık daireler hem bütçeye katkı sağlar hem de yaşam kalitenizi arttırır. Komşudan gelen sesler ya da dışarının gürültüsü keyfinizi kaçırmaz. Özellikle kışın evinizin iyi ısınmasını ve faturanızın ise az gelmesi konusunda faydalar sağlar. Bu konuların dışında çok önemli unsurlardan bir tanesi de can güvenliğinizi düşünerek oturmak istediğiniz kiralık dairenin depreme dayanıklı olduğundan emin olmalısınız. Bunun için de uzman kişilerden yardım isteyebilirsiniz.
Kiralık daire bulduğunuzda dikkat edilecekler hususlar
Aramakta olduğunuz Başakşehir kiralık daire bulduysanız, öncesinde dairenin sizden önceki dönemlere ait fatura borcu var mı bunu öğrenmenizde fayda var. Daha önceki dönemlerden ödenmemiş olan elektrik faturası, doğalgaz faturası var ise ev sahibinden sıfırlamasını talep etmelisiniz. Bu sorunlar halledilmeden de kira sözleşmesi yapmamanızda büyük fayda var. Kira sözleşmesi yaparken bağlayıcılığı olması açısından noter onaylı yapılmalı ve kira sözleşmesinde evi kiraladığınız şartları ve daha sonra teslim edeceğiniz şartları sözleşmeye yazdırmanız faydanıza olacaktır. Ödemeyi bir nevi taahhüt ettiğiniz aylık kira tarihini maaş gününüzden sonrasına yazdırmanız faydanıza olacaktır. Oluşabilecek aksiliklere karşı kendinizi garantiye almış olursunuz. Bunlar dışında evde eksik olan bir şey varsa mutlaka sözleşmeye yazdırmalısınız. Apartman aidatını da sözleşmeye yazdırabilirseniz faydanıza olacaktır. Ayrıca daireyi kiralarken ödediğiniz başka bedeller var ise sebepleri ile birlikte ne kadar olduklarını da sözleşmeye eklemelisiniz. Son olarak yıllık kira artış miktarını ya da oranını baştan belirleyerek sözleşmede yer almasını sağlamalısınız.

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım